Visszajelzés Trims'N'Roses - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor tényleg tisztázzunk néhány dolgot:
    Szó szerint idézem, hogy mit írt a kollégám: "Előzetes információink szerint a megmaradt eventkellékeket az event végén, egyben váltják majd vissza."
    Való igaz, nem az ismertetőben van ez a mondat, hanem a csevegőben, ami nem minősül olyan "súlyú" hivatalos infónak, mint egy event gyik. De moderátor írta, tehát a közlés valós információkon alapul. Az eredeti anyag nem tartalmaz erre vonatkozó tudnivalókat, ezért külön megkérdeztük a visszaváltás menetét. Akkor kaptuk azt az infót, hogy a teljes event befejezését követően lesz az eventkellékek visszaváltása. Szó szerint ezt írta le a kollégám. Milyen illetékes és milyen választ adjon még neked?
    Nem értem, hogy neked ez miért nem érthető és 10 éves játékosként miért érint ez téged ennyire égetően. Ahogy olvasom, mindenki már megértette ezeket a szavakat.
    Remélem, hogy 10 éves játékosként semmiféle egyéb fontos és halaszthatatlan feladatodban nem gátol meg az egy területen való eventezés holnapig. Ha mégis, akkor azt igazán sajnálom.

    Írod, hogy nem kellene tovább ragozni. Te 4 hsz-t írtál ebben az ügyben, válaszolt neked 2 játékos és immáron 2 moderátor (3 hsz-ben). És még te írod, hogy ne ragozzuk tovább? Hmmmm....

    A témát én is lezártnak tekintem és mélységesen sajnálom, hogy erre ennyi időt kellett áldozni a kollégáimnak és nekem is. Ennél jobban akkor sem lehetett volna megcsavarni, ha akarjuk.

    A téma végére pontot tettem. Itt. .
     
  2. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok !
    Első rész kész .Jöhet a 2dik holnap várom. Sok sikert kívánok mindenkinek Incimami.-.-
     
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Event 1 rész kész.:) 2 db 2*2 és 1 komfort kör kellet.o_O
    Estére gyékény 10 h kor ültettem holnap 14 h után aratom így mindegy hogy a röpi átmegy-e vagy sem.:music:;)
     
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Első rész kész, a maradék növényt elültettem, jó lesz majd szombaton.
    Felröpi nem lesz gond, bőven maradt is.
    Holnapra megint megy a gyékény, a ,,Randa növények ,, szemérmetlenül sokat kérnek belőle.
    A világítótorony nagyon szép, imádom :)
     
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Bizony szép, nekem is tetszik...első akadály itt is legyőzve...xD
     
  6. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Úgy látom ez az event mindenkinek gyorsan megy.:)
    Én is ezt a köri csinálom és a hosszúakkal kezdtem, már csak néhány rövid van hátra.:)
     
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Csodálkozol, nekem is lehet szerencsém...xDxD [​IMG]
     
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Én mindig a rövidekkel kezdem, azokat pikk-pakk lehet csinálni nappal, aztán a szép, hosszú éjszakákra mehetnek a hosszabbak.
     
  9. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Kész vagyok én is, két +1 termésbónuszt pörgettem ki, egy kevés szupertrágya, és hipp hopp kész is a feladat. Tali holnap.
     
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia !
    Mókuska , egy kis segítség, honnan tudnál- kis szerencsével- egy pár FA szerezni !:)

    Felszereléses láda IV.

    jófarmerlány képe.png

    Kívánom, hogy sikerüljön .:)
    /Bocsi, nem tudtam lekicsinyíteni . :( /

    Megoldottam a kicsinyítést, semmi gond./mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.4.20
    vm68, -kaktuszable-, vihence és 9 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi. Közben vettem 39 ft-ért 7 Fa-t. o_ODe jó tudni hogy ez is lehet.:)
     
  12. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Engem ma a valós kerti munkálatok elraboltak a virtuálistól, így csak reggelre lesz kész;)
     
  13. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Engem is de a kert helyben van (az udvar) így ha valamit le kell szedni bejövök.:);)
     
  14. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Nekem sikerült annyira belemélyedni az ültetgetésbe, hogy észre sem vettem, hogy elreppent három óra :)
    Szerencsére ez a feladat könnyű :)
     
  15. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Ma reggel kész lett a feladat,de a világitótornyot
    és a fejlesztéseket nem találom a váza alatt.kiléptem és újra beléptem ,de akkor sincs ott
     
  16. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    A futtatóba csak akkor tudod kitenni, ha másik területen előbb ráteszel egy fejlesztést. A váza alatt nem függönyt látsz, hanem a világítótorony képét felfele mutató sárga nyíllal.
     
  17. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Nekem az a problémám hogy az alap és a fejlesztés sincs a váza alatt. hiába irom be hogy a-b sorrendbe adja és nincs a v betünél.Akkor hol keressem?A segitség kérő topikot valaki belinkelné nekem.Előre is köszönöm
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.20
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Valamelyik farmos területen nyisd meg a Váza ikon alatti raktáradat, majd használd a keresőt a jobb felső sarokban; ha elkezded beírni a nevét, már meg is kell lennie. Ha így sincs meg, akkor már kitetted valahová. Ha pedig végképp nem találod, akkor az eltűnt dolgok segítőtopikjába írj egy kérést névvel, ID-vel.
     
    -kaktuszable-, Kuzdern, maszilva és 2 más kedveli ezt.
  19. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Már megint hoztam a formámat! 8) Valahogy sikerült a 2 futó event infóit összemosnom és "pénzt-paripát-fegyvert" (KK, zöld csepp, parti pöri) nem kímélve letermeltem 3200 eventgazt. xD Még jó, hogy éjszaka nem ébredtem fel egy plusz aratásra! xDxDxD
     
    Zatini, -kaktuszable-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  20. BelkaMimi

    BelkaMimi Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Most sajnos nincs időm végigolvasni - dolgozok, egy kérdésem van csupán: a röpik maradnak a következő körre vagy nullázódnak?
    Azaz lehet most 14 óra előtt is aratni vagy inkább várjam meg a 2 órát?

    Köszönöm!
    BM
     
    Matold kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.