Visszajelzés Vadászat a Vörös gyémántra - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen. Majd ha nem leszek magamnál akkor 5 fémhulladékért keverek.:D
     
  2. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    5 kupac "fémszemét" még megérhet annyit, ha röpi hiány állna fenn.;)

    jó lenne még ez Neked ;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.3.18
    genka53, Gio, Swordfish és 5 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha pár darab hiányzik valakinek, nem mondom hogy nem jó tűzoltásnak. Inkább így legyen mint FA-ért megvenni. De én biztos hogy be nem dugom oda az orromat. ;):)
     
  4. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Pontosan erre gondoltam, mert én sem fogok mindent leszedni a 3 bahás területről. Amúgy a játékban a területek visszarendezését utálom a legjobban. Időnként 1-2 nap miatt kell mindent visszapakolni.
     
    spagetti24, mimi, Gio és 3 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha egy gazdaköri feladat kartondobozt kér ,és nincsen annyi fémhulladékod , hogy kartondoboz gyárat csinálj ? :p
    Az pont 5 db-ot kér
    Vagy fazekat szeretnél , de nem tudsz gyártani csacsikovács ólat ez miatt , mert elhasználod ?
     
    spagetti24, *bálint*, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  6. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia:)
    Szerintem tuti nem lesz elérhető az event ideje alatt ,hisz új fatermésről van szó. Későbbiekben biztosan, csak várd ki míg meg is fog jelenni mint kínálat.
     
    almáspite48, Cyra65, genka53 és 15 más kedveli ezt.
  7. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Szigeten Saguróval várom az eventet, farmon pedig Nefeljcs lesz ültetve. A 3-3 házat mindég kinn hagyom. Megfigyeltem sokat számít a kezdéskori felröppenők száma.
     
    spagetti24, genka53, mimi és 7 más kedveli ezt.
  8. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórummogul

    Imádom mikor ennyi EVENT van egyszerre !!!!!!!!!!!!!!! ez már nem játék idegölő
     
  9. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nem szeretek buta kérdést feltenni, de most ábrándoztam egy kicsit! Ez itt szinte 100%-osan bahás event. Eljátszottam a gondolattal, hogy a megnyerhető dekoroknál ezúttal, kivételesen Baha szint a szorzó... :p
    Na, jó! És ha felébredek, a kezem... ;)

    Most látom, nem is kérdeztem...
     
    Cyra65, genka53, -ágianyu33- és 12 más kedveli ezt.
  10. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Eh, nem bántam volna ha be tudom fejezni a gazdaköri letermelőst amit elkezdtem. Jöhetett volna a farmra ez az event, ott most úgysem volt semmi dolgom :D Kicsit soknak tűnik a röpi, és a gaz mennyiség is..muszáj lesz bontanom a zuhatag szigetet is..A kezdést az új 24 órás (sose fogom a nevét megjegyezni) növénnyel várom, már a kannákat is jól dobálta pár napja. :D
     
    fregolinyi, nyaf-nyaf, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Hat egy farmos jatekban mire szamitasz, sakkra? Van epp eleg panasz a minijatekokra, most meg a kapalas a gond:oops:

    Sokszor mondtam mar, szerintem egyszerubb ha siman utanunk hajitjak az ajandekokat, az talan megfelelne mindenkinek.

    6 oras az eventgaz, eleg 5 orankent feljonni aratni, jobb esetben akar 2 nap alatt is letermelheto egy kis bonusszal, persze mindent bontva. Ja, hogy nem akarsz mindent bontani... meg masfel teruleten is letermelheto, es akkor nem tart addig egy aratas mert masfel terulete aratsz, valamit valamiert
     
    *bálint*, lili12467, Cyra65 és 26 más kedveli ezt.
  12. -Csiki-

    -Csiki- Törzsjátékos

    Kezdéskor elindítom az utolsó időkorlátost és kipipálom a kötény esetét is :).
     
    genka53, -ágianyu33-, kukori80 és 10 más kedveli ezt.
  13. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Hívd csak Sangriának, azt könnyű megjegyezni, és finom is.
     
    Dedike86, Margó631116, KISHONŐR és 15 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Ez a hónap mondása xD
     
    hrlia, Othep, *bálint* és 22 más kedveli ezt.
  15. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Az ünnep csak nálunk ünnep és 4 napos de szerintem arra gondolt csak röviden tömörítette, hogy minden ünnep kapálós (vagy bizonyos időnként feljövős keresgélős) és mivel ünnep úgyis otthon vagy akkor több az egaz és rövidebb az érésidő - arról azért ne feledkezzünk meg, hogy a héten még lesz egy másik event is a farmon tehát a hétvégére 2 kapálós lesz (+ a tenyésztős) esetleg időkorláttal is vagy legalábbis mindenképpen csavarral ami miatt az egyik a másikra épül.

    Képzavar van az ajándék és a nyeremény között, mert a nyereményért valamit tenni kell az ajándékért meg gyakorlatilag nem. Tehát ha az ajándékért egazt kell ültetni és felröppenőt kell elkapkodni az nem ajándék hanem nyeremény.

    A "kis bónusszal" meg nem mindenkinek letermelhető, mert van aki 50 pöriből még csak nem is lát +1 termést nemhogy még ki is pörgesse.
     
    karippa, ERZSI051949, rudcsi24 és 18 más kedveli ezt.
  16. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Mind a 3 területen fogom a gazt ültetni, mivel kell a gazdakörikhez is a terület, már a zuhatagot is megtisztitottam a dekoroktól
    2 és fél napot számolok,és meg is vagyok az event ültetős részével
    A farmos területen általában hosszúakat vetek, remélem a röpik is jönnek, ahogy elterveztem
    A szentélyeshez is kell vajon felröpi, nem rémlik, hogy volt-e, de biztos nem lehet e nélkül meguszni
     
    genka53, -W-595-, brekkencs. és 7 más kedveli ezt.
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia. Köszi, vettem az adást :) Így már egészen más a dolog.
    Mostanában ismét keveset néztem be Jónáshoz is, a gangra is.
     
    genka53, mimi, brekkencs. és 2 más kedveli ezt.
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem veletlen a felteteles mod, "letermelheto". Nekem nem kell bemutatni a bonuszokat, mert szokoevente kapok egyet, de masoknak egesz jol megy itt a forumon. Ok letermelhetik ha akarjak, es szerencsesek, a tobbieknek marad a kapalas...

    Nincs itt semmi kepzavar, vannak eleg sokan akik, akkor ahogy te fogalmaztal, nem nyeremenyt szeretnenek, hanem ajandekot.

    Ket event fog menni? Igen, a multkor is ket event futott egyszerre, gyakorlatilag hamarabb vegezni lehetett veluk, mint egy hosszu eventtel, ugyhogy varjuk ki hogy milyen lesz a masik. Tenyesztos event? Van szupertap vagy nincs? Ennyi a kerdes, utana 1 ora alatt le van rendezve. Event gaz eleg hosszu eresu ahhoz, hogy ha valaki akarja kezzel is lehessen emberi ido alatt aratni, nem 3 oras vagy 4 oras. Koztes idoben nem lehet azt csinalni amit akarunk?
    Ha valaki elutazik a hosszu hetvegere, es nem akar aratni, jol teszi, de ez miert a keszitok hibaja? Mit varunk toluk? Legyenek mar szivesek figyelembe venni mindenkinek a szabadsagos terveit? Vegulis miert ne? Adnak egy listat a havi eventekrol, es beletesznek egy gombot, hogy mindneki akkor inditja az eventeket amikor neki tetszik, de menjunk tovabb, miert ne legyen ez inkabb egy evre elore, es akkor mindneki akkor eventezik amikor neki tetszik.

    Panaszkodni mindig lehet, mindenre nyugodtan, de biztos belolem hianyzik az empatia, mikor egyszeruen nehezen ertem meg, hogy egy 6 oras eventgaz, hogyan vagja tonkre a hetveget teljesen
     
    maszilva, Othep, *bálint* és 24 más kedveli ezt.
  19. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Kegyvesztett lettem egy ideje, valahogy elkerülnek a terményes bónuszok engem is. Néha 6 órás +1et forgatok, de 12 v 24 órás terményest nem láttam hónapok óta. Egy időben jött minden héten, de most semmi. Ez van. Majd ültetek, kapálok, de úgy is meglesz. Max, ha borul valami miatt a dolog, 1 éjszakán 1x felkelek. Na meg itt a tavasz, valahol be kell melegíteni a megmacskásodott izmaimat :D
     
    genka53, -kaktuszable-, sutimami57 és 9 más kedveli ezt.
  20. Lucapeticsenge

    Lucapeticsenge Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Engem a plusz megnyerhető dolgok érdekelnek, amit ugye nem írtak be az ismertetőbe, viszont aki tudja, közkinccsé teheti..... esetleg valaki.....?????? légyszi...... (most szőkenősen: légyszilégyszilégyszi :D:D:D)
     
    Fuhur, Othep, hóóvirág és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.