Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A 10. után most csak a 8.-at lehet:
    [​IMG]
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Két láda után így állok, majdnem sehogy. :D
    [​IMG]
     
    Domos52, DevilMókus, Rékuci1111 és 6 más kedveli ezt.
  3. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    A síppal csak a 15 szup.trágyásat tudod pukkasztani.
     
  4. Katicabogár48

    Katicabogár48 Junior szaki

    Sziasztok !! Ha jól értem , a pecás eventnél a 2 felhőt csak akkor kapjuk meg , ha kipecázunk 12 ritka gyöngyöt !! Így az egész eventnek nincs értelme ! Nekem nincs sok szerencsém a pecázásnál !! Jobb , ha elengedem mindkét eventet . A csillagos érmét is nagyon vacakul adja !! Kész feladom !!
     
    Domos52, szellorozsa és Ribiszke kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ne add fel. Van rá 1 hónap. Az első felhő nem sokat ér, azt ne váltsd ki ha nem lesz 12 gyöngyöd. A 2. felhőhöz 6 db gyöngy kell, annyit biztos fogunk kapni. Nekem sincs még egy sem, de biztos vagyok benne, hogy kapok 6 db-t. Csak a felhő kiváltásánál figyelni kell, hogy melyiket váltjuk ki.
     
    maszilva, vihence, -ágianyu33- és 7 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Kifogtam a nagy halat, és Lóhere talányost adott...inkább visszaengedtem, bosszantson más ne engem.>:(
     
    maszilva, -W-595-, -ágianyu33- és 8 más kedveli ezt.
  7. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    köszönöm szépen.
     
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Sajnos az előzetesből kimaradt, hogy ha a 10-esbe beadod a medvét, akkor a másik 4 buborék CSAK A BP ÁLTAL MEGHATÁROZOTT SORRENDBEN válik beadhatóvá.
     
  9. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Ne bosszankodj, lesz ez még így sexD
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem értem hogy mi maradt ki. Az ismertetőben egyértelműen le van írva:
    Kezdő mező: 10 számú, azaz a középső
    10. buborék beadásával elérhetővé válik: 7,8,12,13 bubi
    [​IMG]
    3, 5, 6, 8 buborékokat a Medencecápa-sztorik event idején tudjuk kipukkasztani.

    Ha megnézed, akkor ebből a 8 buborékból csak a 8-as érintkezik a 10-el . Ide be kell adni egy sípot. Utána már vagy az 5-s v. a 6-ba adhatsz be. Az 5-6 "órás" buborék, onnan kapjuk majd a pecát.
    Közben azóta a gömbhalon gondolkodtam, hogy miért kapok ennyit. Lehet hogy valaki meg akar mérgezni. :D:D
     
    -W-595-, -ágianyu33-, Gio és 9 más kedveli ezt.
  11. -Attila62-

    -Attila62- Utánpótlás-írogató

    Sziaaa! Nekem 5-gyöngyöm van!:D Csak azt nem tudom hogyan kezdem el kinyitni a másik ládát!???xD Persze ahhoz se sípom + nem is tudom mi is kell hozzá!? Hogyan lesz ÍGY csalim???:(

    Mosmár van 14-gyöngyöm, és NEM tudom hogyan tovább!?:( Megvettem L-es ládát is, de olyat nem adott, amivel használatba vehetném valamelyik másik ládát! Azt hiszem feladom!!!:eek:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.7.20
    -Fülemüle-70 és szellorozsa kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szerintem jobban jártál volna, ha elolvasod az ismertetőt. :D A mostani Medencecápa eventből kapsz 4 sípot, abból 2 síppal ki tudsz nyitni 2 ládát adót, az 5-6. A többit majd a következő eventekből kapjuk.
     
    Ribiszke, genka53, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  13. helena64c

    helena64c Járnitanuló

    Az L-es láda a baloldali menű dekor/elhasználódó fülre kerül a többi láda közé, az event ablak csak az S-es ládát mutatja!
     
    DevilMókus és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, de neki nem ez a problémája, hanem nem kap a buborékokból ládát. Legalábbis én ezt értettem. Ahhoz meg kell csinálnia a Medencecápa feladatot.
     
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) de, a sehogy-tól jobban állsz :D sőt, még én is xD

    [​IMG]

    ma is csak egy kis satnya kukacos horgot kaptam :wuerg: mondtam is a macimnak, hogy csak nehogy makrélát vagy homárt fogjon. Szót is fogadott, és kiemelt egy papagájhalat :cry:xDxD legközelebb egy listát kap, hogy mit ne fogjon :D
     
    Ribiszke, genka53, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy gyöngy biztos, hogy nálam van, de az remélem még maradni is fog sokáig.. Nem eventkellék hanem a sajátom a rendszer sem fogja visszaváltanixD.
    Pecázásnál viszont csak kardhalaktól kaptam... A kóbor csali hozott egy újat, így kemény 3 darabbal vagyok gazdagabb, mint tegnapelőtt voltam, úgyhogy haladok :D
     
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nem is tudom mit érdemes várni .:music:Gondolom a 2 felhőre való gyöngy meglesz ahogy haladunk a nyitásokkal.:music:
    Én biztatom a macit csak nyugodtan:)Este kipukasztóm a második bubit is , az esti horgászat eredményes akkor kapnak a halak.:)
    Ugyan én Ab-et is kaptam +csillagot.o_OA titkos csak adhat valami jót is.:music:
    Hosszú ez a hónap .:music:
    Majd megtanul a maci gyöngyöt horgászni csak nyugodtan.:D
     
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Hol lehet ilyen szófogadó macit szerezni?
    Pink, vagy neon ólból? Vagy a piacról? Hányas piacon árulnak ilyet? xDxDxD
    Cserenapon adok érte egy mosómacit. :D
     
    nyuszi63, Ribiszke, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Réka. Jajjj, gyorsan elrohantam egy zsebkendőért, mert sírni fogok. :D:D:D
     
    ursa11, Ribiszke, spagetti24 és 8 más kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Egy kicsit engem is kerülgetett a sírás xDxDxD
     
    ursa11, Ribiszke, genka53 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.