Torta rendelésre - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 19.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kusztocsalad

    kusztocsalad Utánpótlás-írogató

    Szia! Szerintem inkább pénteken a szokásos boom lesz csak. De az eventig még van idő. És nem szokták túl hamar mondani, hogy hogyan lesz a boom.
     
    Maszatka47, Ditti58, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  2. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Szerintem inkább csak a szokásos pénteki lesz.....de ez a " kuratóriumi tagok " mindent visz :)
     
    Maszatka47, Ditti58, -W-595- és még 1 ember kedveli ezt.
  3. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia!
    telefonnal lefotózod a tortákat, a képről visszanézed és már se perc alatt eltudod készíteni.
     
    Maszatka47 és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:D
    Most nagyot nevettem, mert ez a fő a bizalom és a láttam én már karón varjút esete együtt:), én sem arattam még a bahát, igaz, ha aratnám sem kapnék utalványt, mert csak a raktáraktól várhatnám, de nem hiszem, hogy ez különösebb gondot jelentene, mire végzünk a két kör macis utazással biztos, hogy meglesz a megfelelő számú utalvány is:).
    Szia:)
    Reménykedem benne, hogy már ma lesz egy rövidke, de ez nem több, mint puszta remény, aztán meglátjuk, teljesül-e:). A hétvégén viszont biztos, hogy lesz, hiszen tenyésztő event fog futni és olyan még nem volt, hogy a kettő ne együtt jött volna, legfeljebb időbeni csúsztatás volt a boom kezdésénél. (péntek este 18 óráig)
    További szép napot és gond nélküli eventekezdést mindenkinek, sok tortautalvánnyal:)
     
  5. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Szia
    Sziasztok!
    Nem akarok telhetetlen lenni de én még annak is örülnék ha a farmpengő röpködés is futna a boommal! múltkor kaptunk! :)
     
    Maszatka47, ursa11, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  6. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Csak akit nem érdekel a medvés event, azt ez nem fogja vigasztalni, még ha 36-szor idézed be a hozzászólásod, akkor sem.
     
    Maszatka47 és Varázslat6869 kedveli ezt.
  7. kusztocsalad

    kusztocsalad Utánpótlás-írogató

    NEm is lenne rossz. Akkor már azt is lehetne mondani, hogy Karácsony van gyerekek! :D De lehet, hogy éhes disznó makkal álmodik áll fent.
     
    Maszatka47, długa, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kis mohó:)
    Annak is örülnék, ha a tortautalványokat elég jól szórná a rendszer és nem kéne a tenyésztés mellett még mással is foglalkoznom. Valahogy most nem kívánom vissza a tegnap lebontott ólakat.. persze attól függetlenül, ha csalódnom kell a számokban simán vissza fogok pakolni, de még kivárom vele az első két kör medvének a hozadékát is:)
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Nekem a Főfarmon: Macik, széleken fák, Szédült szántón: Óriás ólak, fák, Tisztáson: Mammutok, fák vannak.
    Tenyészteni Bummkor fogok. Én a Képmetsző programocskát szoktam használni memóriasegítőnek.
    A telefonos fényképezéshez sajnos nem vagyok elég gyors.
    Egy kicsit off: Láttam a boltban 3 dekort, és nem tudom hova tenni, ismertetőt sem találtam róluk:
    Sárkányröptetés, Nyári kert, Lufival küldött üzenet.
    Őszintén, lusta vagyok 160+ felhősort átnézni! xD
    Kaphatnék egy kis infót róla?
    Köszönöm. :)
     
    Maszatka47, ursa11 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  10. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Napsugár felhősor a neve.
     
    Maszatka47 és Kincső52 kedveli ezt.
  11. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    https://board-hu.farmerama.com/inde...és-haladók-részleg.14194/page-310#post-727778
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  12. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Biztos láttátok már, boom pénteken lesz. :DPersze erre számítottam. Meg szerintem mindenki. Így a macikat elég holnap dél körül bepakolni, viszont aratni a fákat és az ólakat lehet, előszedem a páncélos hadosztályt:inlove:, remélem jól jönnek majd a röpik és akkor legalább a tortással haladok valamennyit. Talán a tenyésztésből kapott utalványok már a plusz ajándékokért mehetnek, amik sokkal jobbak az alapjáték ajándékainál. A denevérek nem kényeztettek el, de csak fordul a szerencse...:oops:2 után beérik a mopszos kitehető, befalok némi tp növelőt mellé, aztán mindent bele. Ja és még a sor végi kagylóm is megvan, szerintem azt is kibontom ma. Nem hiszem, hogy érdemes tartogatni. A héten úgysem arattam rendesen. Tortabónuszt nem tervezek kutyulni, telefonnal fotózom a tortákat, legutóbb bevált;)
     
  13. ijázmin2485

    ijázmin2485 Fórum-zöldfülű

     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  14. ijázmin2485

    ijázmin2485 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Megmondanád mit jelent a képmetsző program?
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Képmetsző a Windows része, és a képernyő egy részének képként való megjelenítésére, elmentésére használható.
    Írd be a Windows keresőmezőjébe (Start menü mellett, vagy a Start menüt kinyitva találod meg, Windows verziótól függően), hogy Képmetsző, és így el tudod indítani. Megjelenik egy kis ablak, amelynél az "Új" feliratú gombra kattintva indíthatsz új képmentést. Ekkor a képernyő területe mintha egy áttetsző plexi mögé kerülne, és egérrel ki tudsz jelölni egy tetszőleges téglalap alakú területet. Az egér gombját felengedve a program ablakában meg is jelenik a körberajzolt terület képként. (Ezt a képet akár le is mentheted.)
    A tortáshoz úgy kell használni, hogy a böngésző ablakát kicsinyítsd le akkorára, hogy egymás mellé (alá) tehesd a Képmetszővel. Amikor a tortát megmutatja, azonnal kattints a Képmetsző ablakában az "Új" gombra, és jelöld ki egérrel az elkészítendő tortát. Ezt a képet nézve meg tudod csinálni a feladatot. A következőnél ugyanígy; közben az ablakot nem kell bezárni, csak mindig az Új gombbal egy új kijelölést indítani.
     
    Fuhur, taga1, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  16. ijázmin2485

    ijázmin2485 Fórum-zöldfülű

     
    Maszatka47 és ildiko44 kedveli ezt.
  17. ijázmin2485

    ijázmin2485 Fórum-zöldfülű

    Nagyon kedves vagy, köszönöm a válaszodat
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  18. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    én egyszerű papír-ceruza technikát alkalmaztam az előzőnél, oda se nézve, a rétegek kezdőbetűjét írtam egymás alá tortánként, így még egyszerűbb és gyorsabb - vagy legalább is én nem kezelem olyan gyorsan a telefont se és a képrögzítést se, hogy mire megjelenik a torta, ki kell választani, elő tudjam varázsolni. o_O
     
    Dedike86, taga1, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  19. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ezt még nem alkalmaztam, most majd ki is próbálom!!!! köszönöm
     
    -W-595-, Maszatka47 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Én is reménykedem pénteken a mai boomba de ha nem akkor majd hétvégén
     
    -W-595- és Maszatka47 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.