Visszajelzés Tengeri szimfónia - 24 órás gazdaköri küldetések

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 6.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Nálam is ez volt ültetve a teljes területen 1x1-be, de csak 68 felröppenő jött. Szomszédom 99 db-ot kapott. Holnapig meg lesz a 125 felröppenő így is.
     
    Gio, Kuzdern, długa és 2 más kedveli ezt.
  2. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    saguaro + 2 panni: 89+25 felhúzós kulcs
    A felszaporítandó liliom 1. kör 5 db felröpi (frissítés 14:50-kor)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.3.19
    Gio, Kuzdern, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nagyon szívesen. Valójában sok taktika lehet; rövid az érésidő és az is egyéni, ki-ki mennyi szupertrágyát, KK-t szán rá.
    Egy variáció: a 3. körös komfortot is szupertrágyázva már ma estére el lehet készülni a növényekkel, és éjjelre mehet valami hosszú - pl. egymagvú tök maja maszkkal és vízzel (9:36).
     
    Gio, Ribiszke, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  4. Nagyika61

    Nagyika61 Fórum-zöldfülű

    Nekem gizeng volt ültetve és jött 12 röpi. Ez hogy lehet?
     
    Kuzdern és długa kedveli ezt.
  5. noname24

    noname24 Járnitanuló

    Nekem 1 db, azaz 1 db kulcsot adott az aratás 5 páncél panni mellett.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. Napsika

    Napsika Járnitanuló

    Szia!Köszönöm és megfogadom a javaslatodat,én is átgondoltam és tényleg így a legjobb.
     
    -BombadilToma-, Puszpang és ulmo12 kedveli ezt.
  7. Nagyika61

    Nagyika61 Fórum-zöldfülű

    Valami nem stimmel! Most azzal együtt van 17 db ,hogy s szomszédaimtól már kaptam.
     
  8. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Szia!

    Most már nem az Esőerdő adta a felröpit, hanem a Baha "középső" terület.
     
    Gio, Kuzdern, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  9. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Elsőre 85 felhúzós kulcs jött.
     
    Gio, Kuzdern, długa és 2 más kedveli ezt.
  10. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki


    Szia!

    Most már nem az Esőerdő adta a felröpit, hanem a Baha "középső" terület.
     
    Puszpang és ulmo12 kedveli ezt.
  11. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Saguaro + körbe 20 órás fák + szomszédok 68 db.:wuerg: Akármilyen variációba csinálom, ez a játék nálam nem ad többet 50-60 db-l. :wuerg:
     
    egri_eszter_[eszti], Kuzdern és długa kedveli ezt.
  12. Búvész

    Búvész Haladó

    Köszönöm a segítséget!
     
  13. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok. 81bd kulcs van.20órás növény volt ültetve.
     
    Kuzdern, nuncsaku76 és Puszpang kedveli ezt.
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Könnyezőpálma 30 pannival 150 feletti kulcsot dobott. Végezni akarok ma, mert termelni akarom az új fák termését a pajtába, úgyhogy 2 kört tervezek szupival és kk-val 88 db 2x1-es és 12 db 1x1-es kockán. Azért így és ennyin, mert csak ültetni-aratni lesz időm, földet pakolgatni nem8), az első 100 mag pedig így fogyott el teljesen. Kk ment mind a 100 földre, így 788 magom lesz pár perc múlva. Abból beadom az 1. és 2. feladatot és marad visszaültetés után 128. 52 kockára a 2. körben is megy kk, így pont meglesz a 3/e-be a 770 db. Közben persze, míg a 2. kör érik, elszáguldok egy gyors edzésfuvart megejteni.:oops:
     
    incimami, Gio, vazulneni8 és 6 más kedveli ezt.
  15. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Egy másik alternatív lehetőség, ma estére kész lehet, így - ha kevés a röpi - éjjelre már mehet valami hosszabb érésű, esetleg termékekkel is csökkentve az idejét. Viszont picit több szupertrágya és KK kell hozzá (110/110 db).

    1. kör: A 10 mag 2x2-be (sz.trágyával), csatnival, KK-val = 100 db növény.
    2. kör: A 100 mag visszamegy 88 db 1x2-be és 12 db 1x1-be (sz.trágyával), KK-val = 788 db.
    3. kör: 181 db 1x1-be, már csak csatnival = 543 db.
    Összesen = 788+543=1331.

    Én így csinálom.
     
    Gio, vazulneni8, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Keresteni a csevegőben nem lehet.
    Kérlek, hogy segítségkérő topikban írj ezzel kapcsolatban.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Event letudva,felhő beüzemelve ;)maradt 2 metronóm-m, de az már nem kell sehova.Vissza tudom rendezni a földeket :psiettem,mert este meccsre megyek,hajnalban pedig elutazom....Nem sikerült terménybónuszt pörgetni,lett helyette annyi szupitrágya,amivel meg tudtam gyorsítani az eventnövényt.
    Mindenkinek sok sikert!
     
    Gio, rencsike982, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  18. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Sziasztok,köszi a tippeket mindenkinek,Toma javaslatát választottam,már a komfortban vannak az eventnövényeim.
    Mivel reggel véletlenül lekaptam a már beért ginzenget,így zöld teát ültettem,hogy beérjen,mire hazaérek.Sajna csak 33 db felröpi lett belőle.
    Mindenkinek sok sikert a befejezéshez! :)
     
    Gio és -BombadilToma- kedveli ezt.
  19. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Event cakk-pakk,minden kész.Nincs szívem a fejlesztést rátenni a kagylóra,mert reggel még learatom ha már ennyit dolgoztam érte.Metronóm lesz plusz 6db.Mindenkinek sikeres hajrát.
     
    Gio, Kuzdern, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  20. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Csak érdeklődöm, hogy ajándék gyanánt minek adnak a mai utolsó feladatsorban kagylófejlesztést, ha azzal a feladattal vége az eventnek?
     
    Gio és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.