Bug Unity hibajelentések

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Listát kérünk róla, csak úgy tudjuk továbbjelenti.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  2. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Windows Firefox böngésző
    Nem mutatja a szezonozó jutalmak és szezonbérlet jutalmazó részét, (nem lehet látni melyik sornál tartunk és mi a jutalom) és nem mutatja hogy mennyi érmet kaptam. Ha bemegyek az üzletbe nem mutatja mit lehet venni az érmékért.
    Gazda: Farm_Tadity_
    ID: 25518752
    Ország: Magyarország
    Idő: 2020.szept. 30. 18 óra 52 perc
     
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Előzetesnek megfelelően a Perec szezon nem elérhető Unityn.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  4. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Böngésző: Google chrome
    Op. rendszer: Win10 Pro
    Processzor: Intel i5
    Memória: 4 GB
    Magyarország
    ID: 46821599
    2020.09.30 18:58


    Sziasztok!


    Az animáció gyönyörű és a játék prémium minőséget mutat így. Ez kiváló. Ami hiba és nekem feltűnt:

    - a vetésnél, aratásnál a trágyázó, arató gomb (tehát a "kézzel végzendő" műveleteknél) el van csúsztatva, flash módban jóval könnyebb a kézi aratás
    - a kék szajkó ól beért, de betöltővirág és a beéérés táblája van csak ott és az algaevő harcsa tónál ugyanezt tapasztaltam+1

    +1: 19:35

    - beért az event növény, de ez a földön látszik, ugyanaz a grafika, mint elültetéskor
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.20
    |Tamás| kedveli ezt.
  5. marcsi5458

    marcsi5458 Utánpótlás-írogató

    ID 21934022 Magyarország 2020.9. 30. Egy órával ez előtt be engedett az uj verzióval,átnéztem mindent , lejátszottam a Valdemárkot. Egy ólat nem töltött be egyáltalán.most be akartam lépni ismét egyáltalán nem enged be most már az új verzióval ,csak a régivel
     
  6. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Jaj köszi, átolvastam de ugy látszik ezt nem vettem észre. Bocsika azt elnéztem.
     
    |Tamás| kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    H-h nem enged be?
    Nincs ott a váltó gomb?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  8. forma1_A

    forma1_A Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    forma1_A ID: 28297137
    2020.09.30 19:10
    Magyarország
    Sem a baha sem az alap vadaskert nem szerkeszthető, nem lehet menedzselni az ólakat.
    Opera (Chromium)
     
    |Tamás| kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ha ráviszem az egeret valamire, akkor az információs buborék - amely nálam mindig a kijelölt elem közelében jelenik meg, nem felül - kicsúszhat a képernyőről. Ha a jobb oldalon mutatok rá valamire, akkor jobbra, he fent, akkor pedig felfelé megy ki a képernyőről.
    ID: 18451170
    2020-09-3019:12
    Hungary

    Tudnál képet adni hozzá?
    Köszi, |Tamás|
    [​IMG] [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.20
    HéricsBáró, Akela és |Tamás| kedveli ezt.
  10. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok:inlove:
    nem engedi beírni a páncél pannikat a dekor keresőbe,
    jött egy baglyom,de alig vettem észre,mert lentebb van mint szokott lenni és eltakarja a közeli kockákon való fa:p
    ID 16307977 Magyarország, Google Crome, 2020.09.30. 19:15

    kiegészítés: forgó virág van a köviknél: zuhatagosnál az abiufa
    tölgyesnél: rózsa legyezőgyártó
    házi kedvenc futtatónál: fantasztikus szövetkunszt 5-ős
    kellemes jégkorcsolyázás
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.20
    Kuzdern és |Tamás| kedveli ezt.
  11. chili48

    chili48 Törekvő

    ID:126331923 2020. 09. 30. 19.14. Hungary Sziasztok! Vidámpark ! Akad a játék nem lehet vele játszani!
     
    |Tamás| kedveli ezt.
  12. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    sziasztok. Én egyenlőre semmilyen hibát nem tapasztaltam ami játékra hatással lenne. A zuhatag szigeten az ólak között hullámos fehér csikok ringatóznak ami zavaró az aratásnál. Nekem a bagoly csak a házikedvenc futtatónál jelent meg. Maga a játék tökéletes, és először ugyan lassan töltött be, de a következő alkalommal már nem volt olyan lassú. A laptopom megfelel az önök által irt követelményeknek. ID 9542762, a Google Cromot használom.
     
  13. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Windows 7 Firefox böngésző
    Nálam a Baha esőerdőben nem mutat egy kitehetőt csak pörög a virág (Átkozott fonal 5. szint kitehető)
    És a teliholdasnál szintén egy darab kitehetőt nem mutat csak pörög (Kivirágzott szentjánosbogár játszótér kitehető)
    Többször kiléptem visszaléptem és akkor sem.

    Ezt a két kitehetőt Apple Mac gépen a Safari böngészőben sem mutatja, ott is csak pörög a virág.

    Gazda: Farm_Tadity_
    ID: 25518752
    Ország: Magyarország
    Idő: 2020.szept. 30. 19 óra 25 perc
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.20
    |Tamás| kedveli ezt.
  14. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    ID: 2543978
    2020.09.30. 19.31.
    Hungary

    Sziasztok!
    Az Uníty verzióban küldtem el a mai ajándékokat, később olvastam, hogy ez hibás. Elnéző levelet írtam a szomszédaimnak, de visszajeleztek, hogy megkapták az ajándékomat. :)
     
    Ribiszke és |Tamás| kedveli ezt.
  15. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    [​IMG]

    Nem tudom mire vélni, hogy kijelöl látszólag területeket funkció nélkül. Lenne egyébként értelme, ha hozzá lenne rendelve pár dolog, pl. csak a kijelölt területek trágyázása stb.
    A kézi aratás nem működik rendesen, mivel a kétkattintásos rendszer megszűnt.
    Lassú a betöltés, átlépés egyik területről a másikra.
    Pár paraméter a gépemről, hogy ne érjen miatta vád.
    256 GB SSD
    16 GB RAM
    1 TB HDD
    Intel i5

    30.09.2020 20:30
    Hungary
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.20
    |Tamás| kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kiegészítés: a hiba akkor jelentkezik, ha rá is kattintok egy földre, majd mozgatom az egeret. Ha egy kijelölt földre viszem, megszűnik a kijelölt állapot, majd újra rámutatva újra kijelöltnek mutatja.
     
    HéricsBáró és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Hiba jelentve, de a géped adatait Kérlek az űrlapon jelentsd.

    Amúgy nekem telefonon csinált ilyet :eek:o_O
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Windows 7 Firefox böngésző
    És most vettem észre a Unitiy-val nem tudok belépni a fórumra. Eddig azért nem vettem észre mert nyitva volt a fórum amit még flash alatt nyitottam meg.
    (De nemrég kiléptem a játékból és a fórumból is, most visszaléptem a játékba és meg akartam nyitni a főrumot unityval nem sikerült)
    Gazda: Farm_Tadity_
    ID: 25518752
    Ország: Magyarország
    Idő: 2020.szept. 30. 19 óra 47 perc
     
    |Tamás| kedveli ezt.
  19. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Windows 7 Firefox böngésző
    Unity-vel a beérkező levélre nem tudok választ irni, mert ha rákatt a válaszra és irni akarok akkor irás helyett kijelöli a benne levő szöveget.

    Ugyanez a hiba fennáll az Apple Mac gépen a Safari böngészőben is.

    Gazda: Farm_Tadity_
    ID: 25518752
    Ország: Magyarország
    Idő: 2020.szept. 30. 20 óra 05 perc
     
    |Tamás| kedveli ezt.
  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!
    Opera
    -Anyu-
    ID: 2015866
    Magyarország
    2020.09.30. 19:55
    Pár észrevétel... Nekem elég gyors a játék:) Már Valdemároztam egy csomót!:wuerg:xD

    Levélre (bagoly) nem lehet válaszolni, ha rá katt. a válasz gombra kékkel kijelöli a levél tartalmát, és nem enged írni választ.

    A fent lévő sáv adatban, ahol a szintet, csp-t, tp.-t lehet olvasni, ha ráviszem az egeret, a buborék jobb oldalon jelenik meg, és a fele nem olvasható.
    Ajándék küldésnél, a szomszédokhoz oda rakja azokat az emberkéket, akivel eddig leveleztem, de nem a szomszédom, és sorba rakja őket szint szerint.
    A bevetett föld a fő farmon, újrakattintással világosabb színnel kijelöli a többi földet, ahogy az egeret húzom rajta.
     
    |Tamás| kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.