Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mariandri

    mariandri Járnitanuló

    Honnan ttudom meg melyik tpiacon tvagyok? Tszivesen tsegíttenék!
     
    ulmo12, parrahviki12, meszimarsi és 4 más kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Igen, ezzel én is így érzek... :( Én a 14-es piacon vagyok.
    De szívesen küldök Menentorinak olyan terméket, amit gyorsan és jó áron el lehet adni.
    Még ha nem is nagy valami, akkor is segítség.
    [​IMG]
    Szóval, mi megy jól a kettes piacon? Kis segítséget kérek! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 12 más kedveli ezt.
  3. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    tMost tjo tlenne tha tazon a tpiacon tlennek, tde tsajnos tnem :(
     
    ulmo12, parrahviki12, meszimarsi és 11 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Zalán, köszönjük. Szerinted előfordulhat az a szituáció hogyha beko kerül az első helyre, őt is kizárják? Vagy ez most már csak csocso személyére irányult?
     
    ulmo12, heureca3, Cyra65 és 20 más kedveli ezt.
  5. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Sajnos én sem, egyetlen ismerős farmmal sem :-(
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 12 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Folyamatosan azon gondolkodom, miért jó az a BP-nek, ha népeket, nemzeteket hagy egy játékban egymásnak esni:cry:Miért hagyja?Mi a célja?:cry:Egyszerűen hihetetlen az egész
     
    ulmo12, heureca3, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  7. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Valaki elmagyarázná nekem (akár bagolyban is), hogy Csocsoovb kinek lépett a tyúkszemére, illetve kinek a szemét csípí? Mert amit az Ő farmjának az eredményeinek a törlését, illetve a menet közbeni kitiltását illeti, az már szerintem a BP részéről minden pofátlanságon túl ment. Mivel ez már vele szemben nem az első eset, így a BP semlegességét, illetve pártatlanságát komoly kételkedéssel fogadom! Ezek után a még versenyben lévő magyaroknak szurkolva (hogy őket ne zárják ki), sok sikert kívánok!
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 19 más kedveli ezt.
  8. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Mint ahogy köztünk is vannak jó páran akik németül, angolul beszélünk , beszélnek, írnak, nem kéne inkább bagolyba intézni?- bocsi, nehogy okoskodának vedd, csak ezek után már nem tudom, mennyit kéne a fórumon kitárgyalni. Állattenyésztésnél Toma táblázata lehet irányadó egy-két piacszámra, szomszikkal kapcsolatot fel lehet venni.
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 15 más kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Én nem írok most semmit, csak ide hoztam a Magyar zászlót. Szerintem ez most mindennél többet mond mindenkinek !
    Hajrá magyarok !!!

    [​IMG]
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 19 más kedveli ezt.
  10. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Tkuldtem tneki ttermeket, thusvetit, tazt teltudja tadni:)
     
    ulmo12, heureca3, parrahviki12 és 7 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Beko nem kerül az első helyre. mementorival nem tudom, de nem is akarnám felvenni a versenyt. És EllaBalerina megérdemli a dobogót.
    Kérem, aki tudja, vigye neki ezt a mondatot tőlem a román fórumra. Respect és nagy drukk neki!

    Én más miatt söpörtem pajtát. A "minden mindegy" miatt. Akadna még ez-az, de más dolgom van most.
    Fáradt vagyok és fásult. Ehhez a "harchoz" meg pláne...
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    ulmo12, MamaMeseKertje, heureca3 és 26 más kedveli ezt.
  12. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Kérlek benneteket ne írjatok,segítő szándékkal levelet,mert rosszul is elsülhet,van még pár milliárd csp-m meglátjuk hogy mire lesz elég,ha ktynka nem dobál be többet akkor az övé az első hely,viszont ha megelőzik katit akkor dobok én is,kivéve ha Magyar.
    HAJRÁ MAGYAROK.
     
    ulmo12, csio70, heureca3 és 32 más kedveli ezt.
  13. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Hello! Azért jó, mert HA egymásnak ugranak a népek, mert akkor 1-1 ilyen listás eventnél vagy arra való felkészülés miatt akik költenek a játékra azok még többet költenek, akik nem azok meg max. abbahagyják dacból ami megint jó mert ugye szerverterhelés csökkenést eredményez. Ez egy régi trükk, ugraszd egymásnak a két vagy több felet, aztán adj el "akcióba" amit csak lehet minden félnek - ez üzlet nem jótékonyság (ahogyan itt meg szokták jegyezni).
     
    ulmo12, heureca3, brekkencs. és 14 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én speciel a fekete zászlóval sem értek egyet, de ez mindegy. Alapvetően a fórumról beszélek, meg erről a - már ne is haragudjatok meg - gyerekes T-betűzésről. Az egyetlen "stratégiainak" minősíthető infót mementorí maga rakta ki, mégpedig T-nélkül. A többiben ugyan mi olyan fene nagyon titkos? Hogy háborgunk? Hát ezt tényleg jól el kell titkolni!
    Pár hsz-sal feljebb ott a kérdés: miért jó a BP-nek, ha összeugrasztják a nemzeteket? A fórumot olvasgatva erre csak azt a választ lehet adni, hogy a mi kedvünkért, hiszen azonnal lelkesen belevetettük magunkat... Nekem ez nem tetszik, és ezért írtam, amit írtam.
     
    Szanzsu, ulmo12, brekkencs. és 20 más kedveli ezt.
  15. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Szerinted, ha kiderül, ennyi ésszel amivel rendelkeznek, nem ugyan olyan benfentesnek fogják minősiteni?
     
    ulmo12, greenfields, Melan és 8 más kedveli ezt.
  16. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Sajnos ezt már nem tudhatod meg, mert az összes olyan lehetőséget törölték (a visszaélés lehetőségére hivatkozva), ami felvilágosítást adhatna a számodra.
     
    greenfields, ulmo12, parrahviki12 és 6 más kedveli ezt.
  17. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Sziasztok, keves TOP-orgók!

    Nem látok a pipától és a csalódottságtól. Most direkt előre szóltak a modiknak, hogy indulhatnak a privát farmmal és miután bedob 7 milliárdnyi PÉ-t, akkor közlik, hogy mégse? És mi van a többi TL-el a listán? Csak mert Csocso azt írta valamelyik hsz-ében, hogy a TOP10-ben 3 TL is bent van. Emlékeim szerint annál a kutyás frizbis izénél is úgy volt, hogy azt mondták, hogy megtisztítják a listát a nem odavaló elemektől és akkor is kizárólag Csocsot törölték róla....Ez micsoda már???? A többi modi nem árt a verseny tisztaságának, csak a magyar?

    Mi az, hogy ,,most hogy elhárult a probléma, élvezzük a TOP"-ot, vagy milyen fordítást is hozott Zalán...Csocso mint probléma? Aaaaz igen. De az, hogy előre engedték neki, hogy induljon és a bedobása után (szándékosan egyébként az előre bejelentett távollétére időzítve!!!) törlik a listáról, az nem baj! Áhhhhhh!!! >:(

    Én megnéztem amúgy a Jucus által hozott linket, a kommentek között az ujjongó smileykon kívül (amiért már önmagában megvizsgálnám a lelkivilágukat, hogy komolyan, annak tudnak örülni, hogy egy gazdatársunkat 7 milliárdos bedobás után törlik) valaki gúnyosan megjegyezte, hogy ,,addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik". Tényleg? Mégis milyen kútra járt Csocso, ami ennyire szúrta a szemüket? Eldobom az agyam, komolyan.

    És itt még magyar is volt a fórumon pár oldallal ezelőtt, aki azt firtatta, hogy hááát egy modi az értesülései folytán előnyben van, mert az eventekre jobban tud készülni...Igen. És? Egyrészt a Jós Jónásos gangon más is bőven hónapokkal korábban fel tud készülni az eventekre, másrészt ez pont nem igaz a TOP-ra, mert oda minden kell, nem csak 1-1 termékfajta, vagy állatfajta. Mégis milyen előnyhöz jutna már? Hagyjuk ezt, mert kitérek a hitemből mindjárt.

    Engem az se vigasztalna, ha visszakapná a bedobott vagyonát szegény (egyébként kapja csak vissza, az az alap), ettől ez még rémesen megalázó és méltánytalan.

    Még ezek után mer keresni moderátort a BP??? Remélem, hogy ez komoly, mert viccnek erős lenne... Hát ki mer ezek után moderátor lenni? Hogy azért áldozza fel a saját farmjának céljait, élvezetes játékát, versengését, hogy hozzászólásokat vonhasson össze és 2 hónap helyett 3 hónapra előre tudja az eventeket??? Ugyan, nevetséges! Pont az éljátékosaiból öli ki így a játékos-kedvet a BP! Hahóóó, ez teljesen irreális! A játék szeretete miatt lettek jó modetátorok, erre ellehetetlenítik nekik a játékot! Ez nem más, csak színtiszta hozzá nem értés a BP központtól és maximális idiotizmus!

    És nem, nem rakok t-betűket a szavaimba és fordítsák le nyugodtan, én nem félek és mementorinak sem kell! Még rá kell jönnöm, hogy hogyan tudom csekélyke eszközeimmel ugyan, de tolni a farmját, de addig nem nyugszom, míg nem keni el a kárörvendők száját!

    És ők csak ne minősítsék, hogy mi mennyire szurkolunk, mi se minősítettük, hogy ők miért nem ilyen összetartóan sorakoznak fel a sajátjaik mögé! Kevesebbet kellene más ország élversenyzőjével foglalkozni és többet a sajátjaikkal! Ez a véleményem!

    Csocso, ha ezt egyszer látod...Szívből sajnálom, ami veled történik, megszakad érted a szívem! Remélem, ha ott hagyod a moderátorságot, akkor jövőre (ahogy más gazda is mondta) sz...rá vered a mezőnyt! Ha még lesz kedved játszani....Annyira drukkoltam neked és egyszerűen fáj ez az egész...

    Beko, ha itt mersz hagyni minket, én tavasszal elverem a popód! Ez csúnya szó, vagy maradhat? xD xD Ne hagyj itt minket, te csodanő, mert hiányozna a személyiséged, a humorod, a kedvességed és az a csuda okos buksid! :inlove: HÁP!
     
    55nagyi55, *bálint*, Cyra65 és 46 más kedveli ezt.
  18. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Sziasztok!
    Évek óta játszom a játékkal, ám eddig nagyon ritkán kommenteltem a fórumon. Inkább amolyan csendes figyelő voltam, azonban a mostani események tükrében egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne mondjam el a véleményemet.
    Mélységesen felháborítónak tartom azt, amit odafent művelnek, pusztán azért mert valaki jobb. Ha most én esetleg úgy gondolnám, hogy megfelelő a pajtamennyiségem ahhoz hogy akár meg is nyerjem a TOP-ot, engem is kizárna a kedves BP? >:(
    Remélem ezek után pláne magyar játékos fogja megnyerni a TOP eventet!
    Hajrá hajrá Magyarok!
    Kedves mementori74, és nemzsu! Ismeretlenül is sok sikert kívánok! Mutassátok meg mit tudtok!
     
    greenfields, csio70, Cyra65 és 25 más kedveli ezt.
  19. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Szervusz Kukori, :)

    Fontos ez a kérdés. :music: Az alapján amit a német CM írt, hogy jogtalan előnyei vannak azoknak akik más farmjára be tudnak kukkantani, előre tudják mivel kell készülni az eventekre stb. az alapján igen, Bekot is kizárnák ha már most 44 órával a vége előtt előretörne. Talán ha az utolsó nap, utolsó pár órájában teszi meg, akkor nem tehetnek semmit sem. Csak utólag jelenthetnék be, hogy nem számít a helyezése. De így, hogy még lentebb van, így talán még maradhat. ;)


    Viszont! Ha nem arra összpontosítunk, hogy ki tör az első helyre... (TL, Smod, vagy BA...), hanem szimplán az okokra, mellyel Csocsó kizárását magyarázta el Pin-Lui, akkor Csocsóval együtt a román TL-t is ki kellett volna zárni, aki most éppenséggel a 10. helyezett(!) jelen pillanatban. (Belegondolva, ő is látja mások farmját, így potenciálisan előre törhet az első helyre, az utolsó napon...) De nem lett kizárva, ahogy Beko sem.

    Jó kérdést tett fel egy német játékos a CM-nek. Azt, hogy a TOP20-30 as mezőnyben levő modikat is kizárják-e. Természetesen erre nem válaszolt Pin-Lui.

    Hoztak egy döntést, hogy indulhatnak. Játék közben megváltoztatták arra, hogy mégsem lehet. De akkor mi a fenéért nem lett kivéve a román TL, vagy a többi magasabb rangú modi a különböző nemzetekből? (Nem Beko ellen szól, nem szeretném, hogy levegyék... de ha már ezzel magyarázták Csocsó kizárását, akkor a többivel ez miért nem történt meg... Még a saját szempontjukból (érveikkel szembemenő, hisz nem teljesítették maradéktalanul a kizárásokat) is hibás a döntésük. :wuerg:o_O
     
    55nagyi55, Szanzsu, greenfields és 36 más kedveli ezt.
  20. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia !
    A fekete zaszlorol annyit, hogy ez egy szin , elegans ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.