Visszajelzés Víg kalózkirándulás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 2.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kollégám távollétében az alábbi választ adom:

    A dekoroktól (strandbár elemek) az event vége után TP/BTP várható majd. ( A táblázatban a + jel adománya csak event idején működik)
     
    -vadocka70-, Kuzdern, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát ez komoly. Mivel ez az egész annyira nem nélkülözhetetlen lassan hajlok ara hogy életbe léptettem valamelyik hanyagolt bonuszt és simán elpiacozgatok. Van már kb 8-10 bevételi Ól , növény fa termény amit csak halogatok .Úgyis érik a nublonos+1 is. Letudóm a kis eventet és elengedem ezt a történetet.
     
    Kuzdern és Rékuci1111 kedveli ezt.
  4. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    A felhőig 100 feladat kell, mindkét oldalon kell minimum 25-25, majd ízlés szerint a többi.
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A dekort vásárlás nélkül 2. szintre tudod fejleszteni, ami csak felröpit ad. Naponta 8 db-ot, legkorábban a 2. nap estéjétől. Összesen tehát 40 db szerezhető így. Az eventhez legkevesebb 234 kell, ha a bal oldalt csinálja végig valaki, és a jobb oldalnak csak az elejét (másként akár 341 is kellhet, a teljes eventhez pedig 389). Nézőpont kérdése, ezért a max. 40 db-ért már hasznosnak lehet-e tekinteni. Lehet, hogy olyan gyatrán jönnek majd erről a területről a röpik, hogy utólag megbánom, de most úgy látom, nem érdemes küzdeni érte.
     
    [mendy], marcsi152, -vadocka70- és 9 más kedveli ezt.
  6. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Ez így érthető is lenne, de hogyan kerül be a képbe a Virág füzér és a mire lesz jó. Mert a leírásban ott van

    Virágfüzér
    [​IMG]

    Érkezhet:

    • növények, állatok és fák aratásából az alábbi területeken:
      • Baha ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete
    • Ajándékként küldhető (az ingyenes mennyiség felett 2 FA/ db áron)
    • A Varázsfa ebben az eventben virágfüzér felröppenőt ad.
    • Gazdabolti vásárlással
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt van BombadilToma remek számítása , mit lehet levinni mennyire :inlove:
     
    inanna11, Kuzdern, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A gazdakörbe kell.
    Az a hsz. nem erről szól.
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Köszönöm
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nézd át a támogatói gazdakört, oda kéri a virágfüzért. 990 darabot összesen .
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nemigen lehet számolni, mert tetszőlegesen szedheted össze a 100 sort a két oldalból. Optimálisat is nehéz mondani, mert az időbeosztásunk függvénye, melyik eventnövény jön be jobban. Azt azonban megadhatom, hogy akárhogyan is csinálod meg, a békelazából 650-1860 db, a prizmabogyóból 1085-2405 db, a kókusz felröpiből 234-341 db kell. Matematikailag (vagyis ekkor kell a legkevesebb felröpi és a legkevesebb össz-érésidejű növény) a legjobb, ha a bal oldalt csináljuk 74-ig, és a jobbat 26-ig. Ekkor kell békelaza 650, prizmabogyó 2365 és kókusz 234. De ez azt jelenti, hogy éjszakára megy a békelaza és nappalra a prizmabogyó, ami viszont 3 és fél óránkénti géphez szaladgálást jelent. Akinek ez nem megy, annak máris nem ez az optimális. És persze a két oldal nyereménylistája is beleszólhat, melyik oszlopon meddig akar elmenni az ember.
     
    csio70, zsu34a, juliannakoczkas és 12 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    köszi. Általában annak alapján döntök melyik felhősorok vagy az ezüst rekeszű bonusok a kézenfekvők. De most átgondolva hogy menyiszer kell aratni illetve röpizni ( valószínűleg nem lesz egyszerű ha már fizetős a dekor) + fut egy másik event is illetve a tenyésztős event is jön ami általában jól ad,:D igy kezdek ara hajlani hogy elengedem.:oops: Lehet rosszul látom mert elég hosszú de nincs semmi olyan amiért bánkódnék. Ergo nincs arányban a befektetett melóval event terület ide v oda.
     
    marcsi152, Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  13. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    LOL. NC... mindegy el kell felejteni ezt a farmozást semmi értelme már ez nem játék ez munka ahol sosincs szabadság...
     
    Boccio71, csillus35, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , most ki lehet próbálni a Kincshegyek felhősort :D
    Aranybanánt szerezni a legkönnyebb :p
    • Party pörgetés ad
    • A karneválkirálynő szokta dobálni csak úgy .
    • Rackó néha ad napi ajándékként
    • A farmárudában van 185 db aranybanán , amit a nublon evenetben farmpengőt lehetett szerezni
    • Csemegés láda , Csillogó dolgok ládája , Ellátmányos láda , Felszereléses láda II , Felszereléses láda III , Finom sütik ládája , Hóbortos állatok ládája , Trágyás láda II , Trágyás láda IV adhat .
    • A gazdakörben küldetések által lehet szerezni .
    • A mesés virág eventben volt 15 db arany banán .
    • Ebben az eventben a támogató gazdaköri küldetésben van 20 db aranybanán .
    • Az ebéd a farmon eventben volt 3 db aranybanán .
    • A kincshegyek eventben volt 6 db aranybanán .
    • Termékek fogyasztásával lehet szintet lépni , és akkor kapsz 5 aranybanánt
     
    csio70 és nyuszi63 kedveli ezt.
  15. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Én még ezt sem fejeztem be, kellett a zacsi, inkább azt toltam, na ez szép menet lesz, már ha lesz.xD
     
    Boccio71 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De a hozzászólásaid közül , most ez tetszik a legjobban . :inlove::inlove:
     
    Kuzdern, DevilMókus és -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Még csak itt van ,akkor amikor csak szeretnéd.:)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Két vagy 3 éve egy új reges farmmal kipróbáltam, milyen kicsinek lenni. A Baha beindítása nagyon nyögvenyelős. Az elején nagyon nehezen jönnek azok a banánok. Talán valamit azóta javult a helyzet azzal, hogy viszonylag hosszú érésű és értékesebb növények kerültek be az első pár kamrába, illetve vannak újabb gazdakörik, amik adnak AB-t, de összességében elég nehéz ügy. És a kisfarmokon az eventekből nyerhető banánok is sokszor elérhetetlenek.
     
  19. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    Szia Szomszi,
    Nem leszel egyedül, ahogy mondtam én is csinálom, nem akadályoz semmiben, talán egy kis CSP-t is keresek.


    Hát az igaza megvallva lehet számodra tényleg semmi értelme. Az előző eventben elvertél 2000 szupertrágyát, hogy hova nem tudni, mert 1980 zacsi kellett a felhőhoz, vagyis a nullapercen kívül nem sok mindent csináltál, esetleg a legérzékenyebb pontodat (nem, nem az orrod) vakargattad. Nem arról árulkodik hogy megfelelő módon használtad az eszközeidet, vagy mert nem tudod, vagy mert nem érdekel, vagy lustaság, de arra van időd, hogy minden helyen leszolj mindent amit lehet. Most őszintén minek kellene neked a strand összes fejlesztése, azért a plusz 800 Tp miatt, amit ad az alaphoz képest? Vagy csak jól esik megint szajkózni a pénz, pénz, pénz dolgot?

    Ne válaszolj tudom mi jön, mennyit kapok a központból hogy védjem őket, biztos itthon ülő nyugdíjas vagyok, esetleg szimplán h.lye...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.19
    Othep, maszilva, SzilvaG és 12 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt. :)
    Hűhaaa, ez nem lesz egy fáklyásmenet az biztos. :)
    Osztottam, szoroztam. Aki naponta csak kétszer tud aratni, annak azt javasolnám, hogy a jobb oldali részt csinálja végig és a bal oldaliból 25 sort, mert ide több 7 órás növényt kell beadni, mint a másikba. A felszaporítás után kell hagyni 55 db magot amit vissza tudunk ültetni (34 db 2x2-es területre, 3 db 2x1-esre és 18 db 1x1-re: ez összesen 55 db mag) Ha már egy teljes területet be tudunk ültetni, akkor 160 magunk lesz tisztán. A jobb oldali részbe kell 1860 db (malommal együtt) 7 órás növény, ha ezt elosztom 160-al, akkor abból kb. 11 ültetés kell (csak nagyjából számoltam és a szerdai felszaporítás nincs benne), az 5 órásból 785 db kell (malommal együtt), abból kb 5 ültetés. A felhőhöz 100 feladatot kell megcsinálni.
    Aki viszont napközben is többször tud aratni, annak inkább a bal oldal teljes megcsinálását és a jobb oldalból 25 sor megcsinálását javasolnám, mert ugyan oda több 5 órást kell beadni, de többször is tudják aratni.
    A gazdakörit el fogom kezdeni, mert mindenhol 5 db növénnyel többet ad mint amit beadunk, de csak a 4. részből veszem ki az egy szem fejlesztést. Felszaladok az ezüstökön. Oda 10 db feltört kókuszt is be kell adni, de a kitehető naponta 5 db-t ad vissza, event végéig vissza fogja termelni, még akkor is, ha csak 2 napra tudom kirakni. Viszont a beadandó fatermésektől elsőre kirázott a hideg, másodikra már be is lázasodtam. :D
    Sok sikert. :)
     
    csio70, almáspite48, .dina1. és 25 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.