Visszajelzés Tudományos rejtélyek laboratóriuma 2000 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 26.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki


    Szia!

    Én 700 megszerezhető érmét számoltam. 11.420- nál van még 175 érme. A boltot ezzel sem lehet kirabolni.
     
  2. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Kedves Toma!
    Hát pontosan ez az amit írtál, nem kommentálnám az eventet, köszönet a segítségedért.:inlove:
     
  3. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Szia!

    Igen.
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  4. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen!!!:)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  5. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Jól számoltam, hogy összesen 700 csillagos érme szerezhető??? Mert akkor, igencsak korlátozva van mire költjük.... A két piccolo láda máris 460 érme.
     
    jutka190226, -vadocka70- és peter1022 kedveli ezt.
  6. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Ha még nem tudtad telerakni a futtatót értékesebb dekorokkal, akkor ezeket ki tudod tenni oda is.
     
    jutka190226, peter1022 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szóval, már csak az a kérdés, hogy a pecás felhő megéri-e... ennyi gürizéssel.
    Nekem ezek a feladatok olyan bonyolultak, mint a varrós event, abba se fogtam bele, mert nekem magas, tán azért, mert nem tudok dominózni.. :eek:
     
    Cincilke, kubikus, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  8. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki


    Szia!

    Ezt nagyon levezetted. Azt nem értem, hogy raksz tele 88 komfortot az induláskor? Ehhez nem 264 növény kell?
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Valóban, azon kétszer is átsiklottam. Köszönöm, javítom.
     
    maszilva, jutka190226, -vadocka70- és 3 más kedveli ezt.
  10. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Köszi, hogy szóltál!

    Ez abból adódhat, hogy még nem nagyon csináltam ilyet, így átsiklottam afelett, hogy 160 vásárolt és 10 kapott mag nem lesz elég az első körben 88 komfortra. 170 növény / 3 ültetési növényigény = 56 db komfort talaj az indulás.

    Javítom a hozzászólást.

    Üdv: Nami.
     
    maszilva, jutka190226, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos az érésidő sem stimmel, mert az az 1 óra körüli idő a sima talajra vonatkozik, nem a komfortra. Szép is lenne: a komfort hozama a sima föld idejével kombinálva...
     
    margot1964, maszilva, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  12. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Megtisztelő, hogy segíthettem. :)

    Sajnos a 150 érmét még meg kell szerezni a 2 Piccolóhoz. A többi felejhető nyeremény. Bár amennyi szórják a Piccolókat, már ez sem olyan elengedhetetlen, fóleg ha mondjuk Multitasking lesz belőle.
     
    jutka190226, jucus100, peter1022 és 4 más kedveli ezt.
  13. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Valóban alapjaiban rossz.

    Megpróbáltam, nem jött össze.
    Jó eséllyel elengedem a dolgot és jutok, ameddig jutok...

    Üdv: Nami.
     
    kasperka56, jucus100, peter1022 és 2 más kedveli ezt.
  14. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Szia!

    Én is ritkán használom a komfortot. Szerintem az érésidőt is számold át.

    UI: Látom Toma már felhívta a figyelmed erre.
     
  15. laciku02

    laciku02 Járnitanuló

    Van aki első olvasásra nem érti. Én a másodikra sem. Meg nincs is türelmem odafigyelve végig olvasni. Enny koncetrálással inkább játszok egy sakk partit.
     
    kubikus, jutka190226, Lizikertje és 5 más kedveli ezt.
  16. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Sziasztok!

    A szezon-jutalompontokat hiányolom az eventből.
    A szezon ismertetője 9620 megszerezhető SZJP-t ígér az eventekből és ebből még csak 1838-at lehetett szerezni, ha jól számoltam.
    Ezek szerint a maradék közel 8000 -et mind a következőre tartogatják? Fura....., vagy csak nekem?
     
    brildiko, maszilva, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    szekulagábor, maszilva, PZoli64 és 10 más kedveli ezt.
  18. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Ugyanaz van, mint eddig :) Vagy bónuszt pörget az ember/vásárol kosarat/prémium gazda vagy nem sikerül megcsinálni az eventet. Viszont annak nagyon örülök, hogy több területen termelhetünk, csak legyen elég felröpi.
    Én belekezdek, mint mindig, az ólakból kevés van most kint, nem kell sokat bontani. :) Szeretnék egy pár érmét, a Mefis eventből is ki tudtam szedni hármat. Legalább ennyit itt is szeretnék. A mechanikát ugye ismerjük, nekem nincs bajom vele, jól el lehet szórakozni vele. Növénykéket már ültettem tegnap, lesz mit aratni majd holnap :D
     
    peter1022 kedveli ezt.
  19. pistacia2

    pistacia2 Járnitanuló

    ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez egy nagyon rossz event.... akkor sem értem, végignéztem a videót de tök homály.......... jajjj de nagy hiba volt az egészet elkezdeni. csak rabolta az időmet!
     
    szamócaanyóca, Liliom44, kubikus és 3 más kedveli ezt.
  20. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. Szerintem aki ezt a mini eventet kitalálta, az sem tudná megcsinálni. Az rendben van, hogy a szürke agyállományt meg kell dolgoztatni, de ez brutál. Mire a végére értem az ismertetőnek, már el is vesztettem a fonalat. Könnyebbet nem lehetett volna kitalálni?
     
    szamócaanyóca, Beccaria, kubikus és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.