Visszajelzés Tengerparti nyaralás - hétvégi küldetések event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

  2. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sikerült befejezni az eventet, de kellett hozzá a legnagyobb kosár. A felhő miatt vettem meg, hogy legyen esélyem a következő ilyen jellegű eventemn. Szomorú.
     
    kutyaszálló, -Holdfeny-. és varga1234 kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Gratulálok! Miért függ össze ez a következő ilyen eventtel?
     
    kutyaszálló, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  4. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Én simán befejeztem! :)
     
    kutyaszálló, zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok! Mármint a befejezéshez... Én kisebb kosárral oldottam meg! bár zöld cseppet nem sajnáltam rá:music: Szóval kb ugyanott tartunk!
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  6. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Hát hu, sikerült,de igyekezni kellett minden alkalommal, főleg a röpcsik miatt:p
    Aki kész annak gratula, aki még beadogat a végére sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Kuzdern, kovacstne és SnéDóri kedveli ezt.
  7. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Az utolsó pillanatokban sikerült az event a segítségetekkel.Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!!Sok-sok puszi!!!!Mit mondjak? Vért izzadtam,majdnem az agyvérrés határán voltam már.Számomra kegyetlen volt ez az event!!Ilyen egy területes Bahás eventet soha nem vállalok be a röpik miatt!
    Nem kell többet ilyen Bahás event soha többet!!!!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.22
    bindi5454, Kuzdern és smoldering kedveli ezt.
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A hosszú, "Tengerparti nyaralás" event véget ért, a csevegő topikot ezennel bezárom.

    Köszönjük mindenkinek a segítséget, amit társaitoknak nyújtottatok a sikeres játék eléréséhez!

    Találkozunk a következő eventek csevegőiben.
     
    Othep kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.