Visszajelzés Tengeri szimfónia - 24 órás gazdaköri küldetések

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 6.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bobita

    bobita Junior szaki

    Jucika kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    1. nap

    Az 1. gazdaköri feladatba csak felröppenő kell, eventnövény nincs! A felröpi (kotta) csak az Esőerdőn jöhet, bármiből!

    Az ajándék dekort tegyétek ki, és 6 óránként arassátok; az adja a metronómot. Az 1. feladatba kettő kell. A nyert fejlesztéseket még nem célszerű rápakolni, csak ha meglesz négy darab belőle, mert addig nem ad többet, csak hosszabban érik.
     
    maszilva, heureca3, times84 és 24 más kedveli ezt.
  3. papuska

    papuska Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Segítene valaki , hol találom a kirakót ? Előre is köszönöm a segitséget !
     
  4. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A raktáradban a váza ikon alatt, ahol a többi dekorációs tárgyad van.
    "Kagylószóló 1" a neve.
     
  5. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Nincs a mai feladatban eventnövény, ne keresd!
    Ebben a 24 órás feladatban CSAK felröppenőt kell gyűjteni és a metronóm nevű tárgyat, valamint a pajtából növényeket kér a feladat.
    Kérlek, hogy az event ismertetőjét olvasd el!
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/tengeri-szimfónia-24-órás-gazdaköri-küldetések.17798/#post-975238
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.19
    Gio, inanna11, Lillapilla73 és 2 más kedveli ezt.
  6. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    Sziasztok MODIK! Azt szeretném kérdezni, hogy hol találom meg Metronom-ot. Mindenhol kerestem, de nem bukkantam rá. Valószínű, bennem van a hiba, de szeretném a segítségeteket kérni, én ugyanis nem boldogulok ve. Nagyon szépen köszönöm!!!!!
     
  7. Jucika

    Jucika Haladó

    Én sem találom a felröpiket, az egyébben 2 db van, vizijátszint aratása után.

    Hova érkezik az esőerdőből a felröpi? Vizihátszint aratása után 2 db van az egyébben.
     
  8. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Olvasd el a 142. hsz-t. Vagy az eventismertetőt!
    ;)
    Sziasztok!
    Ahogy ígértem felröpik száma:
    5 vadaspark és 5 fűvészkert +148 saguaro volt az Esőerdőben.
    Felröpi:37+38+145 db= 220 db
    4 db vadaspark 8 férőhelyes + 1 db 6 férőhelyes. A legrövidebb ól 22 órás volt (cápa) benne.
    5 fűvészkertben 7 sivatagi rózsa, 8 könnyezőpálma és 25 kínai datolya volt.
    :)
     
    stellácska26 és csillus35 kedveli ezt.
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A raktáradban a váza ikon alatt keresd a "Kagylószóló 1" nevű dekort és tedd ki földterületre.
    Ez a dekor fogja adni a metronómot a kihelyezéstől számított 6 óra múlva.
     
    Gio, HéricsBáró és stellácska26 kedveli ezt.
  10. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! A tikitotemet ha jól tudom nem lehet építeni! Csibém kérdezi, Rossz választ nem szeretnék adni! köszi
     
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Segítségkérő topikban farmnév és ID szám megadásával kérhetsz segítséget ez ügyben.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  12. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Én sem találom. Se metronom, se kagylószóló néven nincs nálam. Igy nehéz lesz teljesíteni.
    Megtaláltam! Hol is lehetne máshol, mint a főfarmon, mivel bahás event. Ez csak logikus!
     
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    1O5 kottám jött,ez jónak mondható egy területről.Nem is változtattam a kitett fák és ólakon,ugyan ezek ha adnak még egyszer ennyit, akkor baj nem lehet.Megszórtam a fákat turbóval,az ólakat pedig szuper táppal.Holnap reggeli aratásból kész kell lennie az első menetnek.
     
  14. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Itt nem fog Neked segíteni senki megkeresni!
    Kérlek, hogy farmnév és ID szám megadásával segítségkérő írj a problémáddal kapcsolatban.
     
  15. rendesluca

    rendesluca Fórum-zöldfülű

    A bahama növényt hol találom???
     
    milanzs kedveli ezt.
  16. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    A tiki-totem műhely nem megépíthető! :)
    Szia!
    Sziget,menüsor, láda, váza ikon. Keresőbe elkezded beírni a kagyló szót és kiadja! :)
     
    Gio kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ha nem akarunk trágyát tenni rá ebbe az inséges idöben, akkor saguaro és a holnapi röpi is rendben...
     
    Rékuci1111 kedveli ezt.
  18. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Olvasd el a 142-es hsz-t!!!!
    :)
     
    csillus35 kedveli ezt.
  19. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    rendesluca és kakasgábor kedveli ezt.
  20. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    Nem mindegy? A gazdaköri feladatnál - a gép ezt sorolja a legtetejére, mert időkorlátos - látod, hogy hányat kottát kell beadnod, és Neked hány db van.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.