Visszajelzés Trópusi fogócska (újratöltve)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 10.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Már nem is sajnálom, hogy a hét végén nem leszek gépközelben. Vártam ezt az eventet, minig szórakoztatott és jók voltak a nyeremények. Ez most...nem magyarázom.:eek:
     
    ljanika6, Maszatka47, spagetti24 és 4 más kedveli ezt.
  2. szalaip

    szalaip Fórumprofi

    Sziasztok!

    Nekem egy kérdésem lenne. Amennyiben luxus vagy prémium csalit használok ugye akkor 2 vagy 3 hal jön egyszerre. Ebben az esetben az ajándék is 2 és 3 véletlenszerű jár hozzá, vagy az akkor is 1 db az adott listából?
     
    ljanika6 kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az, hogy a hal fajtából 2-3 jön az miért jelentené azt, hogy az ajándékból is 2-3 jön?
     
    genka53, taga1, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  4. bence9191.

    bence9191. Haladó

    Még a nyári halfogócskából megvan a pocsolyaszörny és a halfogócska. Most megveszem a legjobb barátokat, meg a felhőt.Ez az event most jól jött.:)
     
    -kesudió-, csio70, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  5. szalaip

    szalaip Fórumprofi

    Azért mert a leírásban ez szerepel: Jelenlegi event alkalmával a kifogott halakért nem fixen csillagos érme jár, hanem egy listából véletlenszerű nyeremény kerül kiosztásra.

    Nem az ahogy eddig volt hogy ha kigyűlik egyik halféléből a sor akkor jár az ajándék, nekem a kettő nem ugyanazt jelenti.
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Nem fogásonként kapod a nyereményt, hanem ha kigyűlik a sor. Eddig sem fogásonként kaptad a csillagosérmét.
     
    genka53, taga1, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  7. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Én nem bontom a bahámat ezért az eventért... Majd jön ami jön felröpiként.
     
    genka53, Imi*, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  8. szalaip

    szalaip Fórumprofi


    Köszönöm válaszod.
     
  9. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    Először egy csomó mindent akartam írni, de Rékuci már leírta előttem, amit szerettem volnaxD Úgyhogy csak annyit írnék, hogy lazuljatok:D Ez egy játék és mi szeretünk játszani, kikapcsolódni:inlove:, vagy nem? Jó eventnek tartom nem kell eventnövényt ültetni és nem kell időre aratni azt. Termelhetek, amit akarok és a röpiket meg eljátszom az egyik kedvenc minijátékommal:inlove:. Valós pénz nem kell hozzá, úgyhogy nem is nagyon vizsgálgattam a nyereményeket, mert minek? Ingyen van és semmit nem kell tenni érte, csak játszani. Én biztos jól fogok szórakozni:D Mindenkinek jó játékot és sok-sok röpit kívánok!
     
    Fru88, kutyaszálló, emocy91 és 28 más kedveli ezt.
  10. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép jó napot kívánok mindenkinek!
    Ismertető elolvasva és megértve, minden tiszta ( VÍZ):D számomra. A boltról nem nyilatkozom, a Nyeremények jók, a véletlenszerűség az már nem annyira tetszik. Kérdésem nincs és nem is lesz!;) A T-ÓLAK és a T-fák nem vonzanak, így vagyok a Kétféle bájitallal is. A Csillagos érméket fellehet majd használni mindkét boltban, ez jó mindenkinek. A csalikról pedig csak annyit, hogy csökkent ugyan a kellő db szám, de raktak hozzá 1másféle felröppenőt. Így mindegyikhez 3 fajta kell majd, de a LUXUSCSALIRA állok azért majd rá, a malmozási idő nem változott. Makréla 35 érme, Homár 30érme, Gömbhal 45 érme, Polip 40érme és a Kardhal 20érme. Ha luxussal megfogom a Kardhalat párszor az nekem elég érme, mert lesz azért közben más fogás is. A boltból semmi sem kell, esetleg a másik boltot fogom majd mégiscsak fosztogatni.:D Akinek sok Csillagos érme kell, az a Gömbhal és a Polip kifogására " utazzon ":D koncentráljon. Bár a Makréla is jó dolgokat ad(6):music:de a véletlenszerűség az ott van és ha már ott van, akkor már másképpen fest a dolog. Sikeres felkészülés és a jó kezdés az fontos, csak semmi kapkodás kezdéskor! A felkészülésem vegyes lesz, mivel 3 fajta röpi kell mindegyik csalihoz. Sikeres felkészülést és szerencsés horgászatot kívánok mindenkinek!
    A mai napra pedig Szép napot kívánok mindenkinek!
     
    kutyaszálló, Chate-farm, ursa11 és 21 más kedveli ezt.
  11. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Hát ez nekem sem nagyon tetszik.
    A focis eventen gyűjtött érméket még nem költöttem el, mert a végén akartam kikalkulálni, hogy miből és mennyit vegyek, amikor látom, hogy összesen mennyi van.
    Hát most nem fogom látni. Tudom felírhatom és akkor fogom tudni, de persze ez már macera.
    Ahogy macerás az egész farmkupa event is. :(

    Továbbá olvasva a többieket csak annyit írnék hogy lehet, hogy nagyon sok TP-t adnak 200-as szint felett az aratott felhősorok, de honnan veszi bárki is, hogy mindenkinek megvan mindegyik?:oops:

    Azért szép napot Mindenkinek! ;)
     
    ursa11, taga1, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  12. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia Tamás!
    Tudom, hogy már volt egy kérdésem, de megint olvastam az ismertetőt, és valamit nem értek - még mindig... :)) "Káosz elkerülése érdekében azonban a csillagos érmék csak ez az event után kerülnek beváltásra, tehát a farmkupás visszaváltási érték törlésre kerül." - ezt a mondatot nem értem az ismertetőben. Bocs', ha kicsit értetlen vagyok. Köszi, ha kicsit bővebben megmagyarázod.
     
    Belange333 kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem értem a nagy nyürrögést. Igaz, hogy megváltoztatták, és egészen más lett, mint korábban, de ezzel számos pozitívum is jött. Igen, Lukimi, jövök, és leírom, hogy szerintem ez egyáltalán nem rossz.
    1. A jelenlegi event nem is event, hiszen a normál farmos tevékenységért kapunk mellékes jutalmakat. Egyetlen megkötés van csak: kell növény is, fa is, állat is, de az már nem megkötött, hogy azon belül mit termelsz.
    2. A felhő semmivel sem rosszabb, mint az előző horgászós eventé: 20 órás helyett 14 órás (ami nálam egykutya, naponta egyszer aratom), 16 ezer TP/BTP helyett 10 ezer naponta (oké, ez rosszabb, de már az előző is rossz volt), 1 halas láda helyett 5 db; ami viszont jobb, hiszen - ne felejtsük el - terményeket is adhat a halak mellett. A felhő ahhoz mért, hogy nem kell külön teperni érte, (kis túlzással) gyakorlatilag ajándékba kapjuk.
    3. A felhő megszerzéséhez megszűnt a szerencsefaktor. 50 lejátszott játék kell, és kész.
    4. Ebből következően 50 db. normál csali elég az eventhez, ami mindössze 100 horog, 150 csalitoll és 100 fémlemez.
    5. Az sem baj, ha makrélákat fogunk, hiszen a 6 makréláért járó láda egyáltalán nem rossz.
    6. A korábbi eventekkor sem lehetett a csillagos érmékkel mit csinálni egy mennyiség felett, csak kitehetőket kivenni. Vagyis nem volt igazán érdemes a végtelenségig horgászni. Most bármeddig horgászunk, kaphatunk a ládából valami jobb nyereményt. A csillagos érme valójában a legrosszabb, hiszen az csak azoknak kell, akik szeretnék valamelyik régebbi felhőt megszerezni, ami nincs meg. A boltból kiszedhető kitehetőkért ma már nem érdemes semmit adni (és az előző eventkor is már határeset volt).
    7. A csillagos érmék - legalábbis vasárnapig - beválthatók a focis boltban. Ott az első heti választék korlátlanul használható.
    8. A focis event géphez szögelő 3,5 óránkénti aratásával szemben most elég naponta kétszer belépni; vagy ahogyan egyébként is belépnénk aratni.

    Fentiekből következik, hogy első körben érdemes 50 normál csalival kivenni a felhősort - ez sem rákészülést, sem különösebb erőfeszítést nem igényel, pusztán csak annyit, hogy kell növényezni is, állatozni is, és fázni is. Persze majd meglátjuk, hogyan jönnek a felröpik, de ez egyáltalán nem tűnik soknak.
    A tavalyi eredményeim alapján az 50 normál csalis horgászatból nagyjából 10 homár (2 láda), 13 papagájhal (3 láda), 10 gömbhal (3 láda), 8 polip (4 láda) és 7 nyársorrú (7 láda) várható.
    Utána meg ki-ki beválthatja azokat a felröpiket a kedvenc csalijára, amit egyébként is kap. Számomra annyi a negatívum, hogy ezúttal mindháromféle csalihoz mindháromféle felröppenő kell; de növényezni tavaly is muszáj volt, mert a horog akkor is mindháromba kellett.
     
    edward010620, Fätum, fancsaly és 35 más kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Farmkupa kiírásban szerepelt a csillagos érme visszaváltási értéke XXXX. ezt beváltották volna hétfőn.
    Horgászós eventben is szerepel csillagos érme, ez az event azonban keddig tart.
    Hétfőn nem válthatják be focis áron, mert akkor a horgászósnál egy csomó elveszik még...

    100 szónak egy a vége.
    Ami a Farmkupa GYIKban szerepel csillagos érme visszaváltási érték, az nincs/nem létezik.
    Csillagos érmék 125 TP, 125 CSP, 125 BTP értéken lesznek beváltva.
     
    maszilva, genka53, ljanika6 és 10 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én úgy vagyok ezzel, hogy sok kicsi az agyamra megy. Mert igaz, hogy 6 fajta kitehetőből és 3 sütiből, 4 felhő pontos aktiválásával hetente egyszer valaminek elfelezem az idejét. De az is igaz, hogy nem érdekel 150 termék tulajdonságainak a megjegyzése, nemhogy azok naprakész nyomon követése. Ezért aztán ezek a dolgok negatív értékűek, a semminnél is kevesebbek. Zavaró tényezőként felfoghatóak és el is fogadhatóak, egyéb hozományuk a játékba nincs. És nem is lesz.
     
    JUCUS, juliannakoczkas, P.Szilvi és 6 más kedveli ezt.
  16. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!

    Az előbb már azt hittem, hogy értem, de akkor mégsem, úgyhogy légyszi segíts!
    Biztos, hogy ez igaz?

    "Akinek sok Csillagos érme kell, az a Gömbhal és a Polip kifogására " utazzon ":D"

    Én úgy értelmeztem, hogy 1 ajándék akkor jár, ha kitöltődik a sor.
    Akkor viszont 3 gömbhal (45 érme( ill. 2 polip (40 érme) kell 1 ajándékért (ami ráadásul nem is biztos, hogy csillagos érme!)
    Viszont ha pl. kifogok 3 kardhalat akkor az máris 3 ajándék, ami viszont akár 60 érme is lehet!
    Vagy nem? :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.18
    ulmo12, kovacstne, Rékuci1111 és 2 más kedveli ezt.
  17. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Ezen nem kellene változtatni? Miért is ne lehetne belőle több?
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Csak annyi változott, hogy tavaly, ha betelt a sor, akkor csillagos érméket kaptunk, most pedig ládát. Vagyis 6 makréla vagy 5 homár, stb. ér egy ládát. Amiben lehet csillagos érme, de lehet más is.
    -------------
    Tamás!
    Engem az érdekelne, hogy a ládák kibonthatók-e egy későbbi olyan eventkor is, amiben szintén csillagos érme a jutalom?
     
    Ribiszke, genka53, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Maradjunk annyiban, hogy a sor kigyűlése után jár az extra mini jutalom.
     
    Gio, genka53, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nyitva állnak az ötlet topicot, Kérlek, oda írd le.
     
    genka53, -Fülemüle-70 és Bátyus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.