Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ne is törődj vele, én ki sem raktam a csomagot.... Egyenlőre bőven elég az az egy kötelező is :)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!
    Sajnos egy kisebb hiba révén a ma, azaz 2023.06.23-án játékba került "Holdsütemény" talányos tenyészetből kapható pelikánfészek nem jól jelenik meg a raktárakban, a menüben.

    A játékban jelenleg az ólak között akkor található meg a pelikánfészek, ha a keresőbe beírjuk a pelikán-szót, és vagy az összes ól, vagy pedig a fejlesztések között keressük, tehát ezen fülek közül van kiválasztva valamelyik.

    A közleményben csatolt képeken látszik, hogyan kell kezelni a beállításokat a kereséshez!

    A Központban ismert a hiba, de valószínűleg csak a jövő hét elején kerül javításra!

    Türelmeteket és megértéseteket köszönjük!


    A Farmerama csapata
     
    HéricsBáró, Dolphin, Boccio71 és 3 más kedveli ezt.
  3. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Jó reggelt!
    Csomagot nem szoktam venni csak fákból, azt se minden alkalommal. A fákkal valahogy jobb viszonyba vagyok,
    ólakkal úgy vagyok, 5-5 db-ot szoktam venni, ha összejön ok. ha nem majd lesz egyszercsak.:)
    A második 5 db-ból lett 2 pelikánom, az bőven elég, valamikor nullázni kéne az ólakkal, de nehezen veszem rá magam;)
     
    -W-595-, katimami51, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! Jó látni ilyet is. :) Lehet a sok mamut vonzotta be őket. :D
     
    soresne, CsakJucinak12, vihence és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok, a pelikánokhoz. Meghoztad a kedvemet és kirakom aratás után a csomagot, reménykedem benne, hogy talán halvány utánzata lesz a Tiednek :):inlove::inlove: Kár, hogy a tölgyesbe nálam nem fér el a csomag, így a szédültet fogom használni erre a célra :)
     
  7. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    halihoó!
    Vettem reggel 3 ólat, egyik pelikánusz lett. :) Cserekor akár paárba is rendezhetném őket. :D
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Hoztam egy képet, érdekes lett: nagyon reménykedtem benne, hogy befut a képen lévő kötelező egy mellé még pár darab pelikán a 43 titokólból.
    Nos lett is kemény 1 darab. Viszont amiknek örültem sikerült kapnom két ékszerteknőst és az ólfejlesztésekből is lett mutatóba 1-1 darab.
    Nem mentettem a nyitásról képet, de túl nyomó részt teki és a nagy kedvencem a narancshód még most is a töltelék. Mehetnek a gyopár átalakítójába egyenes úton... bár kissé drága mulatság volt.:cry:
    Azt hiszem legközelebb idekészítem a számítógép mellé a légycsapót és rácsapok a kezemre, ha venni akarok, esetleg elbeszélgetek magammal elég komolyan, hogy na ne már :)
     
    _Ilona49_, retek.katalin, vcsaba18 és 5 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Látom szerényen írtad, hisz az összes pelikán lett! :D ;)
     
    konyhaszolga és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A gond az volt, hogy kissé átalakultak amikor beértek, valami mutáció söpört végig a farmon és átalakította hóddá és teknőssé no meg naranccsá szegény pelikánokat.....
     
    _Ilona49_ és vihence kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sokszor nálam is átalakul minden. Azt a pillanatot várom, amikor minden farmaranyfa lesz. Már mentem is és rohanok Sámánhoz. :D
     
  12. Palimadár_22

    Palimadár_22 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Ma tartottam magam és nem vettem csomagot. :) Ide vettem 4 - 4 db- ot. Mindkét fajtából lett egy-egy új fa. Nálam azért nem merem kipróbálni.

    Üdv: egy szerény, kis gazda :D ;)
     
  13. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Valahogy úgy érzem, hogy 199 FA egy darab új fáért még a BP-hez mérten is soknak tűnik. Úgy néz ki, hogy a BP felvette azt az új szokást, hogy a csomagba nem tesz új fát, hanem csak a beigért egy darabot adja mellé. Talán egyszerűbb lenne bevezetni, hogy vehet az ember egy darab új fát, mondjuk nem 199 FA-ért hanem esetleg 50 FA-ért. Garantáltan több bevétele lenne mint igy, hogy magyarán szólva bepalizzák játékosokat. Azzal, hogy esetleg kifejlődhet (és itt a "het" végződésen van a hangsúly) egy új fa. Megfogadtam, hogy többet nem veszek csomagot. Most megszegtem ezt de többet már nem fogom. Ez volt a tanulópénz. És én tanulékony vagyok.
     
    _Ilona49_, hamuska, vihence és 8 más kedveli ezt.
  14. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Én is azon gondolkodom, hogy már nem érdemes csomagot venni. Az utóbbi időben sem állatot sem fákat nem adnak a kötelezőn kívül a csomagok :-(
     
  15. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sajnos most én is rosszul jártam. A farmon a kötelezőn kívül 0 db új fa, a bahán 1 db. Teljesen "megérte"... Na de hátha olvasunk még pozitív tapasztalatot valakitől.
     
    Kuzdern, fregolinyi és Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    A pozitív már egyre kevesebb. Én olyan farmokon vettem, ahol eddig nem volt pénzmozgás. Paár darabból jött új fa. ;)
    Kettő és öt darab között vettem.
     
    Kuzdern, aida2330, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  17. pünközsdirózsa

    pünközsdirózsa Törekvő

    Kellemes délutánt!
    Tanácsot szeretnék kérni: Hogy jutok Feketöv-höz? Barkácsolni nem lehet.
    Köszönöm, ha segítséget kapok!!!
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most cserenapokon be tudod szerezni az ólat hozzá;)
     
    karesz kedveli ezt.
  19. body8410

    body8410 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok kicsit dicsekedni jottem ma! Piccolo ládából ma lett a 4. farmaranyfám!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    fregolinyi, aida2330, Gio és 11 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok! Igazi aranyesőt tudnak így már szórni a farmodra;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.