Visszajelzés Traktor-show - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Elolvastam. Tényleg egyszerű, csak nem nagyszerű. Főleg a felhősor érdemelne komoly kritikát.
    A röpi csereberének semmi értelme. Lehetett volna 1 röpivel ugyanúgy csinálni, mint hárommal. Persze egyszerűbb, ha valamit úgy mutatunk be, hogy dolgoztunk is rajta és mindennek van jelentősége. A bohóchalnak jól áll...
    Taktikám lesz. Egyetlen sztápot sem áldozok rá. Egyébként is, sztápzabáló a felhősor, mert nem olyan állatokat ad, amit kér.
     
    Gio, Fatther, Szíriusz és 3 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Mivel az beadandók megvannak,gyakorlatilag csak baby-boom esetén fogok tenyészteni.Az jó kérdés hogy ha nem ezt tenyésztem vajon lesz-e röpi ? :music:Mindenesetre a bahán állatokat (színes maki ,elefánt.zebrák ,tengeri csikók lesznek nappalra erre van tápom)éjszakára meg a szokásos színes fókák,zsiráf, delfinek,oroszlánok.A koala nem lenne rossz de az aranyrekesz nálam foglalt lesz a gyorsítókkal.A cél a teljes event, a hóbortos ládákat szerettem. Elég laza eventnek tűnik a másikkal együtt is.
     
    Gio, -W-595-, stellácska26 és 6 más kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A hozzászólásodban kivastagítottam azt a részt, amihez hoztam egy képet.

    Tesztelési adat:
    nem a tenyésztési event kért állatait helyeztem be a tenyészházba

    Van felröppenő más állat tenyésztése alkalmával is:

    röpihez.png
     
    ambrusne, maszilva, 55nagyi55 és 19 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a piacról minden megszerezhető volt, tenyészteni nem kell, így erős túlzás a "szupertápzabáló felhősor" elnevezés ;)
    A halas ládát is leszóltad, de pont az ilyen ládákkal lehet "ingyen" teljesíteni eventeket 8)

    Megnéztem 2000 ládát ebből a Hóbortosból, ezek jöttek:

    [​IMG]

    Szerintem nem olyan rossz ez :D
     
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Pedig sztápzabáló. 2-3. szintű állatokat adsz be és 1. szinten kapsz vissza. Mi, ha nem sztápzabáló a felhősor? Keményen az. Csak hát van, aki a látszatnak is tud örülni.
    Halas ládából rengeteg van. Értéktelen, és egyre inkább az lesz. A játékot nem építi, hanem elárasztja haltáppal. Ami a rengeteg hal miatt nem is kell. Majd, ha ad farmarnyfát. Akkor jó lesz a halas láda is.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.19
    Fatther, stellácska26, Szíriusz és 4 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Igen, ez is egy megközelítés azoknak, akik az ehhez az eventhez tenyésztenek. Aki a piacról vásárolt, az csak annyit néz, hogy ez került x CSP-be, amit a felhősor y nap alatt fog visszatermelni, és utána nyereséget ad...
    Mi a gond a haltáppal? Vásároltál egy nagyobb mennyiséget és most rajtad maradt? Annyi állat van már, hogy meg sem lehet számolni őket. Miért baj, ha van köztük olyan, amit ólak nélkül is lehet termelni, és a tápjához nem kell malom? :wuerg:
     
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi ez nagy segítség,:inlove:akkor az elején mehetnek is az állatok,röpire meg majd tenyésztek ha baby-boom lesz.:music:
     
    Fatther kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, szorítkozz a megjegyzéseiddel az event témájához!

    A játék hosszú távú elemzése nem közvetlen ehhez az eventhez tartozó fejezet.

    Legfőképpen pedig nem egy másik Játékostársad posztjainak elemzésével kell erről beszélni, vitatkozni.

    Köszönöm a megértésedet!

    Köszönjük az együttműködésedet!
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Professzor!

    Lényegében sztáp nélkül teljesíthető az event...:music:
    A felhő meg nem foglal helyet:p Ami potyog róla az ajándék;)
     
  10. barnika201145

    barnika201145 Junior szaki

    Nekem nem kezdődött még el az event!
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nekem sem... :p Bár én holnapra várom a kezdést:music:
     
    55nagyi55, Gio, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  12. barnika201145

    barnika201145 Junior szaki

    Akkor eltévedtem, pardon! Elnéztem a napot!
     
    KISHONŐR, 55nagyi55, Gio és 5 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Megvan ugye mikor a süket és a vak zenekart alapít..:music:
    Már táncolnak?...o_O
    Miért már játszunk?;):pxD
     
    aminica, Lillapilla73, Fuhur és 18 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia te biztosan előrébb jársz mint én és még sok más gazda de nem sok gazda büszkélkedhet azzal, hogy 2000 ládát nyit ki egyszerre 1 fajtából mint te, :music: nekem ez még most 1 kicsit felfoghatatlan.....sok láda jön nekem is naponta de, hogy 2000 db-ot tudjak nyitni az sok-sok hónap...Gratula érte......:p
     
  15. mekkelek2011

    mekkelek2011 Járnitanuló

    Szia! Csak annyit jegyeznék meg és azt is halkan, hogy nem nagy dolog 2000 ládát kinyitni. A titok csak annyi, hogy össze kell gyűjteni , mert mindenkinek ugyanannyi idő alatt adja a bónuszt a paszuly és idővel, hónapok alatt összejön a fent említett mennyiség. Mellesleg nem olyan nagy kunszt pl. 64 banánt találni 2000 dobozban.Számolj utána, pl 1936 dobozban nem volt semmi...;)
     
    55nagyi55, Gio, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia DevilMókus! :)
    Mamarygentől kaptál választ a jelenlegi eventnél "fajtaidegennek" számító állatok tenyésztéséből várható felröppenő kérdésre.
    Én a koalákkal kapcsolatos mondatodra szeretnék reagálni. ;):)
    Az OK, hogy az arany bónuszrekeszekbe ólakra ható érésgyorsítókat teszel, de ha az aratás idejére kiveszed az 5% -os érésgyorsítót, beteszed helyette a Jázminos Bubble teát, + 1 db állatot kapsz. És mielőtt újra megetetnéd az ólakat, lecseréled ismét a teát sajtgolyókra vagy tojáspuncsra.
    Persze ezt akkor érdemes csinálni, ha van egy teljes területre való koala ólad, és legalább sárga, mert azt 3*
    tudod aratni naponta (papíron 4*, de éjjel inkább alszunk). Ez pl. az Esőerdőben 41 ól, napi 1*3*41 = 123 db koala helyett, Jázminos Bubble teával (1+1)*3*41 = 246 db koala napi szinten. Csak pajtaértéken (s nem piaci értéken) számolva 1.157 CSP/koala *123 db koala = 142.311 CSP Pajtaérték differenciát jelent napi szinten!
    Narancs koala érésideje (nekem az egyik Vadaskert van tele velük), sajnos a 10% és 5%-os érésgyorsítóval is csak 8:52-re vihető le - szabadon idézve BombadilToma táblázatából, köszönet érte! -. Emiatt csak kétszer aratható naponta, mivel a szóba jöhető felhősorokat is beszámítva: Húsvét 2012 ; Szárnyas ovi és a Karneválkirálynő felhősor, -- érésidő csökkenésre vonatkozó jótékony hatása jó, ha egyszer kihasználható napi szinten, 30' ható-, és 24 óra töltési idővel, a Karneválkirálynős 1 óra ható - és 36 óra töltési idővel szuperál.
    Viszont ha jól feltankolsz ezekből a termékekből, jelentős előnyt lehet kihozni a váltott használatukkal. Arra kell csak nagyon odafigyelni, hogy az érésgyorsítót etetés előtt a termésnövelőt pedig aratás előtt kell bepakolni a bónuszrekeszbe.
    Ez csak egy rövid eszmefuttatás volt, és természetesen mindenki maga dönt, hogy mit hogyan csinál. :D:inlove:
    Mindenesetre én a szigeteken ahova csak tudok, mindenhova állatokat rakok ki, a fákat kiirtom, és csak az 1*1 széleken maradnak meg, hogy mielőbb összegyűljenek a röpik. Egy kis szerencsével, mire a Boom beindul akár meg is lehetnek, de majd meglátjuk hogyan működik a valóságban ez a röpi kérdés.
    Közben ne feledkezzünk meg erről a két tenyésztéses eventről sem, főleg az átfedéses időszakban lesz érdekes:

    Farmpengős tenyésztés 2019.05.09. (csüt.) 14:00 → 2019.05.09. (csüt.) 22:00
    Luxus bájitalos tenyésztés 2019.05.09. (csüt.) 14:00 → 2019.05.11. (szombat) 22:00
    Sok sikert mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
     
    spagetti24, maszilva, -vadocka70- és 15 más kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) több felhősor is adja ezt a ládát, én meg csak akkor nyitogatok, ha 1-2 ezer összejön, vagy éppen szükséges valamihez a tartalma, vagy közeledik karácsony :D
     
    heureca3, genka53, ljanika6 és 8 más kedveli ezt.
  18. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! A koala miért olyan jó? Válaszodat köszönöm!
     
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    • Oké jó neked de én nagyon nem tudom megállni, hogy ne bontogassam......sőt 1 fajta ládából, hogy nekem 2000 db legyen nagyon sok Karácsonyt ki kell hagynomxDxDxDlehet türelmetlen típus vagyok...
     
    ginger., heureca3, Rékuci1111 és 8 más kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Bár nem engem kérdeztél, de én már kettővel fölötted leírtam a koala sztorit, ajánlom szíves figyelmedbe, amit írtam róla.
    Sok sikert! :)
     
    Gio, Fatther, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.