Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Vélhetőleg a másik, nem kiváltott felhőre kattintasz.
    Válaszd ki a befejezetlen sorok fület a paszulyon.
    Használd a kereső funkciót ha úgy sem találod.
     
    koko.54 kedveli ezt.
  2. kékmaci61

    kékmaci61 Utánpótlás-írogató

    Igaz, hogy nem az elejétől játszom, és csak napi 5 ládát tudok nyitni - de most kaptam meg a 2. gyöngyöm. Az 1. felhő itt nem érdekelt. Van nagyobb farmom, ott megvan mindkettő - és ott ma dobálta a gyöngyöket, a 10 pecából legalább négy érkezett. Pedig ott már így is túltermelés van, lassan összejön a nyakláncra való. Itt meg minden más érkezik, csak gyöngy nem. Jó, 1 db jött, de az még kevés az üdvösséghez...
     
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Így a vége felé azt kell mondanom, hogy ez szép és jó volt, de... abban is van igazság, hog ennyire nem múlhatna minden a szerencsén. Jelenleg 11 gyöngyöm van (+ a két felhő is összejött) és nagyon változó volt, hogy mi adja. Tényleg semmilyen rendszer nem volt benne. Volt hogy egymás után 3-4 gyöngyöt horgásztam és minden adta, csak nem a kardhal. (7 ládám van összesen, ezekből nyitogattam.)
    Az event ötlete és a dizájnja nagyon jó. A mechanika nekem kicsit kérdéses. Túl sok múlik a szerencsén és a végén az ember nyakán ott maradnak a gyöngyök (bár lenne ilyen gyöngy nyakékem :music:), miközben azt látjuk, hogy másnak lehet jól jönne. Az event kvázi legértékesebb részét én kicsit kihasználatlannak érzem. Lehetett volna vele esetleg többet: mondjuk ajándékozni vagy plusz felhő vagy más hasznos dolog. Nem tudom. Azért olyan... felemás érzés ez, mert az elején aggódtam, hogy lesz-e gyöngy vagy nem és most már örülök, ha nem gyöngyöt horgásztam. És ezt valahogy nem érzem jónak, mert az nem a játékoson múlik, hogy mit horgászik.
    Viszont, ha lesz még horgászós event biztos megint fogok vele játszani. Kíváncsian várom, hogy hova fog még fejlődni az event.
     
    -kaktuszable-, maszilva, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  4. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nem szeretnék panaszkodni, de egy kissé bosszant, hogy redszeresen nyitogatom a ládákat, megvan mind a 10, majd pecázok, és nem ad gyöngyöket. Nagy valószínüséggel a második felhőt nem fogom tudni kiváltani, mert még mindig hiányzik 3 gyöngy hozzá. Tudom még van idő, de ma sem kaptam 1 darab gyöngyöt sem. Valahogy ez nincs jól beállítva. Itt nincs semmiami segíthetne, csak a puszta szerencse, másnak meg annyi van már, hogy plusz felhőre is bőven jutna:cry:
     
    -kaktuszable-, Sali~*.*, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  5. Bodza-lány

    Bodza-lány Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen, meglett! :)
     
    koko.54 kedveli ezt.
  6. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    6 gyöngyöm van eddig. Mégis mit tegyek, hogy 12 legyen, mert ez nem tőlem függ. Rendszeresen aratom a csalikat 23 óránként. Melyik felhősort érdemes kiváltani, mert fogalmam sincs. 1? 2? Köszönöm a segítséget!
     
    Ribiszke, heureca3 és koko.54 kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Többen úgy döntöttek a feltételek mérlegelése után, hogy jobban megéri ez a felhősor a rendszeres ládás jutalom miatt:


    Vízmánia felhősor 2
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 23:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • farm szint x 350 TP
      • 1 db Sörfesztiválos láda I
    • Nem tematikus felhősor, 10 db 1x1-es dekor helyezhető rá.
     
  8. rojo57

    rojo57 Járnitanuló

    Köszönöm a segítséget. Remélem összejön péntekig a 4db gyöngy!
     
    heureca3, koko.54, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, kicsit elvesztettem a fonalat, ami a gyöngyöket illeti.:music:

    2x6db gyöngyöt kell összegyűjteni, hogy ki lehessen váltani a felhőket, ha elegendő gyöngyöm van legalább egy felhő kiváltásához, de mégsem tudom kiváltani, akkor az azért lehet mert voltak olyan eventek amikénél nem szedtem össze az éppen aktuális kelléket?
    Ez által nem engedi a felhőt kiváltani vagy valami más felett elsiklottam?

    A választ előre is köszönöm!

    A.
     
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Alexandra0727!
    A Vízmánia eventben a két felhő megszerzéséhez annak időtartama alatt lejátszódott, másik 4 eventből kellett eventkellékeket szerezni, hogy cserébe csaliládákat bonthassunk, amelyekből a horgászáshoz csalikat kaphatunk.
    A csalikat "elpecázva" különböző nyereményeket, köztük gyöngyöt kaphatunk, ami a felhők kiváltásához kell.
    A kiindulópont a 10. pozícióban levő medve beadása.
    Az első felhőhöz a 13. és 16. helyen levő gömbök kipukkasztásával lehet hozzájutni, amihez két iránytűt kellett beadni.
    A második felhőhöz minimálisan a 7. és 4. számú gömbök kipukkasztásával juthatunk hozzá, amelyhez a ma 14 órakor véget ért Tengeri varázslat eventből szerezhettünk Cuki medúzákat.
    Amennyiben a 13 és 16 valamint a 7 és 4 pozícióban levő buborékok nem kerültek kipukkasztásra, a felhőkről nem kerül le a lakat, és így nem tudod azokat aktiválni.
    [​IMG]
     
    koko.54 és Alexandra0727 kedveli ezt.
  11. renatoid

    renatoid Junior szaki

    Sziaszttok. A Ritka gyöngyöt mire tudom felhasználni miután megvan mind a 2 felhősorom?Van jelenleg 12.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.20
  12. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Olvasni kellene kicsit.
     
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) arra tudod használni, mint például a felesleges felröpiket: semmire ;) inkább legyen feleslegben, mint hogy hiányozzon :D
     
    -kaktuszable-, koko.54 és kovacstne kedveli ezt.
  14. Gizdagazdamester

    Gizdagazdamester Fórum nagymestere

    39 óra van hátra! és eddig csak 3 gyöngykagylóm van......kardhalból asszem csak 4 ett fogtam! elég gyérül adja....vajon utolso nap felporgetik???
     
  15. hakmak

    hakmak Utánpótlás-írogató

    Már azt hittem, csak én vagyok ilyen peches.... az eventet kezdetektől kezdve serényen csinálom, egy felhősor megvan, a másodikhoz még hiányzik 3 gyöngy, azaz eddig sikerült 9 db igazgyöngyöt szerezni....ehhez képest a páromnak, aki ugyanúgy, ugyanakkor, ugyanannyi csalival játszik, már megvan mind a két felhősor, plusz 20, azaz húsz db felesleges igazgyöngy......már falnak tudna menni a gyöngyöktől, én meg azok hiányától!!!!! Valószínűleg más szervereken vagyunk, vagy nem tudom, elég fura, hogy ez így van, én azért csalódott vagyok.......
     
    -kaktuszable- és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. szabo1984

    szabo1984 Aktív író

    Én ezt nem értem az egyik farmon 12 db a másikon 4 db -al több van a harmadikon meg mínusz van !
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  17. sarudiszabi

    sarudiszabi Utánpótlás-írogató

    Több farmon játszom. A ládákat egyformán szedem. Az egyik farmon l2. l0.8 gyönggyel van több. A második felhőhőz l.db hiányzik napok óta. Már csak egyszer tudok pecázni. Nem tudom sikerül-e gyöngyöt szereznem? Igaz nagyon sok mindent ad, csak azt nem amire szükségem lenne.
     
  18. mandano

    mandano Utánpótlás-írogató

    sziasztok.
    Ládák száma:
    [​IMG]

    A csalik:
    [​IMG]

    Értékesebb nyeremények:
    170 szupertáp
    90 k.k.trágya
    90 sz.trágya
    15 farmpengő
    16 party pörgetés
    26 gyöngy
    A gyöngynél lehetett volna limit ha elértem a darabszámot, vagy valami komolyabb visszaváltási érték. De az event tetszett, jöhet máskor is.
     
  19. Flexusz

    Flexusz Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Nekem is a gyöngyökkel van problémám.Az egyik farmon már több van mint kéne,de ezen összesen egyet kaptam.Hogy lesz így meg a felhő?Pedig ugyanannyit pecáztam mindegyiken.
     
  20. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Akadt egy kis gondom: eltűntek a buborékjaim. A nettel minden rendben van itthon, minden egyéb betöltődik, de a buborékjaim nincsenek meg.
    Nálam lehet a hiba, valamit nem vettem észre?

    név: ^^Ayumi^^
    ID: 46821599
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.