Visszajelzés Tengerparti nyaralás - hétvégi küldetések event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Búvész

    Búvész Haladó

    <Köszönöm szépen Ildikó a tippet ! Pont ezen gondlkodtam ,hogy szerezzek dugót ?>
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  2. agika48

    agika48 Törekvő

    Egy napos internetes kimaradás miatt - nagy roham van!! Nyáron sok a három event. Tudom - látom azt írják - ki lehet hagyni!!! Aki azt írja hagyja ki - én küzdök!!!
     
    Kisfenyő, ildiko44, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  3. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    Hűvösebb délutánt, estét kívánok!
    A 2/3 feladatot teljesítettem. Ajándék 1.-2.-3 üveg lenne, ha találnám. Hol keressem?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  4. bativa

    bativa Járnitanuló

    Gratulálok a készítőknek! Jól összehozták, nehogy teljesíthető legyen. :(
     
    Andzsi1971 és Julcsi-néni kedveli ezt.
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Majd a jövő hét végén tudod használni.
     
  6. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nagyon régen, még egy pár éve teljesíthetőek voltak az eventek sima trágyával és vízzel, de most már esély sincs végigérni szupertrágya nélkül, sőt még úgy sem garantált a siker. A játék ingyenes, a mikrotranzakciókból szerzi a bevételt, tehát a cél a mammutfák, az aratógép és az eventhez tartozó kosarak stb. vásárlása.

    Nekem itt annyi volt a taktikám, hogy komfort földbe ültettem szupertrágyával, és így sikerült kivinni úgy az első hétvégét, hogy dolgoztam pénteken és szombaton is.
     
    Domos52, ildiko44, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  7. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    CoraQueen, -ágianyu33-, zsona416 és 16 más kedveli ezt.
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

  9. csi48

    csi48 Fórummogul

    Keresd a pajtában, a tanyaház mellett.
    1/3 feladatnál kaptunk sárga csukabogyót, a 2/3 feladatnál üres üveget. A következő hétvége egaz a csukabogyó lesz, az üveg pedig felröppenő. Csak a pajtában találtam meg. Máshol (pld a vetőtáblán gondolom akkor fog megjelenni, ha elkezdődik az event.
     
    ildiko44, inanna11, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  10. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szép estét!

    Elég régen volt, hogy írtam / eventeztem. Most sem kellett volna. Egyre szánalmasabb a kért mennyiség, adott idő alatt. Ide is begyűrűzött az infláció..
    A kínálat bőséges, alig tudok a farmra belépni a - reklámoktól / ezt vegyél azt vegyél /. Gratulálok.:D
     
    CoraQueen, Kisfenyő, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  11. olgica63

    olgica63 Járnitanuló

    Ez döbbenetes! Rengeteg szupertrágyát is elhasználtam hiába! Miért nem arról szól a játék, hogy öröme legyen a játékosnak? Nem is értem. Amit megkaphatsz a feladatokból, annak a többszörösét költötted rá, hogy meglegyen és ha mégsem még szomorú is tudsz lenni. Ilyen játékot?

    Nem csak szupertrágyát, hanem kacsakatát, bónuszokat! Szóval szégyen, hogy már itt sem lehet kikapcsolódni! Akár az életben. Ha van pénzed megveszed, ha nincs akkor nem tudsz nyerni.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.7.22
    Andzsi1971, Lenczy, ildiko44 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Első etap letudva, 78 dugó lett pluszban! (zöldséget is termeltem 16 Pannival arattam)
     
    Domos52, ildiko44, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  13. Kismoha76

    Kismoha76 Aktív író

    Utálom ezt az eventet, Folyamatosan kihagy lépéseket folyamatosan tovább megy a torta anélkül, hogy bármit kiválasztottam volna és így kevesebb pontot ad. Nem fogok ezért pénzt költeni, ha nem lesz kész nem gond, csak nagyon dühit, hogy időt áldozok rá és csak a méreg van vele.:mad::mad::mad:
     
    ildiko44, makkanch és anitataxi kedveli ezt.
  14. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nálam az elsőt nem sikerült végig vinni. Nem volt nehéz, de nem fért bele az időmbe. Arra fogok koncentrálni, hogy a felhő meglegyen. :)
     
    -Holdfeny-., Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  15. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Sziasztok! Mit tegyen az, aki elfelejtette, hogy küldetés volt! xDxD Hát ezt benéztem! Kár, de így jártam!:wuerg:xDxD
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Nincsen semmi baj. Nem volt hétvégi event. Majd ezen a héten figyelj :)
     
    Domos52, DevilMókus, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  17. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Már teljesen meg vagyok keveredve! Igazad van! De jó, hogy tévedtem, hiszen az első fordulóra is igen sok szupert elhasználtam! Így nem veszett kárba!xDxD
     
    -gyöngy-581, jutka190226, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jóságos ég... még ebből az eventből is van 2 hétvége...:music: Remélem azért nem keverednek össze a szálak8)
     
    DevilMókus és ildiko44 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia !
    Elárulod, hogy mit készítettél be és hová?
    Felröppenő tényleg szükséges az eventhez, de ha jól tudom a tenyésztés nem fogja adni, márpedig a a hozzászólásodból én azt olvastam ki, hogy a terepbe raktál be állatokat, (lehet, hogy tévesen olvastam ki ezt, ezért kérdezek rá :)
    Ha a területet készítetted elő hosszúérésű növénnyel, akkor elnézést kérek és megállapítom, hogy az én agyam van tele a szalamandrával, tekivel és a tenyésztéssel :music::oops:xD:cry:xD
    Eventnövény
    Sárga csukabogyó
    [​IMG]

    Érési idő: 06:30 óra


    Szükséges szint: 3. szint - sziget
    Tapasztalatpont: 65 BTP (1x1-es terület)
    Ültethető: baha ültetvény
    Kategória: eventnövény
    Jelen event indulásakor 10 (prémiummal +5) kezdőmag a kezdő mennyiség
    Visszaváltási érték: (8 BTP + 5 CSP) / db


    Felröppenő
    Üres üveg
    [​IMG]
    Szükséges szint: 3. szint - sziget
    Hozzájutási lehetőség:
    -Felröppenőként fák és növények aratásából: baha ültetvény
    -Szomszédoktól ajándékba (2 FA/ db, amennyiben elfogy az ingyenes napi ajándék)

    /Szövegrészlet az eventismertetőből/
    Bocsánat, de áthoztam a kérdésemet ide, mert inkább itt beszélgessünk róla ez a csevegője :)
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még szerencse, hogy utána olvastát:music: Köszönöm, spóroltál némi szupertápot nekem;)
     
    GA-BI-O-Farm és ildiko44 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.