Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Tudotd, tavtaly is olvtsgatott mitkett. ;)
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 11 más kedveli ezt.
  2. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Mi ez a "vihar egy biliben"?
    Én eddig azt hittem, ez egy játék ...
    A TOP1000-re idén nem készültem, arra most nincs esélyem, de bedobálgattam 1185-ig, főleg az aranyos-ezüstös ládák miatt, de ezt most nagyon megbántam, már sajnálom azt a 116 milliót. :(
    Remélem, nemsokára tisztán látunk Csocso ügyében.

    Ui: bocsi, kihagytam a t-betűket (onnan is, ahová tényleg kellett volna :D :D )
     
    marcsi152, nevada007, heureca3 és 23 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tudom, de most tbeléphet ta tképbe tbeko tis ha kiheveri a mai napot. tErről tnem ttudhatnak tmég.
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 12 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu!
    Sajnos mégis hasonlóra gondoltunk már tegnap este is csak nálam esetleg előbb kezdődött el...
    Ami történt azt nem tudom megemészteni és nem is akarom.
    Sajnálom de most nem tudok többet írni, mert erre nincs szavam amit leírhatnék. Keresem szavakat és, ha megtalálom visszajövök és megírom amit érzek..
     
    marcsi152, ulmo12, nevada007 és 26 más kedveli ezt.
  5. Gio

    Gio Fórum bárója

    És az igazság sólyom szárnyán megérkezettxD Szép belépő és mint mindig, most is nagyon sportszerűen:inlove: Nem előzted be egyből Katinkát:) Nagyon drukkolok Neked!! és Mindenkinek!!
     
    ulmo12, nevada007, LCZAnikó és 21 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Itt vtantnak éts olvtasnak mitnket, ttutit.:sleepy:
     
    ulmo12, parrahviki12, §Böbe13§ és 9 más kedveli ezt.
  7. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Tha tnem tbánod tmementori, takkor tmost titt:
    Tkérünk tszépen tminden tkedves tfarmost, taki a tmásodik tpiacon tvan, thogy ta tpajtatkészletéből telőzetes tegyeztetéssel tpakoljon tki ta tfent tidézett tfarmtársunk trészére tnormál tpajtaáron.
    Tszívesen tsegítek tbagolyban, thogy tmit tis tkellene tcsinálnia tannak, taki ta tkettes tpiacon tvan :)

    Továbbá javaslom,hogy az ellenség megtévesztésére cseréljünk betűt és valahová a szó közepébe tegyük, hogy ne találják meg olyan könnyen :)
    Akár egy rövid szó is lehetne :)
     
    marcsi152, ulmo12, heureca3 és 21 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Bárcsak azon a piacon lehetnék. :(
    De szorítok, drukk. :)
     
    ulmo12, parrahviki12, §Böbe13§ és 14 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    tIgen, tsajnos taz telejét tel ttudják tolvasni. tRemélem tezzel taz tírással tmár tmeggyűlik a tbajuk.
     
    marcsi152, ulmo12, parrahviki12 és 12 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem tudom, miért zavar Benneteket, ha lefordítják, amit írunk. Nem velük kellene foglalkozni, hanem megmutatni nekik, hogy a szurkolás valaki(k) MELLETT és nem ELLEN szól. Csocsó mellett kell kiállni, meg a magyar moderátorok és TOP-résztvevők mellett, és nem azok ellen, akik ezt okozták. Fordítsák csak le, és tanuljanak... Aki pedig a másik ember kárára örül, annak meg csak azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb öröme az életben...
     
    z2856, Szanzsu, ulmo12 és 48 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mélységesen fel vagyok háborodva!
    Belegondolt valaki ott jól fent, hogy az, aki a jogtalan sérelmeiért revansra készül nem követ el semmi szabálytalanságot?
    Mennyi tudás, munka és kitartás van emögött, hogy meg is tegye! Jah, kérem szépen, hogy nem ők találták ki, nem ők jöttek rá? Akkor már gyanús? Fölöttébb gyanús? Tessék! - szabad utánozni! Ehhez viszont már más is kellene, nemcsak uborkalé!
    A tisztesség azt kivánná, hogy mást is emelgessenek, noh nem felfelé!
    Hajrá minden magyar toppos! A magyar becsületért!

    [​IMG] [​IMG][​IMG]
     
    HuckleberryL, ulmo12, heureca3 és 23 más kedveli ezt.
  12. Őzike..

    Őzike.. Fórumszaki

    tez trosszul tis telsülhet.... tazért tcsak tóvatosan;)
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 8 más kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Mit its mtár akkor írutnk így, mikor kiovtasták a dühtüntket, és jót röhtögtek a rosszintdultatú ntépek.
    Ó,hogy.... azt amit gondolok. 8)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 12 más kedveli ezt.
  14. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sajtnos tnem ott vagtyok! tha tjól tudtom kettőtnégy. aki ott tvan tés indtult tmég tazt is visszta vetszem tami tkint van.Na ezt jól megírtam.
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 10 más kedveli ezt.
  15. Őzike..

    Őzike.. Fórumszaki

    juuuujjjjj én most vigyorogva hüppölökxD
    Tmagam telé tképzelem ta tfejüket... tnézik ám tveszettül a Tfordítót...és tkocsányosra tgúúúúvad a tszemükxDxD
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 16 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Sajnos nem tudsz kiállni bármit csinálsz akkor sem. Rakhatsz ide fekete zászlót meg mindent, semmit nem fog érni. tNem tgondolom thogy trájuk ttartozna thogy tmi tmit ttervezünk. tSöprögessenek a tsaját tportájukon, telég tsok tszemét tvan tott, tlesz tdolguk tbőven.
     
    P.Szilvi, ulmo12, heureca3 és 18 más kedveli ezt.
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    TEgyetlen segy sbaj svan: tmás tjátékok tsem sjobbak. 1 séve tbelementem tegybe a tkonkurrens scégnél, sahol tsokkal tgyengébb a modizás, tazs is tkimerül sabban, thogy tfogjam sbe, smások tnem spanaszkodnak, taz tén segyedimmel snem sérnek trá störődni. TEzt sis 1-2 snap tspéttel : (
    SMindezzel együtt spofátlanságnak Startom taz tasztalra tsz@ni tahonnat teszünk. TÉs tezt smost segyertelmuen saz tüzemeltetöre tvetitem. TAZ eghyik tlegjobb temberet salazni smeg - smeltatlan tdolog. TES tmeg tnagyon sfinom svoltam...
    SMAgamrol: Srégebben tvittem 4 rfarmot, smosts nincss időmt, tegyet tviszek. SKüldözni tazokról tnem studok, helynemegyezes smiatt. SVan smég snémi startalékom tha tbe tkells sdobálgatni. STzoktam költani a startóss sdolgokra és saratóra. TLehetetts valamis smegerzésem, emrt az utsót alkalmats kihagytamm. Mints vki stelőttem, tén iss télek tegy dbig a skuponjaimból. TRejtő a 10 ujjátnyalogatná tezektől a hszektool.
    SMIvan, 5 perc tután tkilök a renszer???
     
    ulmo12, LCZAnikó, heureca3 és 19 más kedveli ezt.
  18. revaa

    revaa Fórumgróf

    Ne add fel.. tapasztalatból tudom, nagyon nehéz a munkátok, azért is írtam többször amit.
    Legalább játékosként maradj velünk. :inlove:
    Amit a BP ma művelt, nem találok szavakat.. Döbbenet.. >:(


    Már bocsánat, és lehet hogy ezért törölve leszek, de szerinted ezek után hagyják, hogy bárki is beelőzze az elsőt?
    A mesékben már rég nem hiszek, de ez már ott sem lehetséges.
    Csatlatkozom! Ha tudotk seegíteni jelezzzétek légyszícves!
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 15 más kedveli ezt.
  19. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Szervusztok, :(

    Tegnap már-már vészmadár voltam..., azért nem folytattam egy újabb hsz-szel (melyben a többi írást is lefordítom) mert a többség amellett állt ki, hogy nem kéne szítani a feszültséget. Ne süllyedjünk le a szintjükre stb. (Ők amúgy azt írták a magyar fórumról, hogy betegesen túlzásba visszük a szurkolást. Biztos a sok magyar zászló és írás miatt. És, hogy számunkra csak a magyarok fontosak, a többit el akarjuk taposni... Valójában ők írtak rólunk nem kellemes dolgokat. Azzal telt meg a sok-sok oldal a csevegőjükben.)
    Előre lehetett látni ezt a lépést a BP részéről... mert a német modik írásaiból nagyon is az látszott, hogy mennek ismét panaszt tenni.


    A német CT (vagy CM) írása, bejelentése: #129
    "Bla-bla-bla bla-bla-bla .... (hogy a TL miket láthat mások pajtájából, ez fontos, hisz így végezheti a munkáját stb.) blablabla

    Nem láttuk előre, hogy ilyen szituáció lesz, melyben egy "alkalmazott" az #1 helyre mászik fel a TOP3000-es listán. Természetesen ettől rossz szájíze lesz a normál játékosoknak, mivel átverve érezhetik magukat. Még akkor is ha semmi csalásra utaló jelet sem találtunk.

    Itt van ez a szép kifejezés: hitelesség. A Bigpoint cég azt vallja, hogy veszít a hitelességéből amikor egy alkalmazottja vezeti a listát. Nekem ez olyan mintha az XY cég nyereményjátékát, az XY cég munkatársa nyerné meg.

    Ezért megtesszük a szükséges a lépéseket.

    Továbbá mindent megteszünk azért, hogy a jövőben ilyen ne történhessen. A BP nem arra törekszik, hogy a saját játékosait felbosszantsa.
    ....
    ....
    Pin-Lui "
    (a németek Kazimirja, azaz a német fórum CTje - Community Team vezére)


    Ezután megkérdezték, hogy az event után fogják-e a lépéseket eszközölni. Melyre a válasza: "Igen, most gyors válaszlépések kellenek. Így is túl sokat váratott magára, hogy megoldjuk. ;). És már kint is van." (Levéve a listáról.)


    A többi német modi hozta a "GO-GO-GO" csillámló feliratú táblákat, buzdítva a németeket arra, hogy menjenek élvezettel a TOPba. :eek: Van közülük aki kiírta, hogy most, hogy elhárult a probléma, mindenki élvezze a TOP utolsó napjait.
     
    Szanzsu, ulmo12, MamaMeseKertje és 27 más kedveli ezt.
  20. bond

    bond Junior szaki

    Sziasztok, nem szoktam kommentelni, viszont sokat olvasgatok itt a forumon.

    Mondhatnám azt is , hogy az egész top játék egy kudarc, ha pl. a modik számára nincs
    egyértelműen leszabályozva, mit hogyan tehetnek. S mert ez nincs így,
    ha már elindultak , hagyják őket békén. Mindenkit!
    Az a baj, hogy velünk, egyszerű játékossal senki nem fogja
    közölni, valójában mi is volt a tavalyi és az idei kizárás oka. ez nagyon nem fair.
    Kár. hogy Bp nem hagy olyan lehetőséget a topban, hogy KISZÁLLOK !!! (mindenkinek ezt ajánlanám)(persze nem kell megfogadni)
    és a cuccok a vissza pajtába
    Engem nem érint pajtailag sem, mert nem indultam, de nagyon- nagyon felháborít,
    hogy felénk történő magyarázat nélkül teszik parkolóra csocsót.
    Úgy érzem, ez már nem a szó-szoros értelemben vett nemes verseny,
    emberek, népek egymást bántják.
    kérdezem : MIÉRT?
     
    ulmo12, csio70, heureca3 és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.