Visszajelzés Vadbanán strandklub eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

    HűűűHóó!! sztem ezt megfogom csinálni, és megakarom ;):)
     
    Fuhur, juliannakoczkas, bakosagi54 és 2 más kedveli ezt.
  2. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok. :)
    A harmadik emeletre értem. Egy óra múlva meglesz az 5. szénsavas üdítő és a limonádé is. Kényelmes event, jó nyereményekkel.
    Köszi a számokat Tomának, és a mellékelt képet Fuhurnak!
     
  3. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Nekem csak holnap jön a 2. emelet. Lassan, de biztosan haladok,ráérek,szabin vagyok...:D:p:cry:
     
    Feca29, 05Zsuzsa, stellácska26 és 5 más kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Azért ez így elég félelmetes. :eek: Képzeljük csak el, ha az egyszerver lerobban és ott maradnak millió gazdák a kedvenc játékuk nélkül, a BP meg a fő megélhetése nélkül. o_O Több szervernek sokkal jobban örülnék, mert biztonságosabb, hogy ha egy kiesik átmenetileg, akkor vannak, akik átvegyék arra az időre a munkáját, míg megjavítják. :)
    Nekem is volt már, hogy másodikra jött 100% bónusz, egyszer még elsőre is, máskor meg csak pörgetek-pörgetek és jó ha jön egy +1 növény. De mikor gyorsan jön egy jó bónusz, pláne ha nagyon kéne, akkor én is azt mondom, hogy de aranyos ez a kerék. :)
     
    ljanika6, juliannakoczkas, soresne és 5 más kedveli ezt.
  5. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    A 3. emeleten mászkálok. Felhőhöz kell még 3 szénsavas üdítő, utolsó dekor felé kell még 3 limonádé is. Növény mindenhez letermelve, malomtermékeket kell még keverni majd a felhőhöz és a kuponhoz. Egyenlőre röpi gondom van, így mindkét helyen már hosszú egyéb terményt raktam, italokat rövidítésnek megettem hozzá. Ezen az emeleten a partit és a szupitrágyát már 5 óránként aratom, bónuszláda bezsebelve. (nem tudom innentől érdemes-e a narancslét aratni, de gondolom beváltásra jó lesz).
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez két külön dolog. A játék egy szerveren fut, vagyis a játékosok mindegyike ugyanazon a szerveren van. De ez a szerver itt nem egy fizikailag létező számítógép, hanem egy szoftver, egy kiszolgálóprogram. Az, hogy ezt a kiszolgálóprogramot, és a hozzá tartozó adatbázisokat fizikailag hogyan tárolják, egy másik dolog. Egész biztosan vannak biztonsági másolatok az adatbázisokból, tartalék szervergép(ek), amely(ek) bevethető(k), ha valami gubanc van. Sőt, egy szervergép gyakran több számítógép együttese, amelyek közül egy vagy akár több kiesése nem okoz gondot.
     
    HéricsBáró, nyuszi63, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Már hogy a viharba ne lenne érdemes, kell belőle 6, az másfél nap alatt leszedhető és azért jólesik az a bónusz láda. ;)
    Azért keddig még jócskán van idő, hogy 5 órénként igyon az ember fia egy kis narancslevet, na meg a hűtőládákat is leszedem, kivéve az első emeleten a barkácsot, de lehet az is feloldom a kövi leszedésnél:p
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem a bónuszládát csak egyszer tudod kivenni.
     
  9. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Miért nem tudom a létrát aktiválni? Csak akkor lehet, ha minden egyéb feladat kész?
     
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Na ezt nem figyeltem 1 narancslé kell még, hogy elérjem :p
     
    DevilMókus, Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Igen a bónuszládát már kiszedtem, ezért gondolkodtam érdemes-e szedegetni a narancslevet, de ha már úgyis szedem a többit, akkor azt se hagyom ott, bár nem sok a beváltási érték, de sok kicsi sokra megy :)
     
  12. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Ezt olyan jól kitalálták, hogy a növény érése vízzel 4 óra 23 perc, a hűtőé pedig 5 óra. Nehogy már egyszerre le lehessen szedni! Na jó, nem morgok, hanem csinálgatom, még egy kör dinnye, és elérem az első létrát.
     
    juliannakoczkas és inanna11 kedveli ezt.
  13. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szerencsésen eljutottam a második szintre, picit elakadtam, fenyő hiányom van, de termelem a növényt addig, és mire elég lesz itt addig vagy meglesz, vagy megveszem a hiányzómennyiséget, de a piacomon , most épp szürke a helye.
     
  14. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    A 2 db "Dóm" talányos tenyészetből (3.emelet), lett egy Szurikáta és egy narancs krokodil. :inlove:
    Kár, hogy ezt a kockát nem lehet ismételgetni, hátha lett volna Agáma is. :music:

    [​IMG]
     
    Pink063, maszilva, magdi06 és 15 más kedveli ezt.
  15. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Sziasztok Az lenne a kérdésem hogy fenyötobozt tudok e valamelyik ládából nyitni ? Mert a piacon nincs egy darab sem . Köszönöm Lázárné
     
    Ribiszke, juliannakoczkas és BriGitta75 kedveli ezt.
  16. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szia. A téli csemegés láda I - II-ből lehet nyitni.
     
    Ribiszke és juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Nagyon szépen köszönöm sikerrel jártam . Most a kutyusok vannak még azokat kell felkutattnom .
     
  18. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Sziasztok:)
    Amolyan öregurasan haladok-bár!tapodtat sem mozdulok a Toma ,,itinererje"nélkül:)3-dik emeletre léptem,de a cél ,,csak"a felhő.
    Én is nagyon köszönöm Neki a sok mankót:)
     
  19. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Lenne egy apró észrevételem! A második emelet 41-es helyén az eddig kért fatermések 170-es (dió, körte, birsalma, datolya, olívabogyó) darabszámához viszonyítva brutális az 1190 db fenyőtoboz.
     
  20. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Én is nagyon soknak találtam, de elirás a modi részéről nem lehetett hiszen annyit is kellett beadni. Én már túlhaladtam tegnap rajta és annyit 1190-et emelt le.

    Más:
    Lehet nem itt kellene megkérdezni, de ez a tenyésztés most még nem a pocok tenyésztés ugye? Ez csak olyan bármit tenyészhetek event?
     
    DevilMókus és Ribiszke kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.