Visszajelzés Teljes sebességgel előre! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 24.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Az eventek átmentek időkorlátos gazdaköri feladatba. Totál az a szint. :(
    Mostanság még ütős felhő sem volt.
    Ha sikerül csinálom, ha nem nem. De egy árva fityinget sem költök rá, hogy meglegyen bármelyik hasonló " hamargyorsan" összetákolt event. Semmi újat nem tudnak bedobni, csak a töménytelen mennyiségű felröppenőt és eventnövényt.
    Teljesen leamortizálják ezt a játékot :(

    UI. Ennyi "eventgaz" az én valódi kertemben sosem tudna legyártódni, pedig elég nagy :D
     
    bonita333, fregolinyi, spagetti24 és 20 más kedveli ezt.
  2. Bence140602

    Bence140602 Junior szaki

    Jaj nekem! Úgy látom lesz dolgom... Néha azért lesz más is, szóval amit lehet elkövetek. Most nincsenek munkásaim, a jól megérdemelt szabadságukat töltik. Így rám marad minden. Így jártam..
     
  3. Ildikó061957

    Ildikó061957 Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm az útvonaltervet! A felhő a fontos nekem is és így már sokkal barátságosabbnak látszik!
    Jó eventet kívánok!
     
    Maszatka47, -happy58-, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  4. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Sziasztok!
    Nem tudom mit fogok csinálni. Szerintetek, ha választani kell a 2 event között akkor melyiket csináljam? Tudom, hogy ez farmonként más-más, de az aki tapasztaltabb, melyiket ajánlja? Persze belefogok mind a kettőbe, de elengedek egyet, ha szükséges.
    Kell valami taktika. Gondolok itt arra, hogy célszerű lenne hosszúval várni ezt az eventet is. De az alkimistakert miatt menni fog a másik gaz. Mit javasoltok?
    Természetesen lerobbantom a teljes farmot. Megyek megkeresem az enciklopédiában hogy hol, hány db 1*1-es terület van. Lehet számolgatni....
     
  5. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok:)
    Az ember azért játszik, hogy jól érezze magát. Az eventeket mindenki szeretné megcsinálni, mert amit ad, az nyilván kellene......de ez lassan kezd átmenni rabszolgatartásba, lehetetlen küldetésbe.
    2010 óta játszom, ha úgy van költök is a játékra, de ezt szeretném a magam kedvére tenni, nem pedig azért, hogy egy eventet megtudjak csinálni!!! Persze nem muszáj az eventeket csinálni, de akkor ugye nincs felhő és egyebek, de azt gondolom, hogy ezt normál játékmenettel is meg kéne tudni csinálni......
    Persze nekifogok, de lehet már nem fogom magam összetörni...
    Sok sikert Mindenkinek!
     
    magdoka, spagetti24, Maszatka47 és 25 más kedveli ezt.
  6. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Sziasztok! :)
    Event event hátán és felháborodott gazdák.
    Úgy érzékelem, hogy törlés is történt(közben ebéd készült, így lemaradhattam sok mindenről).
    Most mégis leírom a véleményemet.
    Szabad akarat.
    Ennyi.
    Te/én döntöd/döntöm el, hogy mit csinálsz/csinálok meg és mit nem.
    Nem kéne ezen rugózni!
    Amíg beírunk egy sírós-rívós hsz-t, addig ültethetünk pár kör zsázsát.
    No, megyek is zsázsázni vagy inkább sütit sütni. :D
    További szép napot Mindenkinek!

    Ja, és nekem is van kertem, nem is kicsi. Tényleg jobb kint, mint bent. Már Shrek is megmondta. :p
     
    Imi*, Sonche, Maszatka47 és 16 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :) köszi a számolást és a terveket :)
     
    Maszatka47, genka53, dagi18 és 8 más kedveli ezt.
  8. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Na, hát kérem szépen itt a nagy kérdés : (Shakespeare után szabadon) Csinálni, vagy nem csinálni. Melyiket? Mindkettőt? Hogyan, milyen stratégiával? Ez bizony nagy kihívás. Nagy meglepetés szerintem nem ért senkit. Tudtuk, hogy két event fog futni egy időben.

    Valójában azt kell mondjam, én már tegnap eldöntöttem mit fogok csinálni. Lazára veszem...és játszom a saját játékom ami most történetesen event mentes lesz a számomra. Most épp zabot hegyezek, mert elfogyott az egértápom, aztán szénázok pár kört, és mennek le a macskák. Sokan nagyon régóta játszunk, mindenki eltudja dönteni nyürrögés, morgolódás, és bosszankodás nélkül is, hogy mit akar/szeretne csinálni. Én is döntöttem és azt gondolom jól döntöttem függetlenül a hogyantól. Eventmentes, nyugis hétnek nézek elébe :D ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.18
    magdoka, fregolinyi, spagetti24 és 33 más kedveli ezt.
  9. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Ha nem adsz neki szupitrágyát várhatod a látványos növekedést.hihihi..
    Még nem döntöttem el, hogy mindkettőt akarom-e csinálni, ma mindenesetre úgy készültem, hogy nekikezdek és majd meglátom, hogy adja a felröpit.
    Holnap megint hosszút kellene vetni, hogy onnét is kapjuk a felröpiket, de akkor honnét lesz meg a bingós növény?
     
    Maszatka47, genka53, emocy91 és 5 más kedveli ezt.
  10. mimre1

    mimre1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A múltkori dupla eventnél a röpik szempontjából előnyösebb volt az állatos földek, jobban adták a dupla röpit. Elképzelhető most is?
     
    Maszatka47 és Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Az alkimistáról tegnap már leszedtük a keresztvizet. Nem állítom, hogy nem lehet benne mazsolázni, de ahhoz egy fél bahás terület is elég. Azon kívül a 2600 felröpi húzós lesz, ha nem is nagyon, de oda kell majd arra figyelni.
    Alkimistakert felhősor
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 07:00 óra
    • Kategória: Haladási sorok
    • Jutalom:
      • 8500 TP
      • 8500 BTP
      • 8500 CSP
    Ennek a felhője sokkal jobb. Okosan haladva a jutalmak is jobbak. Az időnként arathatóakra gondolok. Kb ugyanannyit kell kapálni érte 16000 gaz körül.
    Teljes sebességgel előre! felhősor
    [​IMG]
    Lezárási idő: 12:00 óra
    Jutalom: 14.500 TP, 14.500 BTP, 1 db Édességes láda
    Besorolása: Tárgyak sorai


    Na, most már döntsd el Te, hogy mit akarsz!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.18
    fregolinyi, bubafejgingo, Sonche és 23 más kedveli ezt.
  12. yokas

    yokas Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Most jött el az ideje, hogy egyetlen eventet nem leszek hajlandó most megcsinálni.Egyrészt,ha lóversenyt akarok akkor megyek a Kincsembe, másrészt ezekért a felhőkért nem fogok hajtani...Végre nem kell számolgatni,osztani, szorozni...És ha valaki azzal jön, hogy nem kötelező játszani, annak röviden.., játszani még szerettem, de a hajcsárkodást meghagyom neki.Ez a "játék" számomra már rég csak egy lóverseny...
     
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tétre, helyre, befutóra?
     
  14. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Fertő megint.

    Halkan kérdem hogy a fizetős emberek pénzei miatt épülnek le a eventmakerek agyilag? Miért nem adnak épkézláb nyereményeket?
    Őszintén ki az akit boldogít 14500-as tp + 1 szaros láda?
    Akkor inkább adnának olyan felhőt ami hetente ad 1 db 12 órás aratókupont aminek sokkal több értelme van mint a elmúlt eventeknek összesen... Ennyi erővel miért nem kérnek 100k növényt fél területről 40 ezer felröpivel ezekért a csicska nyerményekért...
    ****************
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.4.18
    fregolinyi, barbi021951, Zotyó és 8 más kedveli ezt.
  15. yokas

    yokas Törzsjátékos

    Ahogy mondod!:p:D
     
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Nem leszel egyedül, mert én is így döntöttem. Egyáltalán nem esett nehezemre. Főleg úgy, hogy valószínűleg dolgozom péntekig, tehát hosszúzásra és ólazásra lesz időm. (ha ütősebb felhő lenne bármelyik, biztosan kifacsarnám valahogy )
    Csak azt nem értem, ebben mi a jó a bpnek. Lehet nem balgaság, ha azt gondolom egyre többen lesznek olyan játékosok, akik már az eventek között is válogatnak. Úgy látszik ez nekik jó. Amúgy azt már megtanultam "öreg" fejemmel, hogy ne keressek olyanban logikát, ahol nincs is :)
     
    barbi021951, Maszatka47, maszilva és 17 más kedveli ezt.
  17. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Szia Leho69!
    Köszönöm, hogy segítettél. Megkönnyítetted a döntésemet.
    Belefogok mind a kettőbe, de a Teljes sebességgel előre! felhősorának megszerzése lesz a cél.

    Nagyon kíváncsi leszek a felröppenőkre. 16:30 után felszaporítom az alkimistakertes egazt. Utána előkapom az érési idő táblát, és kitalálom, hogy mikor, és mivel várjam a sebességes eventet. Minden tippet, ötletet szívesen és köszönettel olvasok!

    Üdv gazdák!
     
    Bagoly74, Beus85, Maszatka47 és 11 más kedveli ezt.
  18. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, én meg kiraktam az összes tyúkólat. :D:D:D:D Kell a trágya. A búzán túl vagyok. o_Oo_Oo_O
     
    barbi021951, bubafejgingo, Cyra65 és 8 más kedveli ezt.
  19. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    De legalább a telihold nem zavarja a másik kettőt:p
     
    Farm_Tadity_, Ribiszke, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  20. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Üdvözletem!
    Az utóbbi időben kihagytam az eventeket. Egyszerűen nem volt kedvem csinálni őket, de valahogy nem is bánom.
    A mostaniakat sem fogom megcsinálni. Bár lehet a vonatosba belekezdek, aztán jutok ameddig jutok. A kitehetők valami megmagyarázhatatlan oknál fogva nagyon tetszenek :inlove: Biztos azért, mert már lassan négy éve utazok MÁV-val, és ennyire a szívemhez nőttek xD
    Összességében egyik felhő sem ér nekem annyit, hogy farmot bontsak, és négy óránként arassak :D
     
    fregolinyi, Cyra65, Farm_Tadity_ és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.