Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Általában 3-3 talányos fát szoktam venni, amikor megjelenik új - most mázlim volt, lett belőle egy mezei juhar :inlove:. A bahás eredményt még nem tudom, azokat nemrég raktam ki :)
    Sok sikert mindenkinek


    Frissítés 16:30-kor
    Bahán a két raffiapálmának örülök, a másik kettő felejthető - a dél-afrikai cikászra még kicsit várnom kell :)
    Minden nem jöhet elsőre 8)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.23
  2. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    Az baj ha nem lett új fád mert én is venni akarok 199 FA-ért egy csomagot. Az ismertetőben ez van:Tartalma: 30 db csemete és 1 db új (kifejlődött) fa. Ebből én azt gondolom, hogy az új fa egyból a raktárba, nem a 30 db csemetéből kell kifejlődnie. Megnézted a raktáradban?
     
    Kukackukac és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Nyilván meg van az új fa... Nekem lett 2 illetve 3 még pluszba,úgyhogy sok szerencsét! Bár gondolom ez nem az a csevegő...;):):)
     
    -Holdfeny-. és zsani_apja kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Valóban nem az a csevegő.
    Ezért áthelyeztem a kiinduló hozzászólásokkal együtt, ide a helyére.... :)
     
  5. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sajnos olyan fákat hozott a vonat, amiket küldenék :D
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Azt hiszem valamit elrontott ennek a titokfa csomagnak a készitője. Összetévesztette a mezei juhart a cukorjuharfával. (Na igen hát juhar az juhar mindegy milyen ugyebár) Ugyanis rengeteg cukorjuhart ad a titokfa. Ezért nem érdemes rá költeni. Vettem egy csomagot abból 15 db lett cukorjuhar, és egy darab új fa sem (a kötelezőt kivéve) a többi meg tűzifa. Majd vettem még 10 db-ot és abból is 4 db cukorjuhar volt és a többi szintén semmitérő fák voltak. Szóval tele lett a hócipőm (ismét). Már nem csak a szerencsekerék adja tömegével (és nemcsak a cukorjuhar fát, hanem a birkanyirót meg a sárga tehén és birkaólat is). Ha pörgetek 10-et abban tutira benne van legalább egy mindegyikből de van mikor több is.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.5.23
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Kettő fával is meglett a gazdaköri. Legközelebb veszek két csomagot, az új fákat kirakom, csemetével nem kell foglalkoznom. :D
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jön az ól válogatás... Nézegettem a válogatnivalót... Van légbuborékgyár a választható ólak között! Vajon ez lesz a következő tenyészthető állat?:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.5.23
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem vonat , hanem válogatás .
    Van benne értékes ól , vagy hagyjuk ?
     
    -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ok igazad van... válogatás;)
    Semmi hiányzó nincs benne de a légbuborékgyár miatt lehet érdemes lenne indítani párat... :music: Az új állat tenyésztésének bevezetése előtt hozzáférhető szokott lenni a terményese....8) De lehet, hogy csak véletlen....
     
    böbe764 kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Max. a szivárványos pisztráng, legalább is számomra, de nem fogok meggebedni érte.
    A favonatot is tolhatják az orrom alá, minden belépéskor, nem áldozok rá a petákot sem, hiszen hosszú idő óta semmi
    érdemleges nincs a kínálatba.:oops:
     
    -sormar-, Kuzdern, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igazad van! Már rég volt olyan, hogy költöttem a vonatra...:wuerg: pedig jó móka lenne...:music:
     
    böbe764 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Nálatok ól? Nálam faválogatás van!Akkor most hol tartok?xD
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Bocsi! Nem olvastam,hogy majd csak jön.:D
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Türelem hamarosan ideér;)
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Írhatnám újra, hogy nem értem a játék kitalálóit, de már annyiszor leírtam, hogy az már nekem is fáj. Valaha nem volt olyan válogatás (legyen az akármilyen fajta), hogy ki ne próbáltam volna pár kör indításával. Most elolvastam az ismertetőt, megvontam a vállamat bezártam és otthagytam az információkat.
    Van benne terményes ebben igazad van, de minek is az nekem? Van belőle bőven. Érdektelen és unalmas a sok számomra felesleges ól.
    Én sem és erre a válogatásra sem fogok:eek:
    PS: Amilyen válogatást szeretnénk azt nem kapunk, a sok-sok ismétlést viszont azt hiszem, hogy mi nem kérjük.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Talán ez a válasz azokra az írásokra, hogy hova tegyük a sok felesleges fát és ólat:oops: Kár, hogy pont azt hallották meg:wuerg:
     
  18. zsütter

    zsütter Aktív író

    Szerintem az a "gond", hogy ti hosszú évek óta folyamatosan játszotok és a ti igényeiteknek nehéz eleget tenni, míg a sok új játékost (visszatérőket mint én) és azokat is, akik nem tudnak naponta vagy napi többször aratni mert nincs idejük rá is ki kell szolgálni, akik örülnek 1-1 új ólnak, mint én is.
    Nem mindenkinek van a pajtában 10.000 légbuborék.
     
    inanna11 és zsani_apja kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én inkább úgy fogalmaznék, hogy aki nem rendelkezik a légbuborékgyárral vagy a szivárványos pisztránggal, azok számára lehet hasznos ez az akció. Ez nem kis farm - nagy farm kérdés.
    Mindazonáltal a kínálatban szereplő ólak mindegyike legalább másfél éves, vagyis egy rendszeresen játszó játékosnak nagy eséllyel nincs szüksége egyikre sem. Mert vagy már rendelkezik vele, vagy volt ideje a terményből/állatból a piac segítségével bespájzolni egy megnyugtató mennyiséget. Viszont pont ez a réteg az, akik a fizetős játékosok zömét alkotják. Ez az akció pedig már nagyon régóta csak azokra épít, akiknek ez jól jön a hiányaik pótlására. Kezdetben nem így volt, akkor új ólak is jöttek be a válogatással; de ez már régóta megszűnt. Így pont ez a rendszeresen játszó (és fizető) réteg az, aki "ki van zárva" az ólválogatásból. Ugyanez vonatkozik a fás válogatásra, valamint az ól- és fagőzösre is.
     
  20. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Vettem 1-1 csomagot.A bahára még nem raktam ki,a farmon viszont lett a kötelezőn kivül 2 mezei juhar :D Lett még 6 életfa,6 simatűjű szálkásfenyő, 3 cukorjuhar, 7 sárga trombitacserje, 3 ezüst akácia, 2 franklinia,és 1 jegenyenyárfa. :D
     
    Domos52, stb_farmer és -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.