Visszajelzés Tengeri óltörténetek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 17.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    Engem meglepett, piros disznóval, sárga tengeri malaccal, pávával. Viszont a bahán megszületett az első és egyetlen hullámos papagáj fészkem! :) Ennek örömére a kedvenc szomszédaimat valami különleges ajándékkal lepem meg.
     
    csio70, ildiko44, rudcsi24 és 7 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam is kikelt a 3. hullámos;) Megy egy rakás minden féle ól... Aminek még örültem az egy rózsa rák volt;)
     
    csio70, ildiko44, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  3. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Junior szaki

    Én is kiraktam a titkosokat reggel, sajnos nekem most sem lett hullámosom, a farmos részen meg megint a narancs hódok sokasodtak, na meg az xxl cukorjuhar. Én a bahán örülhettem az új fának, így most megint megvan az összes fa ami lehetséges. 8)
     
    csio70, ildiko44, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  4. milanzs

    milanzs Rutinos

    9-9-9-9
    Remélem ma kész leszek...
     
    jutka190226, Kuzdern és Holdsarló kedveli ezt.
  5. zsezsere

    zsezsere Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy kész vagyok a 2.4.kockával.Viszont az első és a 3.szürke marad,nem tudom beadni a dolgokat.Mit kell tenni?Köszönöm
     
    Holdsarló kedveli ezt.
  6. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    Szia!

    Nézd meg mit kellene beadnod és termeld le, valószínű nincs az amit kér.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  7. zsezsere

    zsezsere Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!Igazatok van nincs elég termék!
     
    Kuzdern és Holdsarló kedveli ezt.
  8. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Event kész a felhő beüzemelve. Egy kis pajta töltés és a gazdaköri feladatokhoz termelés következik.
    Aki végzet annak grat, aki még nem annak meg jó munkát.
     
    csio70, ildiko44, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép napot mindenkinek! Az event kész,felhő beizzítva!xDMehetek rózsát nyírni a kertbe,meg madarakat itatni!xDKépzeljétel el, van egy cinege párosom és naponta jönnek mamát szeretgetni.Rárepülnek a térdemre a nyugágyon és beszélgetünk! A szomszédok meg sem mernek nyikkanni.Hihetetlen!!!xDVannak örvös galambjaim,vadászgépnek hívom őket!xDEzt csak azért írtam, hogy szép legyen a napotok!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 22.8.21
    -kaktuszable-, Mica67, sasoci és 25 más kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! 9-9-6-7 Ideje lesz gyorsítani. Ezek a fránya gyümölcsök nagyon lassan termelődnek. A növények rendesen vannak, bár ma inkább a rövidet termelem még majd éjszakától jöhet a hosszú hiányának a pótlása. Másból nincs hiány szépen, komótosan kész leszek én is. Gratulálok aki végzett a többieknek sok sikert. Kihasználtam azt a 20 percet amíg érnek a fák pörgettem egy párat és bejött. Így már nem lesz gond a fatermésekkel.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.8.21
    -kaktuszable-, csio70, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Tegnap neki kezdtem az eventnek. Nem tudom, mire lesz elég, mindkét területen 32 db 2x2- es területen csinálom.

    [​IMG]
     
    -kaktuszable-, emocy91, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  12. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    A fákkal kicsit elbíbelődtem,de mára felnőttek:p
    A piacra is adogattam,de nem sokat.
    Aki kész annak gratula, aki még csinálj sok sikert a befejezéshez, ja és a felhő beüzemelve!!!!!:D
     
    -kaktuszable-, csio70, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Matold, Fatther, csio70 és 5 más kedveli ezt.
  14. kende2021

    kende2021 Utánpótlás-írogató

    A hiénák miatt nem tudom megcsinálni az eventet.Lehetetlen árakat kérnek a fatermésekért ami remélem rájuk rohad.
     
    Csoki2020 és csutak007 kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Egész jó volt ez a késői kezdés.. ;)
    [​IMG]
     
    anci0915, -kaktuszable-, emocy91 és 10 más kedveli ezt.
  16. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Én is befejeztem végre kiraktam a nyert titok ólakat. Most várom az eredményt. Remélem beköszön a hullámos meg a bip-bip. Levontam a tanulságot faterméseket tartalékolni kell. Ránéztem én is a piacra gondoltam, hogy a hiányzó termést megveszem, de inkább a fabónusz mellett döntöttem. Nagyon elszaladtak az árak. Persze valahol megértem, de egy kicsit durva. Továbbra sem piacozom. Remélem mindenkinek sikerül befejezni a kicsiken még én is harcolok. Szép napot kívánok jöhet a következő kihívás.
     
    anci0915, -kaktuszable-, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  17. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Szia! Ne add fel nem a hiénákon múlik hanem rajtad. Tegnap szembesültem vele, hogy tölgyfát nem vettem csak a többi hozzávalóhoz 50 fát. Sebaj idő még van gyorsan vettem 150-et megszórtam turbóval és ma meglesz a szükséges mennyiség. Nem olyan durva egy fa ára mint a piac. Ha a többi hozzávalód megvan pakolj tele mindent annyi fával amennyi szükséges. Nem tudom mennyi hiányzik ha pár száz akkor számolj egy fára 4 termést vagy ha megszórod lehet 8 és annyi fát pakolj ki. Simán meglesz. Csak akarni kell.
     
  18. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Na. 9 - 7 - 9 - 9 az állás és... Nagyon gondolkoztam, hogy ezt leírjam vagy sem, mert nem tudom mennyire megy vissza a fejlesztői csapathoz. De ami korábban probléma volt, az most is az. Az eventek nem könnyűek. Se ez, se az előző, tulajdonképpen vagy egy éve nincs könnyű event. Azért nem azt írom, hogy teljesíthetetlen, mert 0 anyagi ráfordítással van amit nekem is sikerült megcsinálni. De amíg olyan visszajelzéseket kapnak a fejlesztők innen - onnan, hogy 2-3, esetleg 12 óra alatt megvan egy hetes event, addig nem lesz jobb. Maradnak a bődületes beadandók, a sok termés/termény/event növény leadása. Minek könnyíteni, ugye, ha úgyis ilyen sok a penge játékos...
    Persze vannak érvek ellene/mellette, senkitől nem akarom elvenni az eredményeit, tudom hogy van, aki tudatosan építeni fel a játékot magának, tudom, hogy ez kényes kérdés és nagyon megosztó is.
    Remélem ma már én is végzek az eventtel, de egy időre elvette a kedvem a termesztéstől. Inkább készülök a legközelebbi tenyésztős eventre. Hátha az jobb lesz vagy legalább úgy érzem majd, hogy jobban megéri a befektetett időt. Korábban azt írtam, hogy abbahagyom, ha úgy érzem, de most már ilyen közel a végéhez inkább befejezem.
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A szédült szántón és az erdei tisztáson bőven van hely a fák kihelyezéséhez, hisz eventnövényt csak a fő-farmon és a Baha-ültetvényen lehet termeszteni.
     
    anci0915, -kaktuszable-, Fätum és 15 más kedveli ezt.
  20. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Halkan írom / mondom csak a véleményemet.
    Van akinek könnyebb a "hiénákat" okolni mint logikusan termelni kis gondolkodással. Senkinek nem kötelezö a piacról megcsinálni az event felét ,máris nem a "hiénák" zsebe van töltve. xD:D;)
     
    csio70, anci0915, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.