Bug Unity hibajelentések

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek olvasd végig a topicot, mielőtt bármit is írsz ide.
    Tudunk rettentő sok mindenről, ami még nem került javításra, de nem kell többször leírni.
    Azon kívül ennél sokkal de sokkal pontosabban kell hibát jelezni.
     
  2. jgitti

    jgitti Fórum-zöldfülű

    36934722
    2020.10.15
    Hungary
    Event óra
    Az éjféli repülés event sem az eventórán sem a hírekben nem látszik olyan mintha nem is lenne.
     
    .dina1. kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Szia!
    Hogyan játszak U-vel, ha nem tudok belépni?
    Egyszer sikerült fél óra alatt.
    Ezzel vége lesz a 10 éves játékomnak?
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia kedves Mamóka

    1000 milliószor leírtuk már kimondottan Neked, hogy jelenleg az Unity Béta tesztfázisban érhető el. Ez azt jelenti, hogy hibák előfordulhatnak. Vége lesz a tesztfázisnak, el is fog tűnni ez a béta tesztelési opció, hogy javítsanak a hibákon. Most is folyamatosan javítanak, de biztosan lesznek olyan dolgok, amiket használat közben nem lehet javítani.

    Gép adatgyűjtő kérdőívet töltsd ki mindenképp ha még nem tetted. EZT
    (Igen, csak angolul érhető el, másold be a szöveget a fordítóba, ha nem tudsz angolul).

    Ezt a kérdőívet elég EGYSZER kitölteni.

    Utána pedig szeretnénk NYOMATÉKOSAN MEGKÉRNI, hogy kerüld el az Unityt, vagy ha oda kattintasz, akkor nem kell semmivel foglalkozni. Nézz körül, majd lényegében bármit szeretnél csinálni, ami "tét" akkor menj vissza flash alapra, és ott csináld.


    Köszönjük az együttműködésedet.
     
  6. serenge1

    serenge1 Aktív író

    Sziasztok!
    Valaki meg tudná mutatni, hogy a Unityben hol tudok tápot venni?
    Előre is köszönöm a segítséget.
     
  7. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az állatok kategóriában találod a szűrőt használva.
    upload_2020-10-15_18-37-6.png
     
  8. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Utoljára szerkesztett: 16.10.20
  9. Üdv !

    Csak vázlatosan pár hiba piacon:
    - Egymásra lógnak a betűk/számok, pl Szám, Eladó, ár/db alatt minden. Főleg pl 000 esetén látni ahogy kövi 0 kitakarja előző jobb felét
    - Az egész felület átláthatatlanabb, mint volt FLASH alatt. Nem férnek ki se usernevek, se árak, ....
    - Nem működik a vessző. Amikor eladsz pont-ot kell tenni tizedesjegynek, vesszőt nem ismeri. Azért gáz, mert normál billentyűnél keypad-on (jobbszél) vessző van !
    - Eladási árnál hektikusan működik a kijelölés. Elsőre mindent kijelöl, ez ok. Utána csak vagy egészrészt, vagy tizedes külön (és külön kijelölve már hiába van jól beírva, nem fogadja el és max árra ugrik ... talán mert vesszővel jeleníti meg és azt nem szereti)
    - ENTER továbbra sem működik (pl vásárláskor felugró megerősítő ablak "elfogadására")
    - Betűknek/számoknak gyászkeret. Fehér betű fekete kerettel eddig is volt, de most már vastag és durva a fekete keret.
    (amúgy 150% nagyításon tesztelve, mert 4K-n az vertikálisan pont elfér)
    - Piacon Zöldmoszat után jön az áfonya (nem magyar sorbarendezés)
    - Piaci előzmények hol volt, hol nem volt ... egyszer van, visszanéz semmi ... vásárlás után megint semmi.

    (És hiányoznak régóta áhított fejlesztések, mint: benne vagy egy termék vásárlás ablakában pl répa, akkor egyből ennek az eladására tudj ugrani ... azaz ne kelljen át eladás, majd ott újra kikeresni répa. Ha csak 1x adsz el egy terméket, akkor kikeresed ott is. De ha 20x-100x, akkor már a pokolba kívánod)
     
    DögösBögyös kedveli ezt.
  10. incimami

    incimami Fórum bárója

    ID:35997334 incimami
    Sajnos még mindig nem tölti be a játékot kiírja hogy 100% és sehová tovább,
     
  11. Nyunyiandi

    Nyunyiandi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok........ID:55709560
    Nagyon nem müködik szinte semmi. Élvezhetetlen a Renzo....ha ez igy maradna akkor vége a játékomnak decemberben.....nagyon sajnálnám.
     
    Optex2 és vízöntő kedveli ezt.
  12. Gita1949

    Gita1949 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem tölt be az új versio. Egyáltalán játszhatok majd, ha nem lesz flash? sz.gép tulajdonságai.jpg
    Gazda: Gita1949ID: 3267369
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  13. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere


    ezek a min. amivel megy majd

    Operációs rendszer:
    • Windows: 7 SP1+, 8, 10, csakis a 64-bites verziók
    • MacOS: 10.12+
    • Linux: Ubuntu 16.04, 18.04 and CentOS 7 verzióktól
    Hardver-követelmények, azaz a számítógép tulajdonságai:
    • CPU: Core i3-3110M (BGA) (release June 2012) processzor, vagy újabb
    • GPU: Intel(R) HD Graphics 4000 videokártya, vagy újabb
    • RAM: 4GB memória, vagy több
    • OS: Windows 7, 64 bit operációs rendszer, vagy újabb.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  14. Gita1949

    Gita1949 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm! Akkor kezdődik a visszaszámlálás. Rövidesen búcsúzik tőlem a FARMERAMA. Szerettem ezt a játékot. Sok munkám volt benne. Elég sokat költöttem is rá, de nem tudok beruházni.
     
    Kukackukac, Optex2 és vízöntő kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem győzzük hangsúlyozni, hogy ez csupán még a Béta (azaz hibákkal teli) verzió.
    Amellett, hogy ezek kijavítása folyik, a fejlesztők gőzerővel dolgoznak megoldáson a gyengébb teljesítményű gépek számára.
    Erről még mi sem tudunk többet.
    Időről időre, mondjuk hetenként próbálj a Unity-be belépni, és bizakodj...:)

    Te is tudsz segíteni a fejlesztőknek, azzal, ha kitöltöd a “Adat gyűjtő kérdőív”-et, hogy lássák a gépparkot. (Ha még nem tetted meg.)
    Kis segítség a kitöltéshez: https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-hibajelentések.20022/page-10#post-1130328
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  16. Gita1949

    Gita1949 Utánpótlás-írogató

    [​IMG] Én lefordítottam a kérdőívet, de 72 éves vagyok és vannak olyan kérdések amire nem tudom a választ, ezért találtam ezt a megoldást.
    Köszönöm a választ. Én naponta próbálok belépni, nem veszítettem el a reményt.
    Üdv:
    Gita1949ID: 3267369 :)
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon becsülendő dolognak találom, hogy azonnali feladás és szomorkodás helyett bizakodsz és megoldást keresel.
    A kérdőív nem bonyolult.
    Valószínűleg tudna segíteni, egy számítógépes alapismeretekkel rendelkező unoka vagy ismerős a kitöltésben. :)
     
  18. DögösBögyös

    DögösBögyös Fórum-zöldfülű

    https://board-hu.farmerama.com/attachments/Árkalkuláció-jpg.30999/

    PIAC - Termények eladásánál hiba: a csúszka eleve lassú és csak kijelöli az árat, átírást vagy engedi, vagy nem.
    Amikor engedi, akkor mondjuk Mancsos nyalókát 1 db-onként tenném ki, összesen 5-öt, ráklikkelek a jobboldali plusszjelre, hogy beállítsam az 5 darabot, de már az első klikkelésnél az árcsúszka azonnal a maximumra ugrik. EZ MINDEN TERMÉKNÉL SAJNOS ÍGY VAN, leteszteltem.

    A nagy képet linkre cseréltem./mamarygen
     
    Esthajnalcsillag kedveli ezt.
  19. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok.
    Jöttem jelenteni még mindig csak 100%ig tölt be. , Az unyti. Vátok türelmesen,A másikon meg állandóan valami beépülő modul van, sárga csíkkal.És ma elkezdett ugrálni össze vissza,.
    incimami ID:35997334
     
  20. Skarpea

    Skarpea Fórumprofi

    tiszta happy vagyok a unity miatt 3 böngésző és mindegyiknél valami nem jó.Microsoft edge ajándék küldés nem lehet.
    Firefox fő farm aratómunkás nem működik..Opera szintén......Valahogy kezd a maradék kedvem is el menni a játéktól
     
    Kukackukac kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.