Visszajelzés Teliholdas tündérmese eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 17.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    hoppá, ezt nem is vettem észre :wuerg: köszi, hogy szóltál :)
     
    majoranna65, Gio, szöszi95 és 3 más kedveli ezt.
  2. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Pankákat ki lehet már rakni?

    A macskatündér szinte biztosan kiváltható lesz Jack boltjába, a fa kérdéses még
     
    Marika312 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  3. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Köszönöm Tamás várok türelmesen.:)
     
    szöszi95, miniowl és kovacstne kedveli ezt.
  4. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Hát igen azért az a 5x2x2 már nem is olyan kis hely :D Plusz a felszaporítás, malomkeverés és még így is a legjobb esetben 2,5 óra. Arról nem beszélve, hogy 2,5 óránként gép elé kerülni se olyan egyszerű :D Bonyolultnak nem bonyolult, de 3 szép de semmire nem való dekorért annyira nem hajtok, viszont így, hogy nem tudom máshonnan megszerezni, ha akarom ha nem, meg kell csinálni, és ezt nagyon nem szeretem :(
     
    szöszi95, maszilva, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Végrevégrevégre!!!!!
    Még csak átfutottam, de tetszik. Természetesen nem veszek macskatündérlakot óriás kosárban, nem őrültem meg. A lehető leggyorsabban legyártom az első néhány faérésrövidítőt, etetem a tündéri cicákat, termelem a gk-be a hiányzó cuccokat, biztos lesz hiányom, de még nem néztem meg pontosan... Erre most kivételesen szánok párszáz szupertrágyát és bízom benne, hogy a cicuskák nem lesznek spórolósak a jackpotok tekintetében.
    Gondolom, mivel a területek kiváltásához gazdaköri van, elég ha végigszaladok az ezüstökön és csak az utolsó feladatot csinálom meg gyémántig;) Na megyek számolni...
     
    Kata_rzis, HéricsBáró, Gio és 4 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    No itt van a probléma!Kaphatunk!!!!xD
     
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    1: kapunk az evenből biztosan
    2: Kaphatunk jackpot nyereményként
    3: Jack boltjában kiváltható.

    Kell ennél több beszerzési hely?
     
    taga1, HéricsBáró, Gio és 12 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Áááá de hogyxD
     
    HéricsBáró, Gio, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  10. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Szia Tamás :)

    Engem az érdekelne, hogy ez olyan mint a nublonoknál? 1x megnyerhető azaz gyorsan kidobja a gép? Vagy tényleg szerencse lesz, mert ugye itt az a baj, hogy 45 etetés és pá!
     
    HéricsBáró, szöszi95, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  11. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Éjféli gyümölcsből 45 etetéshez kell 1125 db. Egy fa 10, katázva 12 gyümölcsöt ad. Katázva 19-szor kell aratni a fákat. 95 takaróhoz kell 950 pókpáfrány és 95 spriccelő üveg. 16 órát alapul véve turbótrágyázva, takarózva 6-szor arathatóak a fák =360 db gyümölcs. 3 nap alatt meg lehet csinálni mivel reggelre is beérik egy adag. A probléma csak az hogy ehhez pontosan kell aratni. Remélem jól számoltam, számoljatok utána.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.10.17
    meszimarsi, Gio, mamszi5107 és 8 más kedveli ezt.
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Jackpot szerencse kérdése.
     
    HéricsBáró, Gio, szöszi95 és 3 más kedveli ezt.
  13. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    -Fülemüle-70 és Marika312 kedveli ezt.
  14. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Éljen! Az egyetlen játékelem ami sose minket szolgál :D Lásd boom :D
     
    szöszi95, Ananke, Rebcsok és 2 más kedveli ezt.
  15. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Egy kis levezetés:

    45 etetés 1125 éjféli gyümölcs
    19 aratás*12 gyümölcs*5 fa
    19*5 aratáshoz 95 takaró kell.
    95 takaróhoz 95*10 növény és 95*1 felröppenő szükséges
     
    mamszi5107, -vadocka70-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  16. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Én most nagyon örülök, nekem nagggyon tetszik ez az event, új területek hmmm.... :inlove: Párszor át kell még olvasnom az ismertető, mert most csak átfutottam, de izgalmasnak tűnik. Jó kis hétvége elé nézünk :p
    Ezek a macskák tündériek...:inlove: xD
     
    Utoljára szerkesztett: 17.10.17
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Természetesen nem.
     
    taga1, HéricsBáró, Gio és 2 más kedveli ezt.
  18. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nem is tudom, annyi minden változik itt a teliholdason, hogy ki tudhatja, nem lesznek-e jók ezek a kitehetők valamire. Nem akarok úgy járni, hogy aztán mérgelődjek, mert nem dolgoztam meg értük!!! :) Meg aztán miért ne? Elférnek...

    Módosítás: Előbb végig kellett volna olvasnom mindent, hiszen a válasz közben megérkezett!
     
    Utoljára szerkesztett: 17.10.17
    Gio, Szanzsu, adri893 és 3 más kedveli ezt.
  19. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok!
    Nem olvastam vissza,lehet hogy már kérdezte valaki.....azt irja az ismertetőben hogy ne arassatok a felröppenők miatt az eventkezdésig,
    mikor a felröppenő az új területekröl jön,azt meg csak holnap kapjuk meg....:oops: vagy valamit félreértettem?:wuerg:
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Sablon nyitó szöveg, de amíg nem jelezzük, hogy minden rendben, addig viszont tényleg ne csináljatok semmit (teliholdason maradhatott beérett növény)

    Holnap ugye egy rendkívül hosszú karbantartást követően sok újdonság, én nem vennék mérget arra, hogy minden elsőre jó lesz :oops:
     
    taga1, HéricsBáró, Gio és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.