Telihold event-csevegő topic | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Nálam nem nyitott kia teliholdas terület
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Lépj ki- be a játékból.
    Ha szükséges, akár többször is.
     
    Bátyus, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Innen indulok , nem tudom , mennyire fog megviselni a 2 - 3 óránkénti aratás .

    [​IMG]
     
    Sauvage, ulmo12, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Szilvento

    Szilvento Utánpótlás-írogató

    Köszönjük szépen az infót. :)
     
    Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  5. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Éjjel-nappal?
    Hajrá, Jancsika! :inlove:
     
    HéricsBáró, Sauvage és Kuzdern kedveli ezt.
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

  7. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    Szomorú hír, még szerencse hogy időben olvastam. Ennek tudatában átgondolom a bónuszok és a felhők ativálását.
     
    ho-hoboy, Ananke és Kuzdern kedveli ezt.
  8. -Ilona53-1

    -Ilona53-1 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Érdekes dolgot fedeztem fel.
    Egymás után ültettem ugyanazt a növény a teliholdon. Mind a kettő megitattam, max. 1-2 perc lehet a különbség
    a két ültetés közt. Mégis az egyik 2 óra 52 perc alatt, a másik pedig 3 óra 11 perc alatt érik be.
    Semmit nem csináltam a két ültetés közt.
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Némi késéssel indultam neki a horror eventnek...
    Bár csak lazán termelgetek, hiszen nyitott gazdakör itt nem vár rám...
    Jöhetne valami feladat;)
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Márusz csillaglátása nyomán ismerjük a márciusi programok egy töredékkét. Máriusz szólt, hogy event lesz a rémligetben amire készülni nem tudunk, mert nem ígényel pajtát, de két fajta felröppenő is játszani fog az eventben. Azért szólok, hogy figyelmesen készítsétek elő az eventhez a terepet, mert kevés felröpit tudunk learatni a rémes területekről. Nem tudom pontosan, hogy szétválasztják-e a felröpiket, de szerintem túl nagy hibát nem vét aki fával és hosszúérésű növényekkel hagyja ott a területet.
    Elég programnak ez? Íme hozzá Máriusz jóslata az eventről: "Jack is kinyitja majd a teliholdas kapuit, egy event részére. Egy eventnövényt és két felröppenőt látni jelenleg. Készülni nem lehet az eseményre.
    Eső nem várható, három dekort látni egyenlőre."
     
    Rebcsok, HéricsBáró, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm, előkészülök;)
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Hűha.Csak ámultam és bámultam tegnap az új teliholdas helytől.Sok meglepi ért a régi időkhöz képest,de ez a helyszín lenyűgözött.És végre kitehettem visszatérésem után első kapott titokfámat a Boszorkányalmafámat.Mondjuk a mini event ideje lerövidült,így taktikát kellett váltanom,de nem bánom.Lesz még alkalom folytatni következő alkalommal ami most nem fér bele a keretbe.
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  13. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Biztos aktív volt valamilyen érésrövidítő, esetleg felhő. Az 515 felhősort képtelenség követni részemről, csak a különlegeseket tartom számon. xD
     
    Bathilda, Fätum, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aránylag ennyi lett , lehet , hogy lesz pár darab este 10 előtt , de kábé körülbelül ennyi lesz/van .
    Oly közel , s mégis távol az egymillió darab .

    [​IMG]

    Ja , és picit megviselt . :D
     
    Bathilda, ulmo12, Fuhur és 2 más kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!

    Pontban 22 órakor záródnak az ajtók... izé... a Teliholdas termőterületek...!
    A jövőre gondolva talán nem lesz haszontalan hosszú érésű növényeket és fákat bekészíteni.
     
    Bathilda, 9Csillag, Fuhur és 10 más kedveli ezt.
  16. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Köszönjük! Biztosan én vagyok a birka, hogy nem vettem észre, hogy korábban zár az eredetileg meghirdetett időpontnál. Talán (!?) nem ártott volna egy értesítést kitenni a hirdetőfalra, hogy belépéskor lássa a szerencsétlen játékos, hogy nem jó, amit tervez!
    A félreértések elkerülése végett; ez nem moderátori feladat. Amikor pofára estem, és utánaolvastam, akkor láttam a javítást, meg itt is volt róla szó, ti megtettetek mindent, amit lehetett; de már bocsánat, azért az ne legyen elvárás, hogy a játékosok egymásnak szóljanak, vagy minden alkalommal úgy kelljen kezdenem belépés után, hogy ellenőrzöm a fórumon, nincs-e valami "életbevágó" változás a kilépéskori állapothoz képest... Én beléptem, és játszottam... remélem, nem az lesz, hogy én vagyok a hibás...
    Majd reggel felkelek, és kiderül, hogy lezárták a Romantikus randevú eventet is, és kuka mind, amit belefektettem...? Ez lesz a következő?!
    Elég sok dolog van elb....altázva, de mindig van lejjebb.
    Szétvet az ideg. Nem amiatt, mert - mondjuk - kevesebbet tudok majd elérni egy esetleges felröppenőgyűjtögetős eventben, mert ez csak egy játék. A hozzáállás az, ami bosszant; mert nem ezt várnám el!!
     
    -ágianyu33-, BackOffice, sysiem és 4 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Felkészültem az egy hetes telihold eventre . :inlove:

    245 db Teliholdas éj láda III

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]


    Ennyiből tudok gazdálkodni
    [​IMG]

    innen indultam

    [​IMG]

    És ide érkeztem

    [​IMG]


    És ennyi lett most

    [​IMG] [​IMG]

    És , a tervem , hogy ezt a mennyiésget növeljem egy héten keresztül .

    [​IMG]

    ------

    2021.03.19

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.21
    Bathilda, anci0915, -katalinjani- és 10 más kedveli ezt.
  18. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Azoknak akik még nem tartanak olyan magas szinten és még nem nézték meg a teliholdas gazdaköriket.Én is ma szemezgettem velük és találtam kettőt amit viszonylag gyorsan meg lehet csinálni és hasznos dolgokat ad.Az Öribarik és a Varázstükör gk feladatok azok.Van a jutalmak között titok fa,piccolo,démoni bokréta,farmmunkások,kísértetjárta bajusz szalon.
     
    DorkaMano, Ani1975, ulmo12 és 4 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    A gombaerdőbe korábban is lehetett Pannikat pakolni?

    [​IMG]

    Próbálta már valaki, hogy hat is a felröpikre, vagy csak dísztárgy ezen a területen?
     
    Bathilda, zsani_apja, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Oda nem lehet tenni dekorokat . Nagyon ügyi vagy :D

    Hogy raktad ki ? Egyesével , vagy munkásokkal ?:inlove:

    Csak arra vigyázz , hogy ne csinálj semmi rendkívülit , nehogy valami gubanc legyen , és ez okot adhatna a BP-nek . :cry:


    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.21
    Kuzdern, -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.