Visszajelzés Teliholdas tündérmese eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 17.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nagyalma2001

    nagyalma2001 Aktív író

    Felreppenő csak az új területről fog jönni? Ha képtelenek vagyunk kiváltani, akkor bukjuk az eventet, és ezzel a mindent, amit máskor már nem lehet megszerezni, de itt is csak szerencsével? Hát izé...o_O
     
    szöszi95 kedveli ezt.
  2. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Aaaaaaaa ez rengeteg ujdonsag, en nem kertem :(
    Azt sem tudom , hol all a fejem , inkabb megiszom a neocitrant, mert beteg vagyok es hatha az eszem is megjon tole. xD
    Ennyi remnoveny nincs is a pajtamban amennyi kell mindenhez :eek:
    Kukori tervet gyorsan lefotoztam, hogy legalabb lesz honnan puskaznom, hogy merre induljak, mit csinaljak , mikor mit tegyek :music:
    Erre mar csak azt tudom irni, hogy kossuk fel a gatyot es alljunk neki a teliholdasnak :p
     
    Utoljára szerkesztett: 17.10.17
  3. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Őszintén szólva, én örülök, hogy végre van min agyalni, megtalálni a legrövidebb utat a tervünkhöz.
    Mivel 1 picike területet kapunk az új részből, oda kimegy az összes ajándék fa meg néhány lidércfényű, mert abból kevés még a termésem, azok mind zoknival, katával lesznek gyarapítva, gyorsítva, amíg nem elég minden. A temetőben aratás után le mindent, 10 2x2-es területen indul a felszaporítás, közben 1x1-en gyorsan kell 500 rémtök és be is dobálom a rövidebb gazdaköri ezüstjeit. A 950 pókizét hamar letolom még délután szupival, kacsakatával, de már az első 90-ből megcsinálom az első 5 gyorsítót a fákra. később jövök és folytatom...
     
  4. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szia,
    itt a hivatalos:

    Spriccelő üveg (felröppenő)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:

    -Felröppenőként minden típusú ólak, fák és növények aratásából (Teliholdas terület és Gombaerdő)
    -Varázsfa jutalma
    -Szomszédoktól ajándékba (4 FA/ db amennyiben elfogy az ingyenes napi ajándék)
    -Vásárlással
     
    revaa, osztrak12, Gio és 3 más kedveli ezt.
  5. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Tamas!
    Kerdeznem 5 recept lesz kivalthato Jack boltjabol es 4 recept lesz megvasarolhato aranyert ?
    Ez rengeteg recept , vagy felre olvastam valamit ?
     
    meszimarsi, osztrak12, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én is agyaltam közben, fúúúú.... A kis új területen elkezdem szaporítani a fojtófüvet mert sok kell a tündérlakhoz is és kell a tápjához is. A macskatündérnél látom a bajt, ha nem lesz elég ól akkor nem lesz meg a 66 db.
    Közben látom Tamás válaszolt hogy elég az ezüstökön végigszaladni, csak a legvégén ott vannak az új dolgok és ezeket lesz nehéz összehozni.:(
     
    meszimarsi, revaa, GA-BI-O-Farm és 13 más kedveli ezt.
  7. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Valami hasonlót gondoltam én is. A raktárkészletem azt mutatja, hogy 5 új fát rögtön ki tudok váltani, de ha nem nyerek az eventen ólat, akkor az 1000 új növény az új ólhoz egy kicsit problémás lesz. Menet közben lehet, hogy az eventnövény mellett az új növényt is szaporítani fogom. Majd meglátom, hogyan tudom az aratási időket kalkulálni. (Legfeljebb mindenhova viszem a kis laptopomat...)

    Most nézem, hogy az új ólnál (a neveket csak később jegyzem meg) a boszorkányalma miatt legfeljebb háromra elég a raktárkészletem. De szép is lenne az a három!!! :music:
     
    osztrak12, Gio, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Teljesen jól értesz mindent.

    Kukkants bele az idézett hsz-embe

     
    osztrak12, HéricsBáró, Gio és 7 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, kedves vagy. Nézegetem, számolgatok, de még tanulmányoznom kell ezeket a pontokat.Nem lesz egyszerű, de majd csak kigyúl a fény az elmémben!
     
    meszimarsi, Gio, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  10. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Hát akkor egészségünkre a noecitrant :( koccintsunk egy jó nagyot, egy cipőben bocs én béka lábban járunk;)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.10.17
    Szanzsu, osztrak12, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  11. szöszi95

    szöszi95 Utánpótlás-írogató

    Szia Tamás!
    Most,hogy ezen összesítőd kitetted valamely gazdának,hát igazán most értem,hogy ismertetőbe tán összetett a besorolás.
    Most ez a sorrend egymásra épülő akkor amit kiírtál?:music: Ha igen,akkor pont szuper,mert másodikként a Csevegő van és ott le is ragadunkxD,mert ami most ide lett 5 napra vágva,hát az emberfeletti gaz és munka.:p
    Egyszerűen, nem kapok levegőt >:(és nézek ki a fejemből.:cry: Te jól vagy amúgy,mivel Te hoztál mindent a nyakunkra.xDxD
     
    osztrak12, MamaMeseKertje, Gio és 9 más kedveli ezt.
  12. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszonom szepen, en mar tobbszor is bekukkantottam ;)
     
    -Fülemüle-70, Ananke, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Egyenlőre addig értem el, hogy leellenőriztem a beadandó növényeket. 2 növényből van kevesebb, tehát azzal kezdek.500 db gülüszem,424 harapós.A továbbiakat még tanulmányozom,olvasgatom.Majd csak be jön, gondolom én.Nem egy könnyű feladat lesz, de bízom benne,hogy sikerül.
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én viszont kérdezni szeretnék. Nézem a megvásárolható recepteket és a Vámpírszérum gyémánt rekeszt foglal, ugyanúgy mint a csatni. Hogy lehet akkor használni?
     
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Igazából teljesen mindegy szerintem, hogy kinek a nevén fut, ugyanezeket a tényadatokat tette volna közzé Beko vagy Csocso, teljesen más kinézettel, mert ugye Ők egy más habitusu emberek.

    Az eventen kívül minden játékban marad, "állandó" eleme a játéknak.
     
    osztrak12, taga1, HéricsBáró és 5 más kedveli ezt.
  16. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Szia! Sziasztok!

    Azért idéztelek, mert az én kérdésem is a receptekhez kapcsolódik. Most ugye "akciós recept"-ként fut majd ez a lehetőség. Az alkimistán kívül mindegyiknek 5-ös szintűnek kell lennie, de mi van, akinek még nem 5-ös? Ha eléri a szintet, akkor ő is megveheti majd, vagy csak ha "mini akció"-ban újra vásárolható lesz (persze gondolom nem ennyiért, mint most :D)
     
  17. P.Szilvi

    P.Szilvi Járnitanuló

    Sziasztok.
    A két területrész kiváltásához számoltam össze mi kell: gülüszem 650, horrorgaz 400, bűzcsáp 400, boszikorsó 400, denevérvirág 400, agyvelő 700, sötétlő szentjánosbogár 34, boszorkányalma 100, izzó penészke 750, izzó gomba 750, vérpáfrány 1000 gombszem 1000, pöttyös horrorka 800, korallgomba 800, lidércfénygömb 1200, trutyiszörny 148, alkonyi árnyvirág 3200, rémtök 500, koponyafa 250, harapós orchidea 400, polipcsáp 10 és az újakból borzongató fűz levél 104, macskatündér 66, folytófű 2100.
    Ezek az ezüst feladatok és az utolsó feladatokból mind a 3 szint,mert ha jól olvastam Tamás azt írta elég csak az ezüst szintek.
     
    osztrak12, Gio, SzabadEurópa és 10 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ha eléred az 5. szintet akkor látni fogod a receptet. Addig "láthatatlanul", de ott van.
     
  19. miniowl

    miniowl Fórum hercege

    Köszi :)
    A rendes farmon ugye így van, de gondoltam azért rákérdezek, hogy biztos legyen :)
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az ismertetőben benne van:
    Csak azoknál a játékosoknál jelenik meg a vásárlás lehetősége,
    akik elérték a termék előállításához szükséges szintet az adott mesterségben.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.