Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Ma meglett a 12.gyöngyöm de nem engedi feloldani a második felhősort.Kell még hozzá vmi?
     
    -Fülemüle-70, koko.54 és szellorozsa kedveli ezt.
  2. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    A következő event (Cuki medúza);) Addig várj türelmesen :inlove:
     
  3. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    köszönöm.
     
    koko.54 kedveli ezt.
  4. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    A "Tengeri varázslat" event alatt ami 12.-én 14:00 órától van. De szeretném a figyelmedbe ajánlani, hogy a második felhősort a 7-es és a 4-es buborékon keresztül tudod elérni, amihez 2 db Cuki medúzára is szükséged lesz. Itt egy kép segítségül : https://ibb.co/T1Qyk0R
     
    -Fülemüle-70, koko.54 és szellorozsa kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megcsináltam a láma eventet , és a csikótallérokkal kiváltottam a buborékokat . :inlove:
     
    -Fülemüle-70, Mica67, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Eltelt egy hét, ideje volt ládákat nyitogatni és horgászni egyet :D

    [​IMG]

    Sajnos nincs szerencsém :cry: még csak a harmadát nyitogattuk a csaliládáknak, de már van egy halom felesleges gyöngy :cry:

    [​IMG]

    Nem baj, úgy kezelem, mintha AB-t kaptam volna o_O
    Még jó, hogy a dupla jutalomládákba nem keveredett be gyöngy :D

    [​IMG]
    Ilyeneket szeretnék kapni minden horgászásnál :inlove:
     
  7. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Szia Mindenki! 6 + 14 = 20 gyöngy.... 8 db gyöngyöt szívesen adnék 1 db iránytűért! ;):D:D
     
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép estét mindenkinek! Képzeljétek 2 nap alatt lett 4 gyöngyöm/12 pecázás/ eddig 10 van/.Jó lesz ez!!A szuperszónikus kardhal nem adott, a polip igen.:p
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megjött az összes gyöngy a 2. felhőhöz, de egyenlőre nem akarom kiváltani! :D ;)
    [​IMG]
     
  10. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Már 15 gyöngyöt gyűjtöttem, taktikát kell változtatnom, egyszerre csak két csalit fogok bevetni ;)
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudtak aludni a halak , és kipecáztam +1 gyöngyöt , és már 6 db van :inlove:
     
  12. an-csika

    an-csika Törzsjátékos

    Sziasztok, ma reggel jól adja a gyöngyöket, 6 db-ot kaptam így van 8. Nem tudom miért, de valahogy én a Gömbhalat fogom ki, bárhol állítom meg.
     
  13. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    Sziasztok, ma ismét nem sikerült gyöngyöt kapnom. Maradt a 3 db. Ami most már napok óta szembetűnő, hogy itt ezen a farmon a ládák bontása után nem kapok olyan csalikat amit a másik farmomon. Ma itt a 6 láda bontása után 1 prémium és 6 sima csalit kaptam, a másikon ennyi ládából 5 prémium és 3 simát!!! Eddig is jelentős volt a különbség, de így még inkább. 21 db hallal van itt kevesebb :mad:, és persze ajándékból is.
     
  14. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Sziasztok
    Az iránytűt már nem lehet sehogy megszerezni ? Sajnos a vízisí mánia eventtel nem sikerült, bár úgy emlékszem végigcsináltam.... bár annyit dolgozom - a valóvilágban - hogy lehet még sem fejeztem be, mert hogy hiányzik :( :( :(
    Legyen szép napja mindenkinek :)
     
  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nem is tudnád! Majd csak a köv. eventben nyílik meg a kiváltás lehetősége :)
     
  16. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Hogy mit ad a fogás vajmi kevés köze van , hogy hol áll meg! Szerintem, ami soron következik, ráadásul 80 %ban az egy pecát adja naponta!! Nem nagy élvezet!
     
    an-csika, juliannakoczkas és koko.54 kedveli ezt.
  17. Ananke

    Ananke Rutinos

    Ne tessék itt izgatni a kedélyeket!xDxDxD
     
  18. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Tegnap meglett a 12 gyöngy,úgyhogy bátorkodtam aktiválni az első felhőt:) Remélem nem lesz olyan fogás,hogy mínusz egy gyöngy:p
     
  19. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ma pecáztam el az eddig gyűjtögetett csalikat és van 18 gyöngyöm! Eddig sem izgultam, most meg már minek :)
    Jó pecázást, gyöngyre fel!
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hozok valami képet, nem kellenek mindig a szavak.. ;)
    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.