Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Kiváltva egy felhő és ujból van 13 gyöngyöm. Ma 4 horgászatból - többek között - 2 gyöngyöm lett.
    Nálam a gyöngytermés kiemelkedő. És még nincs vége.....:p
     
  2. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Sziasztok! ez a pecázás kicsit vontatottnak tűnik az idén, hosszú a feltöltési idő (23 óra) és rendre elfeledkezem róla :(
     
  3. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Úgy látszik, gyöngyhalásznak születtél:D Gratulálok:D:D:D
     
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Én jelenleg 10 gyöngynél tartok. 6 volt nálam is a cél. Tegnap egyet sem, ma 1 gyöngyöt kaptam 7 ládából, illetve horgászásból. Az a kettő db a végéig már összejön. Kisebb farmokon 6 ládát tudok nyitogatni. Egyiken 7 gyöngy van, másikon 5. Össze-vissza adja, de aki minden nap kinyitogatja a ládákat és horgászik, annak meg kell legyen a végére a 12 db. Szerintem. De a 6 tuti.
    A halakat egyébként össze.vissza fogdosom. Abszolút nem számít hol állítom meg a kört. Volt, hogy olyan helyen adta a kardhalat, hogy utána már direkt ott állítottam meg, és ha nem is mindig de minden 2. kardhal lett.
     
    vihence, Kukackukac, missuzy_53 és 9 más kedveli ezt.
  5. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Csak abban a statisztikában hiszek, amit én hamisítok.:)
     
    Ditti58, Leho69, vihence és 7 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    A sima csalinál nincs jelentősége, hogy hol áll meg a kör (de gyakorlásra azért jó). Gyenge és jó helyen mind 6 fajta jöhet, tökéletes megállításnál pedig csak arra van garancia, hogy nem kapunk makrélát.

    Luxus csali esetén viszont már nem mindegy, hogy garantáltan csak a 3 legjobb hal közül jöhet (ráadásul triplázva), vagy a 6 féléből valamelyik. Az rendben, hogy a 6 között ott van a nyársorrú is, de csak fele annyi az esély gyenge helyen, mint tökéletes helyen.

    A simával lehet vakon horgászni, de prémiumnál és luxusnál szerintem érdemes figyelni :D
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.20
    genka53, vihence, missuzy_53 és 8 más kedveli ezt.
  7. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Sziasztok, én 6+3 gyöngynél járok. 1 felhő kiváltva, az utolsó gyöngy ma érkezett, normál csalis horgászatból. a ++ csalikból 3xl barkács és hasonlóak lettek. Valóban nincs igazi szerepe a rózsaszín körnek. Én is fogtam már bárhol máshol kardhalat, ill. (amikor azt hittem, hogy tuti a rózsa körön állok), ráktól kezdve mindent. Igaz, ma a nagyon extra csalinál figyeltem, lett is 3 kardhal, abból kaptam a barkácsokat és még valamit (talán 2 db PP? mindegy). Tetszett a vélemény, h. 12 gyöngy után a továbbiak helyett szinte bármi más jobb... De a homo ludens lelkének jól esik, ha a "fődíj"-ból kap sokat. Mintha főnyereményt kapnánk pl. a lottóban.
    Ezen a farmon nagyon lassan indultak a gyöngyök, most azt mondom, amit mások, h. az a 3 majdcsak meglesz a végéig... Persze, olyan vagyok, mint MamaMK szomszim, h. nekem minden kell, és ha már van, akkor rögtön, tehát én is kiváltottam az elérhető felhőt. Tele is raktam. Dolgozik is. Ad, amit ad, sok kicsi sokra megy.
    Igen, van 7 ládám, de az elsőket kb. 2 nap késéssel kezdtem nyitogatni, mert meló volt és nem volt eszem a "perifériára", csak a termelőst tudtam nyomni. Nem aratom órára, én is vagy elfelejtem, vagy éppen nincs rá lehetőségem.
    Ja, ha aztán majd 1 hiányzik a végén, akkor meg a guta fog ütögetni...
     
    vihence, missuzy_53, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  8. Édrien08

    Édrien08 Fórum-zöldfülű

    szia! szerintem meg szerencse kell. 4 ládával is meg lehet csinálni :) Nekem 5 ládám van és állandóan elfelejtem kinyitni. Pl. tegnap este kellett volna ma reggel eszembe jutott. 7 gyöngyöm van jelenleg :) igaz, a felhőt nem tudom kiváltani, mert az előző eventnek neki sem álltam. Gyűlölöm a jobb-balos szutykokat, ahol olyan sok gazt és felröpit kér. Alapból kihagyom. Így jártam. De ez és az első event nagyon tetszett, kész is lett :) Remélem, a többi is jó lesz, befejezni már nem fogom tudni (a kihagyott miatt), de ahogy szokták írni: jutok ameddig jutok :D
     
  9. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Szia. Itt vagyok én pl, minden eventet csinálok , 7 ládám van, összegyűjtöm, hogy legyen eredmény is a pecázásból. Egy felhőre valóm van, gyűjtögetek, hogy a végén a Fortuna nekem is a mosolygós arcát mutassa, és legyen meg a második felhőm is. De mint szép reményű Regős Bendegúz a bakterházból mondotta vala, hun van még karácsony, én azt mondom, hol a vége ? Van még idő eljutni a célig.:D:):)
     
  10. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Igen ebben igazad lehet. Tényleg a simával horgásztam, azt elfelejtettem odaírni. Prémiumnál és luxusnál én is jobban odafigyelek :)
     
  11. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    50 horgászás egyhuzamban, 17 gyöngy lett belőle.
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez szép. Már majdnem 3 felhőre is elég. ;)
     
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Én is felraktam a valódi gyöngysoromat és reménykedve vártam a pecázás /6/eredményét !Lett 2 db igazgyöngyöm!!!Már 8db van összesen!!!!xDxD
     
    Fuhur, soresne, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  14. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Jelenleg 12 gyongyom van , igy megvan a 2 felhore valo , most 7 ladam van de 5 erikbe egyszerre 2 kicsit kesobb , en nem gyujtogetem ossze a ladakat , rogton elhorgaszom , tobbnyire a kozepso es az also csalit adja , nyarsorru hal ritkan sikerult , volt amikor 2 gyongyot is kaptam egyszerre , es meg nagyon sok hasznos ajandekot i pl : titok fak, munkas kuponok stb .
    Szerintem mindenkinek sikerulni fog a gyongyoket ossze szedni , en optimista vagyok a masik farmomon meg 2 gyongy hianyzik de jonni fognak tudom ;)
    Sok szerencset mindenkinek a gyongy gyujtogeteshez ;) 8)
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Megkaptam a 12. gyöngyöt is, egy Gömbhal adta, de ma csak sima csalikat osztottak. Ilyen még nem is volt, de pont úgy jött ki, hogy a sor végére ért 3 hal. Úgy látszik az osztónak is melege van. :D
    Szia. Persze, szerencse is kell, olyan ez mint a Szerencsekerék. :) Írod, hogy van 5 ládád, de elfelejted kinyitni. Minél többet nyitsz, annál nagyobb az esély a gyöngyre, de miután már nem kell gyöngy, ezért kivehetsz hasznos ajándékokat.
    A 2. felhőt ki tudod váltani, ha megcsinálod a 10-7-4-9-es bubikat. Ehhez kell majd a következő eventből 2 Cuki medúza (a 7-4-eshez) és van már 6 gyöngyöd a 9-eshez . A másik felhőt meg ne bánd. ;)
    Sok sikert, nyitogasd a ládákat és vegyél ki minél több ajándékot. :)
     
    soresne, maszilva, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Én , amikor eszembe jut , aratom a 3 ládát . Ha lesz felhő lesz , ha nem lesz felhő nem lesz .

    Itt tartok

    [​IMG]
     
    soresne, vihence, missuzy_53 és 5 más kedveli ezt.
  17. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Én hiába aratom mindíg máig nekem is csak négy volt, most arattam hatot hát az utolsó horgászásnál adott egy darabot. Már nagyon sok barkácsot kaptam.;)
     
  18. stellacs

    stellacs Utánpótlás-írogató

    nekem csak egy db gyöngyöm van. nem bízom hogy meg lesz a 6db.
     
    Szinkler és szellorozsa kedveli ezt.
  19. PicurMáté

    PicurMáté Fórum-zöldfülű

    73 szinten vagyok és 5 db gyöngyön van.
     
    Szinkler és szellorozsa kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...nekem is 3 db. gyöngyöm van...majd most fogok 5 db. csaliládát aratni 40 perc múlva.... hátha lesz benne valami értékes:)
    Bár ami most volt hozzá kapcsolódó event nem csináltam..lehet nem is lesz utam a Jobb oldali Felhőhöz:(...
    mivel...Iránytűm az nem lesz emiatt és 4 buborék ugrott. De talán majd a másik Felhő de ehhez csinálni a következőt majd. Sikeres Horgászást mindenkinek.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.