Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Boldogság van, a titokólakból lett 2 plécske ólam! Lett még 2 szajkó, 2 hangya, 3 fácán, ezek voltak már de jól jött.xDxD
     
    -katalinjani-, inanna11 és rokaro1 kedveli ezt.
  2. milanzs

    milanzs Rutinos

    Pelém nem lett, de gekkóm igen!!! :)
     
  3. tatraimargaretta

    tatraimargaretta Fórum-zöldfülű

    Szia !
    Tegnap délután óta várom a csodát, hogy a 630 FA-ért megvásárolt "Mozaik" talányos tenyészet csomagot megkapjam, és az ahhoz járó Mogyoróspele ólat. Azt jeleztétek, hogy a hiba kijavítva, de nálam változás mégsem történt. Játszanám a játékot, de nem tudom, és nem mellesleg nagyon sok pénz a 630 FA ( kisnyugdíjas vagyok ).Az elsők között kezdtem el ezt a játékot, eddig még soha nem történt velem ilyen, ne hagyjátok, hogy csalódnom kelljen a játékban. SEGÍTSETEK !!! Köszönöm.
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  4. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    azt lefelejtettem, de lett egy dobozhalacska és egy gekkó is :)
     
    -katalinjani- és milanzs kedveli ezt.
  5. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Sziasztok!
    Nekem a csomagban lett 2 pele, 2 gekkó, 2 kékszajkó :music:
    A többi sárga,narancs,piros ól (igen sárga tojástojóm is lett:D)
    Mindenkinek sok szerencsét!:)
     
  6. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Sziasztok!:)
    Nekem is szerencsém volt,lett piros tyúk!!!!!!!>:(A többi is felejtős!
    15 FA.ért azt hiszem ez kissé drága mulatság!!!!!
    No comment!!!
     
  7. Gwendolin83

    Gwendolin83 Járnitanuló

    Itt vettem 6 ólat,lett gekko és kékszajkó is:)
     
    Sauvage, -katalinjani-, Tigrislady és 2 más kedveli ezt.
  8. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Már nagyon sokszor megfogadtam, és az esetek többségében meg is tudtam állni, hogy nem veszek titokólat, mert azzal sohasem volt szerencsém..... Most viszont elcsábultam, és vettem 10 db-ot és nagy fogadalmat tettem, ha nem sikerül az új ólból, akkor soha többet nem veszek, mert ennek a játéknak, amit már több mint 10 éve játszom, úgy tűnik, hogy nincs nagy jövője.... - sajnos! Úgy látszik, hogy a programozók megemberelték magukat, mert a 10 db-ból lett 2 db pelé, de továbbra sincs gekkóm, de pulykából, sólyomból stb. Dunát lehetne rekeszteni. Remélem, hogy a negatívum mellett pozitívumot is fel tudtam mutatni.....
     
  9. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Én mindössze 2 db ólat vettem és az egyikből pele lett :inlove: Igaz, hogy gekkóm még nincs, csak a szajkó jött össze eddig.
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Azt hiszem nincs okom panaszra, örömöm van inkább :)
    30+1 Talányos és mellé még eventnyereményből tettem ki ólakat érni :)
    Ezt kaptam:
    [​IMG]
    A feketén látszó peleól a garantált ól a csomaghoz. :)
    Ezen kívül kaptam a csomagból még egyet, pár szajkót, gekkót, a csincsillák is elférnek még, a többi... hát jó helyen lesznek az eszköztárban. Talán egyszer szükség lehet rájuk :)
    Hasonló vagy még jobb nyitogatást kívánok mindenkinek :)
     
    senga77, Sauvage, Tigrislady és 9 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Megvettem én is a csomagot most. Jelenleg nem rakom ki, majd valamikor.. :)
    Egyenlőre a nutellák mellé ez az egy ól elég. ;)
    [​IMG]
     
  12. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok! sikerült:D:cry::cry:megvan a Pelle :Dkb 16 ólat vettem;)mindenkinek sok sikert szép estét:inlove:
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!

    Áruld el melyik láda vagy felhő ad nutellát? Nekem sajnos nincs olyanom pedig szeretném, ha lenne. Mit kéne hozzá beszereznem, hogy legyen? :inlove::D:inlove: Utoljára Kékmadár adventi koszorújában láttam 4 üveggel ebből a csemegéből itt a fórumon:D
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Koszorú sajna nem készült el az idén, majd jövőre. Nem kaptam hozzá azt a pici üvegest, abból akartam csináltatni.
    Ma palacsinta volt. Megbontottam egy 750 g- os üveget, felét megettem és utána vettem meg a csomagot.
     
    Sauvage, tina07141983, Tigrislady és 4 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Unity-ben mozaikoztam és kaptam egy sárga halásztanyát . :inlove:
     
    Sauvage, -gyöngy-581 és -katalinjani- kedveli ezt.
  16. tess6308

    tess6308 Haladó

    Sajnálom , hogy nem kaptál pedig biztos többen is szívesen megnéztük volna a koszorúd ! ( csak megsúgom én ma láttam az egyik bp-i Müller drogériában) .
    Nyami, nyami !
     
    zsani_apja és -katalinjani- kedveli ezt.
  17. Bubu49

    Bubu49 Járnitanuló

    Sziasztok! Örömmel olvasom, hogy sok játékosnak milyen sikerei lettek a Mozaik titokólból.
    Sajnos nekem nem volt ilyen szerencsém. Igaz az elmúlt hónapok tapasztalatai alapján most nem vettem csomagot, csak 15 db titokólat. Lett belőle 1 azaz egy db narancs tengeri malac ól, ennek nagyon örültem. Az viszont elszomorított, hogy eddig 6, azaz hat db narancs páva ól lett! Úgy döntöttem, hogy cserenapkor nagyon szívesen ingyen felajánlom kezdő játékosoknak, hisz így most már bőven van belőle raktáron. Azt hiszem, hogy a hátralévő 4 db titokólhoz sem fűzök nagy reményeket. Egy jó darabig biztos nem fogok rá költeni egy fillért sem! :(
     
    Bahamama, Sauvage és -katalinjani- kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kiraktam az ólakat, csak a 30 újat, maradék helyre csemetét tettem, így azokból biztos nem fejlődik ki szajkó! :D ;)

    [​IMG]

    _______________________
    Megvannak az eredmények.. :D ;)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.20
    -gyöngy-581, mókás15, CoraQueen és 3 más kedveli ezt.
  19. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Sziasztok! Csak egy kérdés: van valami logikája, hogy a pele táp a Baha malomban keverhető? Végül is farmos állat és a hozzávalók is farmos dolgok.
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A farmosban is keverhető, ott a helye. A Bahás hiba, tudnak róla, majd javítják, amikor akarják.
     
    senga77, ulmo12, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.