Visszajelzés Vízi kalandok - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 13.7.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tercsi33

    tercsi33 Járnitanuló

    ugyan ez fogalmazódot meg bennem is !!! még aratógéppel is többszöri frissités után se lehet learatnio_O:eek::music::(
     
    DevilMókus, erko63, kozsu4242 és 3 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    De még ládát bontani is macerás:wuerg: Mi lesz itt ha egy rakás event fut egyszerre egy másik rakás akcióval...o_O:eek:
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szerintem akkor rázódik helyre. :)
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD úgy legyen:p
     
    GA-BI-O-Farm, -Erbrow-, kozsu4242 és 2 más kedveli ezt.
  5. **viola**

    **viola** Járnitanuló


    Hát igen teljesen egyet értek a véleményeddel, én is ezt tapasztalom. " Tudom nem kötelező játszani!" Azt a kis játék kedvet is elveszi a sok hiba ami még 11évi játék után is van, pedig már nagyon sok eventet kihagyok, az egybekapcsolódó eventek meg egyenesen szörnyűek. Az életben más is dolgok is vannak nem csak a játék, Túlbonyolítják a játékot, nem beszélve a 3-4 hétig tartó egymásra épülő eventekről, nem tudom hogy mi lesz 2-3 hét múlva és akkor lesz egy befejezetlen event. A " játéknak elvileg szórakoztatónak kellene lenni, nem bosszantónak! " Mindenkinek jó játékot kívánok!
     
  6. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Nem kell izgulni! Lefuttatják a szerveren a CCleaner-t,(ez sok idő, sok a süti) és minden rendben lesz!
    :DxD
     
    HéricsBáró, ulmo12, ipi-apacs és 12 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ne már! Akkor elvész a szerveren tárolt sok-sok Karácsonyi sütim, Ananászos sütim, Pinkie-m, Leveles sütim? És a Finom sütik ládájával mi lesz??
    Amúgy ha már CCleaner-eznek, lefuttathatnának egy Speedtest-et is. Hátha a netingadozás a ludas... Ha ez sem javítja meg, keressenek egy informatikust, és nézessék át a szervert.

    xDxD:cry:>:(
     
  8. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    xDxDxD:cry:xD:wuerg::p
    Én már mindent megpróbáltam, már az ablakokat is bezártam, mert a huzat a konyha felé vitte a wifi jelek nagy részét! Megnéztem az időjárás előrejelzést a környékünkre, minimális felhősödést írtak. Na és mit ad isten? Fél óráig csak 2 felhőm volt meg a paszulyon. Ez azért nagyon komoly előrejelzésre sikerült!
    :D
     
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Ó akkor én nagyon szerencsés vagyok. Tegnap délután belépéskor volt valami frissítés, azóta már egy frissítéssel learatom az összes területet. A piac még gyengélkedik. Ja, Osztrák neten vagyok. Ez közelebb van a nagytestvérhez :) De mindjárt indulok haza, aztán majd sírok. Csak remélni tudom, hogy addigra odafújja a szél a javítást :)
     
    Samborg, Kuzdern, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam is volt hasonló jelenség... pedig nemis egy felé lakunk:music:
    Most indulok aratni, remélem sikerül...:music: Csak így lazán event előtt!
     
    DevilMókus, Samborg, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  11. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Kedves játékosok!

    A központ tájékoztatása szerint a hiba nem az önök készülékében van.

    - A maga betegségének - mondja az orvos a páciensnek - kizárólag a szesz az oka.
    - Na végre, doktor úr! - így a beteg. - Maga az első, aki nem engem hibáztat.
     
    drakula55, DevilMókus, Kuzdern és 12 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sok sikert hozzá:)
    Azért nem árt majd 2* is ellenőrizni megcsinált e mindent a gép. Pl. a futtatót pár perc után fogtam és egybe leszedtem a dekoraratóval, mert amit kézzel szedtem le, frissítés után szépen ott volt leszedetlen. :wuerg:
    A mamutjaim fele 30 perc eltolódásba sikeredett, pedig átnéztem rajtuk van e zokni, katapermet,
    frissít, megvan;) Fél óra múlva jártam a tölgyesbe, leszedni a vadaskertet, a mamutjaimon semmi kata és a felén zokni se:wuerg:
    Azért a gyerekeknek adj valami jó hosszú elfoglaltságot, míg a farmon varázsolsz;)
     
    Fätum, DevilMókus, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    2 Frissítéssel... megcsináltam:music: Most megjavultak a dolgok vagy mázlim volt:eek:o_O:inlove:
     
  14. mszilvi93

    mszilvi93 Fórum-zöldfülű

    Mázlid volt! :D Tegnap bár nagyon lassan, de működtek a dolgok a gazdaköri termékleadás kivételével... Ma már a kerekkerék, a felhősor, az event felület, a piac és a mesterségek völgye sem működik... De hogy legyen valami pozitívum is: vetni-aratni, terméket betakarítani legalább tudok...
     
    Kuzdern, -Erbrow-, alex0824 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. gőzmalom

    gőzmalom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, fél 9 óta a 2 farmomon rendezgetem a dolgokat, csak a szokásos ami event előtt, most még pár ól kiment, hogy minden elég legyen stb. Ez jelenleg lassan 3 órája tart, mert a területek közti átjárás után csak teker a napraforgó, és semmi .....vagy frissités - takarítás után egy területre tudok átlépni, kezdődik az egész elölről-----a megetetett állatok amikor újra arra járok, a fele még sincs, pedig frissítés után kaptak enni.....olvastam mit irtatok feljebb, ezért is néztem vissza az állatokhoz is, hogy ne járjak úgy hogy arra számítok haladok az állatokkal, és éheznek. A piacozást nem is említem......mire eladok-megveszek ......
    tudom, mindenki dolgozik azon jobb legyen a játék tempója, de ez most egyre rosszabb. Várom az eventeket, olyan jó lenne, ha kevésbé zökkenősen menne, főleg amikor horgászunk....de optimistán:) hátha addigra helyre áll, és stabilabb lesz a játék.
    Jó játékot mindenkinek!
     
    Kuzdern és -Erbrow- kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Vízi kalandok - eventeken átívelő - pecás event" élő, online!

    Kérünk mindenkit, hogy 14:00 órakor lépjen ki a farmról.
    Pár másodperces szünet után lépjen vissza.
    Ellenőrizzétek a Hírek felületén, az eventórában ennek az eventnek a játékba kerülését!

    Körültekintően kezdjétek a beszállítást, a haladást.

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    ipi-apacs, Gio, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  17. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Beadnám középen a macit, ha lenne hova, a beadásmezőket nem látom két frissítés után sem. Most megpróbálkozom a tenyésztereppel.
     
    Kuzdern és kovacstne kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Maci beadva;) 12 gyöngy begyűjtve... és még nem adtam be minden zsetont:music:
     
    DevilMókus és -Erbrow- kedveli ezt.
  19. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Mázlista vagy, lassan már belépni sem bírok, frissítés, 45%-os talicska tologatás, frissítés ...
     
    Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Első felhő aktív és maradt 2 gyöngyöm;)
    Nálam a horgászatnál fagy le néha...:wuerg: de szerencsére elfogyott a csalim;)
     
    DevilMókus, CoraQueen és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.