Bug Unity hibajelentések

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy nagyon (kifejezetten nagyon!!) lassú!! A kísértet járta kúriából nem tudok átlépni másik helyre. Fent középen ahol a zöld kockában van egy fehér nyíl, megjelent az a piros kocka a nyilakkal, ami akkor szokott megjelenni amikor át akarom rendezni a farmot. És hiába kattintok rá, nem tűnik el. Másik helyre nem tudok átlépni, ezért kilépek! Remélem ha meg akarják szüntetni az aránylag jól működő felületet, akkor egy működő felületet fogunk kapni! Ja! Chrome a böngészőm! És az a valami 10-s!
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Pár perccel ezelőtt sikerült megoldani pontosan ugyan ilyen problémával rendelkező játékosnak a problémáját.
    1. Jó beállításokat használsz? Ha régebbi tipusú az eszközöd, nem maximum grafikán kell játszani, hanem alacsony grafikán, és érdemes kikapcsolni az animációkat is. Ezt Flash-on belül lehet megtenni csak, de ha ott állítod át, az a beállítás érvényes Unityre.
    2. Megfelelően van karbantartva az eszközöd? Nincsenek felesleges kiegészítők a böngészőben? Próbáltál másik böngészőt? Kérlek olvasd el az írásomat az előző oldalon.
    Ha bejön a játék neked, és írásod alapján, át is léptél a kísértet kúriába, valószínűleg akkor lehetséges a háttérben sok a feleslegesen futó alkalmazásod / böngésződben sok felesleges kiegészítők vannak, amelyek nagymértékben foglalnak erőforrást, azt az erőforrást, ami a játékod gördülékeny menetét biztosítaná.

    Ne add fel, a megoldás lehet egyszerű!
     
  3. kkarinagy

    kkarinagy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nekem nem baj ha még akad a játék, vagy nem tölt be 1-1 dolgot.. De másodjára járok úgy, hogy a ládámat nem tudom kinyitni 2-3 próbálkozás után, kilépek frissítek és mire belépek elveszik. Mit tanácsoltok? Ne lépjek ki?
     
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kkarinagy!
    Milyen ládát nem tudsz kinyitni?
    Hol próbálkoztál a nyitással?
    Milyen ládád tűnt el szerinted? Azt ugye tudod, hogy a játék "nem nyeli be"?
    Többször javasoltuk, hogy jelentősebb dolgokat ne végezzetek a Unityvel, mert ez egyelőre csak teszt program.
    De az is lehet, hogy tisztításra szorul a géped, ezért kérlek futtass le egy Ccleanerezést, mert az mindenképp célravezető.
    Ha ellenőrzést kérsz a farmodra, valamelyik segítségkérő topikban jelezd, farmnév és ID szám feltüntetésével.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. kkarinagy

    kkarinagy Utánpótlás-írogató


    Szia! Az alvilági saga-boszorkányfőzetes mágianövesztős feladatánál kitaláltam a megfelelő kombót, és kaptam ilyen sötét kristályos ládát (elnézést nem tudom hogy hívják..). A másik láda a misztikus tanok ládája (Boszokányos holmik ládája M). Reggel arattam le, eltűnt, most érdekes módon megint le tudom aratni és most sikerült kinyitni is.

    Nem tudtam, hogy egy láda kinyitása jelentősebb dolognak minősül. Lehet hogy a játék nem nyeli be, és még sem kaptam semmit a mágianövesztős kis ládámból. Lehet hogy többször javasoltátok, nem nézem minden nap a fórumot. Azért kérdeztem itt, mert elméletileg ez egy Unity hibabejelentős topic.

    Azt sem tudtam, hogy tudok ellenőrzést kérni, mivel eddig nem volt rá szükségem. Azért köszi segítséget.. :)
     
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kkarinagy!
    Igen, ha azzal tudunk segítséget nyújtani a játékosoknak, akkor azt alkalmazzuk a tanács adásokon kívül.
    A ládákat mindig a menüben, a váza ikonnál az elhasználódó fülön találod meg, és ott tudod kibontani.
     
  7. trezege60

    trezege60 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Nálam szinte tökéletesen működik minden, csak a fák. és a növények érési fázisait nem mutatja.A földek, olyanok, mintha frissen vetettem volna. Ez még nem volna baj, mert egyszerre érik mind be, de a fákat egyenként átnézegetni, elég macerás
     
  8. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Unityben az érési fázisok csak (a beállításokban) bekapcsolt animáció mellett (és egy frissítés után) láthatók.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia trezege60!
    A játék beállításainál [​IMG] az alsó ikonra kattintva, kijön a beállítási ablak, ott a Standard fülön
    upload_2020-10-27_13-5-45.png
    be kell kapcsolni az animációt, alul katt a mentésre, és egy frissítés után látszódik az érési folyamat.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    -kata-1939vagyok. ID44223616 Most kezdik a gépemet beállitani.Ide nem lehet az unitytól bejelentkezni A valdemár nem ugy müködik, mint régen nem jön ki minden értesités. A kitevők állatai mind mozogtak.Minden tele van hibával.Nem is tudom hogy fogok dolgozni rajta, mert az uj Flast nem akarják felrakni.Minden össze vissza van.Nemtidom munkásokat tudok-e venni de a fórumba nem is tudom hogy jutottam.Jó össze vissza van minden.
     
  11. trezege60

    trezege60 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahogy nagyon sokszor, nagyon sok helyen leírtuk, a unity TESZT verzió. NE LÉPJ BE oda! Farmozz a flah-en. Ott minden rendben van.

    Azok a játékosok tesztelgetik, akiknek ehhez van kedvük, energiájuk és szakmai tudásuk.
    Tudjuk, hogy vannak benne hibák. A teszt azt jelenti, hogy nincsen készen. Ez egy bonyolult és hosszú folyamat.

    Légy türelmes és majd akkor foglalkozz a unity verzióval, amikor majd átáll a játék teljesen. :)
     
    skybermama, -W-595-, Koppi és 3 más kedveli ezt.
  13. robeszka74

    robeszka74 Junior szaki

    Igen, de külön le lehet tölteni pc-re és onnan install. Csak nem akarom itt megírni a játék nevét.
     
  14. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    Szia A Felhösor nem jelzi mennyit kell leszedni aPiacnál se lehet jól eligazodni ID33224951 Gazdassony
     
  15. Kata7555

    Kata7555 Aktív író

    Szia ! Nekem nagyon lassan betölt,de le is fagy . Próbáltam másik gépen is és ott is ugyan ez a probléma. Nagyon sajnálnám ha a játékot abba kéne hagynom. ID:5408618 Magyarország 2020. 10. 29.
     
    Esztike9809 kedveli ezt.
  16. skybermama

    skybermama Utánpótlás-írogató

    csak ennyi a gépem csúcs szóval nem az én hibám + a Fantasztikus Ingrid és a Hopp százszorszép,Feneketlen zsák Homokvár-építész .....csak infó nem kell válasz
     

    Csatolt fájlok:

  17. Domperke

    Domperke Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Tegnap és tegnap előtt is írtam ide a Unity-val kapcsolatban. A tegnap előttire azt gondoltam, hogy véletlen, hogy nem látom, de a tegnapi bejegyzésem is eltűnt. Pedig az elküldés után láttam is a falon megjelenni. Véletlen, vagy direkt törlitek a hozzászólásomat?

    Köszönöm!

    Dömperke
     
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az általad leírtak már voltak, és a duplikálás elkerülése miatt törlésre került a hozzászólásod.
    Megvan a topicnak a szabályzata, Kérlek olvasd el.
     
  19. turórudi48

    turórudi48 Járnitanuló

    Sziasztok! Már írtam a Supportnak is, azt mondták írjak Nektek, mert nálam nem működik az új program. (Unity). gépem 2 éves Asus X450 L, régóta játszom és el vagyok keseredve, ráadásul én abszolut nem értek a műszaki dolgokhoz, nyugdíjas vagyok,egyedül élek, és nincs senki aki segíteni tudna. Rengeteg időm,pénzem fekszik ebben a játékban, ez a legkedvesebb szórakozásom és most ez si le fog veszni. ID számom: 51797467, túrórudi48. Kösz,ha segítetek.
     
  20. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusz turórudi48!
    Ebben a közleményben tudsz olvasni a játék jövőbeli változásairól:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/indul-a-unity-nyílt-béta-tesztje.20020/#post-1132791
    Itt pedig a számítógépünk használhatóságának feltételeiről, a rendszer-követelményekről, és hogy hol tudjuk azokat ellenőrizni a gépünkön:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-nyílt-béta-teszt.20021/
    Ez pedig egy kitöltendő adatlap, amely azért is jó, ha minél többen elküldik, mert a központban így tudnak tájékozódni az eszközállományunkról:
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWtCxvSRKRMLE-iZQzT9q_rnvQQGiyJbdCcOWmiqNRYG3cxQ/viewform
    Amennyiben Chrome böngészőt használsz, egy jobb egérgombbal rákattintva kijön egy műveleti ablak, ahol rákattintva a "Fordítás magyar nyelvre" magyarul adja fel a kérdéseket a számítógépünk adatairól, amelyeket beírás után el lehet küldeni a küldés gombra kattintva.
    Javasoljuk, hogy ha nincs a családon belül számítógéphez értő, akkor szakemberrel kellene megnézetni a gépedet, hogy ha kell, lehet-e tuningolni rajta, vagy mit javasol. De a most tesztelésre kiadott program még sokat változhat. Ha megfelel a géped a követelményeknek, akkor várni kell amíg a fejlesztők végeznek a feltárt hibák javításával, és közreadják a jó programot.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.