Visszajelzés Vadbanán strandklub eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Kb. 320 röpivel indítottam a két területről. Pörgettem, és pörgettem, miután elültettem a növényt, de semmi nem jött :( Mérgemben kinyitottam az eddigi 3 bónuszládát, amit a másik eventből kiszedtem. Kaptam egy arany rekeszes 100%-os növénybónuszt, így a pajtámból nem kellett felhasználjam, ezt használtam. Meg a gyémántba is beraktam a 100%-ost, ami mindenre hat. Pinkiet ráettem, így minden 31 órás lett. Így felszaporítás után a bahán átváltok komfortra, úgy katával 51 növény jön egy kockáról. Majd ha lejár a bónusz 31 óra múlva utána már simán megyek tovább, nem pörgetek, csak szépen napi 4-szer aratok. Na megyek gyorsan átnézem az útvonalakat, hogyan és mint haladjak akkor :)
     
    DevilMókus, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  2. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Én is mindent kiváltottam a tölgyön, de én sem találom a barkácscuccokat :( No mindegy, ez van.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A rendszer egyből beváltja, nem csomagként kapod meg.
     
    HéricsBáró, Gio, vampire_hunter és 6 más kedveli ezt.
  4. ektorp

    ektorp Junior szaki

    ezt megirhattad volna fél három előtt isxDxDxD

    egyébként pedig elég lenne egy felugró ablak is, mikor belépsz,
    ami nem arra figyelmeztet, hogy vegyek aranyat, hanem arra, hogy event kezdet 16 óra-.:)
     
    ursa11, mamszi5107, Boccio71 és 4 más kedveli ezt.
  5. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni, nekem nincs szemüvegkaktuszom, azt írja hogy az erdei tisztáson ültessem el, de nincs!
     
  6. mamafarm50

    mamafarm50 Aktív író

    A tölgyesen kell a kaktuszt vetni.A bahán a dinnyét vesd.
     
    maszatka2010 kedveli ezt.
  7. ektorp

    ektorp Junior szaki

    régen jártam már így... azóta figyelek.. de mindig rendben volt,,, most siettem,, így jártam, nem probléma...
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

     
  9. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Az tuti! ;) Ez miatt egy pillanatig sem idegeskedtem. :) Viszont a napokban a trágyadombos ládából nyitottan huszonnégyezer trágyát. Hááát csodálatos érzés.:oops: Alacsony vérnyomás ellen ajánlom.:D Ja és "csak" azért ennyi, mert kb. egy hónapja ezt már egyszer eljátszottam.:music:
     
    mamszi5107, vihence, farmerogirl és 6 más kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    úhhh:wuerg:, de legalább kaptál jó sok TP/TTP 200%-os betakarítási bónuszt?
     
    Marika312, Imi*, Zatini és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Munkából jövök, most aratok...363 röpi...;)nincs kapkodás, nyugi van...xDxD
     
    mamszi5107, czutika, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  12. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Ezt akkor nem is néztem. o_O De most van belőle 149 darab.:sleepy:
     
  13. ribizli4

    ribizli4 Haladó

    Ez már nekem is sikerült. Sőt a múlt héten a csemegés ládánál nem vette be a darabszámot, több ezret nyitottam rengeteg szabad pörgetés úszott el. Most meg nem elég, hogy 14 után learattam, internet csak néha van. Ez az ára az örökös kapkodásnak.
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia.Ha komfortozol a bahán az ananászos sütivel magasabb a hozam. Sima talajon viszont nem.o_O
    Én is épp mérlegelem ezt a megoldást.;)xD
     
    marcsi152, Zatini és gabianyus kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Foglalt a gyémánt rekesze egy teljes betakarítási bónusszal. De csatni helyett igazad lenne.
     
  16. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!
    330 röpim lett az ixorából,és nem felejtettem kitenni az 1 szem pankámat se.Sikerült ki pörgetnem 1 +1-es és 1 200%-os termény bónuszt.Most kicsit belehúzok a termesztésbe míg élnek a bónuszok.
     
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Legalább akkor az vígasztaljon, lecserélheted a húsvéti lekit az arany rekeszbe;)
    Nálam valahogyan bejött, hogy 32 ládát nyitogatok belőle 2-3 naponta ha kell, akkor ad bónuszt is:p
    Mondjuk a trágyással nem , de valamelyik pöris ládával már jártam úgy, hogy párszáz sima pöri ment a levesbe:wuerg:
    Akkor az én mosolyom se volt őszinte xD
     
  18. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Az ananászos süti csak +25% hozam, a terménybónusz meg 100%-os a gyémántban. Az mindenre, mindenhol hat. Pinkieztem, ki nem szedem azt onnan már :)
     
    juliannakoczkas, Ribiszke, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  19. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Az egész kezdést elszúrtam, úgy ahogy van. A Varázsfát még 2kor leszedtem, aztán láttam, hogy még nem kezdődött el event.
    Ezt elnéztem.... Aztán : miért gondoltam, hgy az a Sziget az a másik sziget....Késő este volt, a másikat beültettem, ma 4kor - a megadott időben -leszedtem aztán látom, felröppenő egy db.sem. Szóval rossz helyen vártam az eventet. Tehát hibán hiba,
    már el is ment a kedvem a folytatástól ilyen kezdés után:wuerg: Azért nem teljesen, de a lelkesedésem csökkent, a felröpikkel arányosan.
     
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Húú tényleg persze gyémánt foglalt.o_O
    Mindenesetre aki akár kk-val, vagy százalékos hozam miatt komfortra vált célszerű ananászos sütit (25%)használni a csatni helyet. :)
    QUOTE="gabianyus, post: 1106298, member: 15177"]Az ananászos süti csak +25% hozam, a terménybónusz meg 100%-os a gyémántban. Az mindenre, mindenhol hat. Pinkieztem, ki nem szedem azt onnan már :)[/QUOTE]
    Nehogy kiszed. répás almás helyet éri meg.;)Ezzel így pack- pack meg lesz a 23000 növény 2 területen.:)
     
    gabianyus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.