Visszajelzés Titokzatosok (fák, ólak) csevegő topicja

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. milanzs

milanzs Fórum mestere

Nekem se a medúza, se a hullámos papagáj nem akar összejönni. :-(

-katalinjani- kedveli ezt.
  2. mandityalexandra

mandityalexandra Fórum nagymestere

Ne aggódj, majd fog! Attól, hogy valami nem azonnal van meg, nem azt jelenti, hogy nem lesz. Jómagam is jártam már így többször, hogy bizonyos új állatok nem akartak jönni több 10 ólból sem, más új állatot meg meg sem vettem, a feladatokból szereztem 6 ólat és 2 is új lett. Fel a fejjel! :) Szép hétvégét! :)

-katalinjani-, -W-595- és milanzs kedveli ezt.
  3. milanzs

milanzs Fórum mestere

Persze, nem aggódom, értem én. Már több mint 10 éve játszok, a vizilóra emlékszem, az pl. hónapokig nem sikerült. Aztán úgy örültem, mint egy gyerek. Csak szeretném, hogy legyen.... :)

-katalinjani- és mandityalexandra kedveli ezt.
  4. zsani_apja

zsani_apja Fórumőrült

Gondoltam, hogy nem fog adni Kígyászt. :D Nem is vettem csomagot. ;)

-katalinjani- és mandityalexandra kedveli ezt.
  5. -katalinjani-

-katalinjani- Fórum bárója

Kígyászt nekem sem adott de szerencsére 1db van a birtokomban:D

csere napon írjál rám küldök neked;)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.6.21
    zsani_apja kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Sziasztok!

Az ól csomagban a kötelezőn kívül 1 hullámos papagáj lapult;)

-katalinjani-, Samborg, magdi06 és 4 más kedveli ezt.
  7. milanzs

milanzs Fórum mestere

Végre lett egy medúzááááám!!! :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

Othep, -katalinjani-, -gyöngy-581 és 4 más kedveli ezt.
  8. swarek

swarek Aktív író

Sziasztok!
    Volt pár titkosom fákból és állatokból, így a bahára ki is raktam mindent, ami a menüben volt ( farmosra majd akkor, ha végre nem lesz event). Arányokat tessék nézni ám!: 50 db Nareslandból lett egyetlen egy db kapokfa! Illetve ebből a fajátból sikerült kapnom 6 db szivárvány eukaliptuszt, jött 5 db utazók pálmája is, a többi mind régebbi XL, XXL kiadása. Volt még 5-6 db fidzsi, sirri és új-guinea is, azokból az akkori újak nem jöttek, bezzeg majomnarancs, fagylaltbab, páfrány, mongongo, graviola az jött. Konkrétan a majomnarancsból, és mongongoból van már annyi, hogy nem nagyon tudok mit kezdeni velük, még csak cserélni se jók, mert senkinek nem kellenek, hiszen ezeket ontja magából mindenkinek a rendszer.
    Volt 25 db körül az Elba titokólból is, abból kaptam egyetlen egy db medúzamedencét! A többi fejlesztés volt oroszlánhoz, krokodilhoz, ebből a kettőből osztotta bőven. Majd kaptam még fejlesztést zebrához, makitombolóhoz, pandához, poliphoz, tigrishez, anakondához és zsiráfhoz. Jött egy darab angolnaakvárium is. És kb ennyi. Azért érzékelitek, hogy 50 db fából adott a rendszer egyetlen egy újat, ólnál szerencsésebb voltam ( bár tény, hogy ebből a fajta titkosból már régebben raktam ki kb ugyanennyit!), jött egy medúza.
    Na most akkor kérem szépen megmagyarázni, hogy hogyan korrekt és fair az, ha valaki 4 db fából, vagy ennyi ólból egyből kap 1 újat, vagy többet?! Tényleg érdekelne a dolog.
    Remélem mások szerencsésebbek.

-katalinjani- és zsani_apja kedveli ezt.
  9. zsani_apja

zsani_apja Fórumőrült

halihoó!
    Felröpi meglesz reggelre, így ültetvényeztem egy picit. :D eredmény később ;)

eredményhirdetés:​

Utoljára szerkesztett: 16.6.21, 19:24
    PalMa és inanna11 kedveli ezt.