Visszajelzés Különleges akciók csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Junior szaki

    Azt nem tudom, de a dodót néztem pár hete, mert narancs fejlesztésem ahhoz nincs és az akkor is 90-be került.
    Engem ez a kép fogad vásárláskor:

    [​IMG]
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez egy Állati akció. :D Két ólat kapsz azon az áron, amit látsz. :)
    Nálam Dodó is kapható. 90 FA 2 db narancs fejlesztés.

    [​IMG]
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Junior szaki

    Szia!
    Köszönöm, ezzel tisztában vagyok, nálam is megvehető, de itt a lajhár volt a kérdés :)
     
    -Holdfeny-. és zsani_apja kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönjük a jelzésedet, utánanéztünk, s ez alapján módosításra került az ismertető. Az Akció a Narancs ólfejlesztésekre vonatkozik, a Retró ++ ólakra nem.
    Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.

    Ha ilyen eltérést tapasztalsz, akkor a jövőben kérlek, a Jelentés gombot használd az akciónál, mert úgy gyorsabban célba ér a kérdésed, jelzésed.
    Megértésedet köszönöm!

    Frissítés 16:08-kor
    Elnézést kérek a délelőtti téves tájékoztatásért, mégis vonatkozik a Retró lajhár ++ ólra is az akció. A képen megjelenítési hiba miatt nem jelenik meg az akcióra vonatkozó információ, de vásárláskor 2 db kerül a pajtánkba, s 65 FA kerül levonásra az egyenlegből. Ez az egyetlen Retró ++ -os ól, ami még megvásárolható.

    Így az ismertetőt is visszaállítjuk az eredeti verzióra.
    A megjelenítési hibáért elnézést kérünk, jelezzük a Központ felé, de arra vonatkozóan nem tudunk információt adni, hogy mikor javítják.
    Még egyszer elnézést kérek az okozott kellemetlenségért.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.24
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Bocsi, hogy ide írok, de legközelebbi csere napon keress meg, ez a farmnevem is.
    Szívesen adok neked ajándékba egy db ++ lajhárt, ha már annyira szeretnéd.
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Bocsi, a Dodó elvonta a figyelmem, valószínű. :D Nekem is írhatsz, küldök lajhárt! :)
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon mikor jön extra jó különleges akció?:music:
    Dobj egy baglyot retro++ ügyben;) Kb bármelyikkel tudok segíteni;) Természetesen ajándékba adom;)
     
    Spanlotus776367 és cicimsincs kedveli ezt.
  8. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Junior szaki

    Sziasztok!

    Kedves @GA-BI-O-Farm , @-Holdfeny-. és @zsani_apja : köszönöm szépen, van retró lajhár ++ ólam és nem szeretnék többet :) inkább fejlesszék színesre.
    Az érdeklődésem csak ennyi volt, mert az ismertetővel ellentétben nem szerepelt rajta a *2. De már megtudtuk, hogy csak megjelenítési hiba. Mindenesetre örülök a gesztusnak részetekről, majd rózsa terményes ügyben írok :)
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! Ez ügyben is várom leveled;)
     
    Swartsch és nolina1965 kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!
    Kérlek Benneteket, hogy az ajándék felajánlásokat Galambpostán egyeztessétek egymás között, s ne offoljátok szét ezt a topikot.
    Együttműködéseteket és megértéseteket köszönöm!
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Farmarany gyűjtögető módba kapcsoltam az utóbbi időben, főként füvészkertre, vadaskertre és manufaktúrára gyűjtögettem.
    Látva ezt a duplázós ólakciót, kerestem a fórumon erre vonatkozó akciót is, mondjuk féláron van alkalmanként (299 helyett 150 FA), mint a "Gazdaraktár" akció.
    Szokott ez is akciós lenni? Vagy jól láttam, hogy nem láttam róla semmit?
     
    Swartsch és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Raktárházak nem voltak eddig akciós áron megszerezhetőek, jól láttad, hogy nem láttál ilyen akciót. Nincs is tudomásunk, hogy tervezne ilyet a Központ. De, ha figyeled a hivatalos közleményeket, biztos nem fogsz semmilyen akcióról lemaradni a jövőben sem.
    Megértésedet köszönöm!
     
  13. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sziasztok, nerm pont idevaló, de nem találtam tökéletesebbet. A Farmexpressz állatos zárva, a fáshoz még zártat sem találtam :(
    Igen, panaszként jegyezném meg, hogy BP egyre jobban bekorlátozza az Expresszen szerezhető dolgokat. Eddig nagyon szerettem a vonatot, sok FA-t is áldoztam a gyorsításra. Amit ma találtam, hogy csak néhány fa fejlődhet, annak is jó része egyX-es - hát, ezért nem fogok egyetlen aranyat sem áldozni. Sztem sokunkat nem érdekelnek ezek a fejlesztések - és mivel a termésükre már nincs szükség, pajtatöltéshez pedig XX-eseket használok/unk, úgy vélem, teljességgel haszontalan ez a mostani akció. Tegyek fel 4 db XL-est vagy akár XXL-et azért, hogy visszakapjak egy XL-et, nonszensz. Ha lenne valami mézesmadzag, pl. FA-fa, mamutfa (bármilyen kicsi eséllyel), akkor az ember küzdene. Az XX-esekre sincs igazán szükségem, az, hogy esetleg lesz egy 17-ik a már meglévő 16 mellé, nem vonz. Sajnálom, hogy ezt is devalválták. Maqjd szóljatok, ha érdemes lesz használni a vonatkát.
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én erre is spórolós eventként tekintek...:music:
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    javaslatokat, ötleteket megírhatod az ötletelős topikba:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/játékban-lévő-elemek-továbbfejlesztése-Új.15521/

    A Mini - event beharangozóban ezt a topikot jelöltük meg csevegésre, persze itt sincs annyira rossz helyen a bejegyzésed.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/titokzatosok-fák-ólak-csevegő-topicja.12368/

    Bár ha panasznak szántad, akkor a Panaszkönyv a legjobb helye:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.15520/

    Azt, hogy mi kerül be egy adott akció kínálatába, nincsen ráhatásunk, a korábbi visszajelzéseitek is továbbításra kerültek a Központ felé ebben a témában is, de, hogy mit mikor valósítanak meg belőle, erre nincsen ráhatásunk.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Osztom a véleményedet, én sem vonatozok, az okokat már Te felsoroltad.
    Inkább adom be a felesleges fáimat/ólaimat a gyopár átalakítójába. Ott legalább hasznát látom.

    ******

    Más vettem 1-1 csomag titokzatos csemetét, a kötelezők már érnek, a többit aratás után tudom kitenni. Remélem kapok még belőlük, mert a farmos kimondottan dekoratívnak tűnik. (Estére hozom a nyitás eredményét) Ezzel kapcsolatban öröm is ért. Bankos szintet léptem és a jutalmam egy Köszönöm a segítséget dekor lett. Nagyon örültem neki :)
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Olyan jó lenne hetente/havonta olvasni, mit továbbítotok a központ felé az ötletek/panaszok közül... - legalább nagy vonalakban...
    A régi fórumon volt ilyen összegzés -talán havonta? ;) Tudom plusz meló... s talán engedély is kell hozzá...
    De a játékosok felé egy olyan gesztus lenne, ami megerősítené az igényeiket;)
    Semmi extrára nem gondolok ám... Csupán olyan jó lenne pozitív változás a fórumon;)
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hozom a 30 darab farmos nyitás eredményét:
    [​IMG] új fa nulla darab, no comment... kiütéssel győzött a cukor juhar XXL.

    A bahás kb egy óra múlva érik be, ideteszem majd azt is.

    [​IMG]

    Ez valamivel jobb lett bekarikáztam az új fákat..
     
    Utoljára szerkesztett: 17.5.24
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    már többször leírtuk, hogy minden visszajelzést, javaslatot továbbítunk. Erről nincs mit összesítve külön megosztani.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Húúúú de rég kaptam ilyen dekort Dzsinntől....:wuerg: Kedvelem én is;) A fa vásárt kihagyom.. már másfél éve nem veszek titkosat...:wuerg: Pedig tök jó lenne bontogatni...
    Remélem a szigeten jobb eredményed lesz!
     
    Kuzdern kedveli ezt.