Visszajelzés Tudományos rejtélyek laboratóriuma 2000 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 26.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Köszi...:D
     
    Mogyi, Alexandra0727 és Lenczy kedveli ezt.
  2. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Sziasztok.
    Ctrl-c, Ctrl-v-vel be lehet másolni.
    Nekem csak 66 kütyü és 73 kábel jött.
     
    rencsike982, Sali~*.*, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Off itt a téma ebben a csevegőben. :(

    A Különleges akciók csevegőjében jobb lenne. :)

    Arra is figyelni kell a beírásnál, betűnkénti bepötyögésnél, hogy az X jel "normál esetben" nem mindig jeleníthető meg.
    (trükközni lehet, ha annál a betűnél, mielőtt beírod, a CapsLook billentyűt kell használni, majd ha sikerül az X jel, akkor újra le kell nyomni azt a billentyűt, hogy a többi betű is folytatható legyen)

    Egyébként a kód használatát egy másik böngészőből belépve a farmra, ki lehet próbálni sikerrel.

    Ne add fel!
     
    maszilva, Alexandra0727, soresne és 2 más kedveli ezt.
  4. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Én nemesített amaránttal kezdtem (víz, trágya és szupertrágya). Így 5:00 volt az idő.
    6 + 1 pannival elég gyengén adta. 54+64=118 kütyü és 64+52=116 indítókábel lett.

    Az eventnövény 7 - 17 kütyü és 9 - 11 indítókábel között adakozott eddig.

    A tenyésztés viszont nagyon jó.
    Eddig a három tenyésztésből 117, 123, 125 kütyüt és 15, 9, 7 indítókábelt kaptam.
    Minden sor mellett volt vagy egy kütyü, vagy egy indítókábel.
    Sok sikert, jó játékot.:D
     
    -Erbrow-, Kuzdern, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Már 6 játéknál tartok;) Jó ez a minijákék!
    A függönyök kellenek;) s a jobb oldalt is jó lenne végig vinni;)
     
    maszilva, tandem6, zsona416 és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Nagyon bántam volna, ha kihagyom ezt az evntet, mert, élvezem csinálni. Idáig jutottam el:

    [​IMG]

    A cseréket nem használtam ki, nem éreztem szükségét. Nagyon érthetően oda van írva a játékfelületre, hogy, ha odateszem a csempét mennyi pontot érek el. Húzzátok végig a csempét keressétek meg a legtöbb pontot adó helyet és oda tegyétek csak le, így sikeresen tudjátok elhelyezni.
    Gyorsan megy, jó játék és élvezetes is. Sokkal egyszerűbb, mint olvasva.
    Sok sikert mindenkinek :)
     
    -Erbrow-, jutka190226, ursa11 és 15 más kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    62 játékkal sikerült befejezni a jobb oldalt is :)Szerencsére a felröpi jól jött, igaz 2 kört tenyésztettem is, ami jól adta a felröpit.
    A csere lehetőséget nem nagyon használtam. A gazt kicsit túltermeltem;)
    Na de most komforton répázok;)
    [​IMG]
     
    -Erbrow-, ursa11, ildiko44 és 12 más kedveli ezt.
  8. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Szép estét,

    Az első gondolatom mikor megláttam ezt az ismertetőt annyi volt: Jó isten gyere le... muszáj ezt ennyire bonyolítani?
    Őszinte leszek azóta sem olvastam el az ismeretőt. Nem tudom rávenni magam :D
    Nincs nekem bajom a játékkal, de ez az event esküszöm nekem olyan mint az a varrós ahol foltokat kell lerakni. Na azt is utálom. Sosem csináltam meg egyiket sem.
    Megpróbálom értelmezi, de magamat ismervén a végén az lesz hogy csak rakosgatom, aztán kapok annyi pontot amennyit kapok.
    Aztán ki tudja. Lehet a végére megszeretem :D

    Na jó. Szerkesztem hozzászólásom: 2 játék után megérettem a lényeget, és iszonyatosan cuki ez a játék xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 27.10.21
    -Erbrow-, Othep, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hát nekem sem a szívem csücske ez az event, de közel se olyan bonyolult, mint ahogy gondolod.
    Vedd el az első csempéket, s rakd a bal kezedhez legközelebb. Ahol polip fejecske van, abba négyzetbe igyekezz fenn mind a 4 kis kockába 4 különböző alakzatot pakolászni. Mozgathatod a csempéket, akkor látod, hogy hol mennyi pontot ad, s igyekezz a legtöbbet kihozni belőle.
     
    jutka190226, ildiko44, Domos52 és 6 más kedveli ezt.
  10. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Hála az égnek a második játék után úgy sikerült nagyjából összerakni, hogy mire gondolt a költő, de az nem tűnt fel hogy 4 különböző alakra több pontot kapok (ami logikus )így köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet :)
     
    jutka190226, ildiko44, nolina1965 és 2 más kedveli ezt.
  11. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Némi töprengés, majd 50 Party pöriből 2 db 100 %-os és 2 db +1 növényes bónusz kipörgetése után úgy döntöttem, gyorsan végigviszem az eventet.
    Bevetettem mindenből, ami készleten volt a Farmon.

    [​IMG]

    55 lejátszott játéknak az átlagpontszáma (12305/55=) 223,7 pont/játék.

    Elég jól van hangolva a minijáték. Nem éreztem olyat, hogy lehetetlen, pontszámok gyűjtése kapcsán számomra kedvezőtlen helyzet adódott volna. Grat. a játékfejlesztőknek, tesztelőknek!

    A maradék 6 játék a jobb oldali sor végéig elég lesz. A boltból megvan a 2 Piccolo; 2 Bónuszláda; 1240 Szezonpont. A maradék 10 érméből 3190 TP; 1770 BTP és 5100 CSP lesz a jövő héten.

    A horgászós eventben ma 10 láda tartalmának elpecázásával kaptam 2X2 gyöngyöt.
    A lényegi, 3. felhő kiváltva, maradt még bőven gyöngyöm (22 db). Szorgalmasan horgászgatok majd az ottani nyereményekért.

    Jó hétvégét és jó játékot Mindenkinek!

    Üdv: Nami.
     
    -Erbrow-, jutka190226, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  12. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Nem tudom mi történt a kerékkel, de 160 pörgetésből 3 db 200%-os, 4 db 100-os és 2 db + 1 növényes jött. Nem pörgetek minden eventkor, mert látom, hogy pluszok nélkül is végigvihető, de most elállt a szavam. Ezt a mennyiséget kb. fél év alatt szoktam megkapni, háromszor ennyi pörgetéssel. Még mindig nem tudom felfogni, de a növény kész(kicsit túl is teljesítve). Szeretem ezt a játékot, úgyhogy most nekifekszem :) Mindenkinek kívánok az enyémhez hasonló szerencsét és sok sikert! Már csak egy kérdés: de hová tűnt Damon-Leho, Kukori, Rékuci-Hill?
     
    -Erbrow-, nolina1965, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  13. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Az inditókábel minek kell ?
     
    Namiamano és magdi06 kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Szerencsés vagy, igy kéne néha néha,ha már költünk rá! Nekem 2x 100-as jött.A növényem nekem is kész.Fárasztó ez a beadogatás, mára be is fejezem.Holnap majd újult erővel folytatom.
     
    -Erbrow-, jutka190226, nolina1965 és 3 más kedveli ezt.
  15. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Mikor testrészeket választasz ennek segítségével lehet újakat kérni., ha az aktuális ajánlat nem tetszik

    "Egy új csempekészlet kérése 3 Indítókábelbe kerül."

    Képeknél is ott volt, az ismertetőből másolom:

    " Itt láthatjuk a felső és alsó csempeadagolót. Ezekben az adagolókban jelennek meg a csempe-összeállítások, amelyet el kell helyeznünk. Amennyiben nem vagyunk megelégedve a kapott csempe-összeállítással, lehetőségünk van azt újrakeverni 3 felröppenőért (Indítókábel) vagy 6 farmaranyért cserébe."
     
    csillaglili55, Kuzdern és Namiamano kedveli ezt.
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Ma igazán szerencsés voltam a játékban :) Sok sikert neked Magdika :)
     
    -Erbrow-, tandem6, magdi06 és 2 más kedveli ezt.
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Lecserélhető vele a felajánlott ábra, ha nem felel meg neked, nem úgy illeszkedik ahogy szükséges jó lenne.
     
    GA-BI-O-Farm és Namiamano kedveli ezt.
  18. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Ahogy ^^Ayumi^^ és Magdi06 is írta, új csempéket kérhetsz.

    Amikor játszol, a csempéket középső játéktérre tudod lerakni. A jobb oldalon pedig sorsolja a játék, hogy milyen csempét kell elhelyezned.
    A sorsolt csempe nem mindig előnyös Neked, ezért 3 db Indítókábelért lecserélheted azt, egy új sorsolást kérve.
    Számomra az egy játékon belül 15 lerakható csempék elhelyezésének vége fele volt hasznos, ugyanis a játék célja, hogy minét több Szörnytestet rakjunk ki, így cseréltem. Megesik, hogy be tudnál fejezni egy szörnyet, de nem tudod ráhelyezni a csempét, mert úgy helyezkedik el a csempén a szörnyrész. Ekkor érdemes cserélni.

    Tehát, jobb több pontot tudsz elérni az indítókábellel történő cserékkel.

    A játék elején érdemes használni a cserét. A 25. játék után két csempe közül lehet választani, ami nagyobb variációs lehetőségeket rejt. A vége felé én már nem cseréltem. Mondjuk nem is maradt sok kábel addigra.

    Üdv: Nami.
     
    jutka190226, ursa11, csillaglili55 és 3 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Az örömömet jöttem elújságolni. Végeztem az eventtel, tudom folytatni némi késéssel a tpgyűjtést.
    Az event minden pillanatát élveztem, szívesen repetáznék még belőle, de elfogyott a feladat.
    Hasonló sikeres játékot kívánok mindenkinek :)
    A tudószsetonok segítségével gazdagodtam két új felhővel mentközben és egyszer sikerült ismételnem a 40. szintet a szezonból is :)
    Most megyek és elpecázom a mai horgászjegyeket, hátha ott is szerencsém lesz :)

    [​IMG]
     
    Alexandra0727, -Erbrow-, Gio és 14 más kedveli ezt.
  20. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Sziasztok, valaki megmondaná mi van a játékkal? közel 1 órája próbálok belépni de csak a birkák ugrálna, ha véletlenül betölt akkor sem lehet semmit csinálni. Tudom ez nem ide tartozik, de hiába írtam máshova válasz semmi.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.