Bug Unity hibajelentések

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    Tiszta telepitéssel a legtöbb gépre feltehető a 64bit ráfizetés nélkül de tudni kell a windows serialszámát hozzá.
    Aki ért hozzá annak kb. 1 bő óra.
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  2. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    ID:20950683
    Magyarország
    Beállítások menüben az ólak animációját nem lehet kikapcsolni,flesh modba ki tudtam kapcsoln de itt unityn nem müködik.
     
    engela1961 és |Tamás| kedveli ezt.
  3. engela1961

    engela1961 Junior szaki

    Kérdő iv ugyanazt mutatna hogy alacsony kapacitású es32 bit az Unity 64 fut vagy is nálam semmi félé kepp új verzió felejtős vagy is ha későbbiekbe Flash verzio nem erhetö el vége játéknak s nem csak nekem hanem azoknak akik anyagi haterű kicsi és nem bír áldozni anyagiakból mert kicsit azon is elkelt gondolkozni hogy aki játszik szórakozás kepp és szereti csinálni noha raplkenyer árát aratóba fektette hogy haladjon is szintet
    En javaslom egy olyan dolgot Flash verzio megmaradását is gondoljunk farmosok anyagi helyzetere is .

    en nem értek de itt szerbiaiba 50 euro telepítése az mellett munkámhoz 32 bit kell mert azon futnak könyvelői programjaim
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.10.20
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Mindenképp töltsd ki a kérdőívet.
    Ha látják, hogy sok játékosnál ez a probléma, talán tudnak rajta segíteni. Én ebbe reménykedem:)
     
    Kuzdern, jófarmerlány és melcsi67 kedveli ezt.
  5. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

     
    Utoljára szerkesztett: 1.10.20
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Flash egy Bigpointtól független fejlesztőkörnyezet. Ennek támogatása megszűnik 2020 decemberében, ami azt jelenti, hogy a böngészők nem fogják a Flash tartalmakat lejátszani.
    A kérdőív pont azért van, hogy a fejlesztők felmérhessék a játékosok gépparkját, és tudjanak csiszolni egy kicsit a játékon. Az, hogy most nem tölt be a Unity, nem jelenti azt, hogy később sem fog. Mindenképpen töltsd ki a kérdőívet, és időnként (mondjuk hetente) próbáld indítani a játékodat Unityben - hátha...
     
    maszilva, HéricsBáró, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  7. eperke911

    eperke911 Aktív író

    szia amit én tapasztaltam kézi szedésnél a jobb szélső elemeket nem lehet leszedni mert a karika ikon látótéren kivül van gyorsültetés esetén nem mindig marad meg a vetőtábla megpróbáltam a valdemárt is a lufilövést van mikor 6 szor kell egy lufira klikkelni egyenlőre ennyit tapasztaltam eperke911 ID:25761321
     
    oncogito_ kedveli ezt.
  8. oncogito_

    oncogito_ Haladó

    Én is pont ezt írtam fentebb!
     
  9. Adruka98

    Adruka98 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nálam a kézi aratás nagyon rossz, mikor le akarom szedni a növényrt, vagy állatot, nagyon messze van az a karika ahol le tudom végre szedni, így iszonyat lassú.
    A másik ajándékküldésnél... s.barna alapon fekete betűket nagyon nehéz olvasni... pláne aki szemüveges....
     
  10. engela1961

    engela1961 Junior szaki

    okes drága
     
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Vásárold fel az Adobe céget, és akkor mint cégtulajdonos el tudod dönteni, hogy további munkát/pénzt/erőforrást fektetsz a Flash Player fenntartásába, továbbfejlesztésébe.
    Ez pont egy olyan dolog, amiről a Bigpoint nem tehet, mert harmadik fél által (Adobe) fenntartott program.
    Adobe azt mondta, hogy 2020.dec 31-el megszűnik a támogatása. Ettől függetlenül létező dolog lesz, de nem lesz semmi féle hibajavítás, és sérülékeny lehet ez a motor.
    Az, hogy a Bigpoint mikor kapcsolja le a Flash alapú dolgot, azt még nem tudjuk.

    Kérlek töltsd ki az adatgyűjtő lapot, akkor látják a fejlesztők is, hogy mennyi ilyen alacsonyabb kategóriás géppel játszanak a játékosok szerte a világban.
     
  12. Apóca47

    Apóca47 Járnitanuló

    Pokoli jó lenne, ha még magyarra lefordítanák a kérdéseket. Főleg ha választ is akarnak, nem mindenki pangol és a játék magyar nyelven van!!
     
  13. Apóca47

    Apóca47 Járnitanuló

    Pokoli jó lenne, ha még magyarra lefordítanák a kérdéseket. Főleg ha választ is akarnak, nem mindenki pangol és a játék magyar nyelven van!!​
     
    szandrus02 és bendi1121 kedveli ezt.
  14. senga77

    senga77 Junior szaki

    Sziasztok! Teljesen analfabéta vagyok gép szinten. Nem tudok átlépni az unity -be azt írja ki,hogy a böngészőm nem támogatja. Chrome van a gépemen.
     
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Jobb klikk és fordítás magyar nyelvre.
    Sajnos azt a kérdőívet nem tudjuk másként magyarrá tenni, mert az egy központi kérdőív, közvetlenül a fejlesztői csoport látja a válaszokat.
    Világ minden táján pontosan ezt használják függetlenül, hogy német, orosz, spanyol vagy épp dán játékosról van szó.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  16. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Unityn léptem be a valdemár park nyitva játszottam is a táltostorony megváltozott , de csak ha unityn keresztül lépek be.
    Belépésnél bal sarokban ragyogó napsütés látható.8)
    Grafika nem olyan tetszetős.
    Viszont gyorsabban betölti az oldalt
    Hungary
    Budapest
    Id:28659077
    köszönöm
     
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Képet csatolnál róla? Köszi
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. Bufla

    Bufla Járnitanuló

    Sziasztok! A szédült szántón nem tölti be a tartós szövetet és az átkoztott fonalat . A virág forog helyette ,learatni lelehet.
    A kerek keréknél ha átakarok lépni a sima pörgetésről a partyra akkor nem tölt be rendesen a kerék és nem is indul el.Ki lépek a városba és vissza akkor jó.
    A főfarmon nem látom ha rámegyek a tárolóra hogy mennyi vizem ,trágyám szuper trágyám,tápom van csak félig . szédültön pedig egyáltalán nem , A bahán viszont jól látni.kicsúszik a képből. Ha nincs kinagyítva akkor is.
    Bufla ID: 2244995
     
    szandrus02, Ribiszke és |Tamás| kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Jó pár le volt adva, ami nem, azt leadtam, de a gép adatgyűjtő dokumentumot mindenképp töltsd ki Kérlek.
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWtCxvSRKRMLE-iZQzT9q_rnvQQGiyJbdCcOWmiqNRYG3cxQ/viewform
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    csatoltam, elnézést a fotó minőségéért

    Képek
     

    Csatolt fájlok:

    Utoljára szerkesztett: 1.10.20
    |Tamás| kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.