Visszajelzés Trims'N'Roses - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Az 5ik napot írja a tölgyesbe hát ez nagy kiszúrás
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Éva0315, Kuzdern, DevilMókus és 9 más kedveli ezt.
  3. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!


    Többen válaszoltak már neked, de csak hajtod a magad igazát, amely teljesen téves!
    Megtennéd, hogy elolvasod az event ismertetőjét és a naptáradat is megnézed?

    https://board-hu.farmerama.com/threads/trimsnroses-24-órás-gazdakörös-event.19387/#post-1090146
     
    vihence, DevilMókus, -Csöpike- és 7 más kedveli ezt.
  4. Harnóbá

    Harnóbá Aktív író

    Sziasztok!

    Most lehet hogy én vagyok a figyelmetlen századik, de nem találom a világítótorony fejleszthetőségi táblázatát.
    Eddig a négy napból hoztam a maximumot.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  5. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! 7 ólam beérett a kezdésre, ide tettem ki a magokat. az ezüstöket megcsinálom szupival és kk -val és csak fehér ártatlansággal 3 óra múlva mennek vissza az ólak és van még 1 fejlesztésem és szezonpontok ,ami épp szintet lép és lesz 8 pontom amit a legközelebbi eventnél eltudok használni!

    Eventekre katt lefelé mész és ott a világitó toronyról az ismertető
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.4.20
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    ITT megtalálod a leírását és a táblázatot! :)
     
    GA-BI-O-Farm és Gio kedveli ezt.
  7. Harnóbá

    Harnóbá Aktív író

    Köszönöm!

    Tehát aki az eventet végig csinálja az csak az erős világítótorony 5 ig tud eljutni.

    Ez nem igazságos szerintem.
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Miért nem igazságos? Aki nem csinálja, még addig sem tudja fejleszteni.
     
  9. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    .barbi1. kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Elültettem a mákbabot . És csak a szezonzsetont szedem ki . Ami bennmarad az ottmarad . :inlove:
     
    Kincsem-birtok kedveli ezt.
  11. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    Szia újra @Kincsem-birtok !
    Bocsánatot kérek, nem figyeltem, hogy alacsonyabb szinten állsz .:(
    Ha meglenne a Hagyma nemesítésed, akkor is kellene hozzá a Gesztenyés felhősor ,a Krókusszal meg az a "gond", hogy csak a 145. szinttől érhető el.:(
    Mégegyszer elnézést kérek !
    További jó eventezést kívánok , sok-sok felröpivel !;)
     
    Kincsem-birtok kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ha bármely nullázásra alkalmas növényed ki van nemesítve szupertrágya imádat rúnára, azzal és a Szülinapi kívánság felhősorral már tudsz nullázni, mert ezen kívül "csak" szupertrágya kell hozzá.
    Ez a felhősor a Jubileumi üres felhősorok egyikeként került vásárlási ajánlásra (2020.01.25.-01.28.), és lényegesen kedvezőbb, mint a Gesztenyés felhősor, mivel ennek az újra aktiválhatósági ideje csak 42 óra, a gesztenyés sor 96 órájával szemben:

    Szülinapi kívánság felhősor

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 42:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • 30 % TP/BTP minden aratásból 6 órán keresztül
      • 5 %-kal hatékonyabb szupertrágya 6 órán keresztül
    • Nem tematikus felhősor, melyre 3 db 1x1-es és 3 db 1x2-es dekor elem helyezhető rá.
    A nullázásról itt találsz bővebb anyagot: https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441
    Itt pedig az eventezési segédlet található, mint minden csevegő nyitó oldalán: https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/
     
  13. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szia :)
    Ezért igazán nem kell bocsánatot kérned, hiszen nem tudhatod hogy milyen szinten vagyok.
    0-percezés, ha nem is fog sikerülni, akkor is örülök neki, hogyha sikerül elérnem amit szeretnék. Legfőképpen tanulópénzt, mert nem győzök olvasni és tanulni erről a témáról. Viszont szerencsésnek mondhatom magam, mert innen a fórumról is keresett meg egy-két segítőkész játékos, hogy felhomályosítson amit esetleg még nem értek. Türelemmel válaszolnak a kérdéseimre és ezért csak hálás lehetek.
    NEKED is köszönöm amit írtál, hiszen felhívtad Te is figyelmemet olyan dologra amit jobb ha végre használok.
    Pl. most Toma érésidő táblázatát állok neki "átnézni" ! :) ( Nem tudom, hogy majd látja-e, de csodás munkát végzett! Minden elismerésem Neki! )

    Igaz, hogy az előző körben nem sikerült egy tornyocska fejlesztés, de kivételesen megengedtem magamnak, hogy megvegyem az első 5-t, szóval most Elektromos világítótorony 2 van, megcsinálom az V. feladatsort és így csak 1 szinttel leszek elmaradva a 120%-s bónuszmértéktől.
    Neked is kívánok sikeres további játékot! :)
     
  14. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szia Havasi_Gyopár :)

    A nullázásról és eventezési segédletről már mindent átolvastam :)
    Sajnos a Szülinapi kívánság felhősorról lemaradtam.

    Azt szeretném kérdezni, hogy időközönként megszokott ismétlődni ez az ajánlat?
     
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Kincsem-birtok!
    Sajnos nem tudjuk megmondani, hogy eme kivételes tulajdonságú felhősor megvásárlását megismétlik-e egyáltalán, és ha igen, mikor?
    Az tény, hogy az első ilyen típusú felhőt, a 2014-es TOP belépőjeként az "Őszi szüret" event teljesítésével lehetett megszerezni nem csekély kapálással. https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/Őszi-szüret-és-top-1000.11531/
    Tudod, azt szokták mondani, hogy a remény hal meg utoljára....de sok esélyt nem látok rá. Nem véletlenül adták meg ezt a lehetőséget a jubileumi születésnap alkalmával.
     
  16. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Köszi,de nem bontom a tölgyest,ezért csináltam csak az ezüstöket.Májusban még elméletileg lehet még szerezni világító tornyot .így nem sietek.A ládát meg kiszedtem.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  17. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Köszönöm a válaszod! :)
    Akkor reménykedek.... idő az van :)

    Az eventhez tényleg sokat kellett kapálni és nem kevés értéket leadni.
    Fura volt látni, hogy egyenként a "kütyük", milyen kevés TP/BTP-t adtak.
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia farmeres53!
    Nem rábeszélni akarlak az eventre, de a májusban (2020.05.02.-05.05) várható akció során ismét csak 5 db fejlesztés válik megszerezhetővé vásárlással.
    Nagy valószínűséggel összességében az eventekből + a két vásárlási akcióban szerezhető fejlesztésekkel együtt tudjuk fullra fejleszteni a Világító tornyunkat. Tehát így kell tervezni a dolgokat.
     
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én is nehezen bontottam le a tölgyest, de már vissza is repitettem az egészet. Két aratás kellett mert most a sima 5o pörgetéssel 3 +1 bónuszt kaptam.
     
  20. Alexa123.

    Alexa123. Junior szaki

    Nálam is kész az event. Jócskán túl is termeltem a növényt. Végre sikerült kipörgetnem egy 100% termésbónuszt. Mennek vissza az állatok. Szeretem ezeket a 24 órás eventeket.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.