Visszajelzés Vadbanán strandklub - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 22.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Sajnálom hogy nem lesz meg a harmadik dekor, (nekem sem) , de én az első kettpt sem tudom hol találom.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Még 1 limonádé kell a felhőhöz;)ép, hogy beleférek az időbe...meló, jó idő, család...mindenhol toppon lenni, nem 1 szerűxD
     
  3. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Látom nem vagyok egyedül, legalább ennyi vigaszom van.
     
    milanzs kedveli ezt.
  4. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Szia! Első emelet, második emelet 1-1 dekor, a harmadikon meg a hiányzó kettő. Lásd eventismertető. Bocsi , szép estét.:)
     
  5. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Sziasztok!
    Hát, kompenzációnak ez szokás szerint nagyon karcsú.
    Kezdem úgy érezni, hogy tesztelik a tűréshatárunkat, meddig bírjuk még. Azt hiszem nekem ez az utolsó csepp.
    Ha a játékot 7 hónap alatt nem sikerült úgy megcsinálni, hogy folyamatosan működjön, akkor el kell engedni.
    Nem vagyok hajlandó éjszakázni, csak azért, hogy kiváltsam a limonádékat. Jelzem 3 órája nem tudok belépni a játékba, mert lefagy.
    Besokalltam, elég volt a BP-ből, a folyamatos türelmet és megértéseteket kérjük szövegből, mert ez csak az. Nincs mögötte semmi csak a nagy nulla.
    Semmibe nem került volna 1 nappal meghosszabbítani az eventet és mindenkinek jobb lenne a szája íze. Most mindenki lemérheti, hogy a játékosok mennyire fontosak a BP-nek. Elárulom, semennyire.
    Szerintem már nem kevesen hagyták abba, de úgy gondolom, hogy lesz ez még jóval több is. Majd keresnek maguknak a játékosok olyan szórakozást, ami sikerélményt ad és nem állandó feszültséget amiatt, hogy olyan dolog miatt bukják el az eventet, ami nem rajtuk múlik.
    Ide szórakozni járnék, de ez már bőven nem az.
    Akinek sikerült, annak gratula. A többieknek meg? Az idő szép, élvezzétek és ne görcsöljetek, engedjétek el. Higgyétek el, ennél a játéknál egy jó könyv sokkal többe tér.
    Sőt, ennél a játéknál most már minden többet ér.
     
    Margó631116, =Andulka=, Menitala és 9 más kedveli ezt.
  6. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Köszönöm szépen a segítséget nézőpont kérdése kinek mennyit ér meg. Mivel én voltam feledékeny belenyúltam a bukszába, mert kell a felhő. Az ajándék piccolóból /kompenzáció/ meg remélem bejön az FA fa és tudom pótolni amit most beáldoztam. Nem nagyon szoktam vásárolni de ez részben az én hibám is, úgyhogy nem sajnálom a költekezést hiszen utólag nem valószínű, hogy meg tudnám szerezni. Szép napot kívánok mindenkinek.
     
  7. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Sziasztok
    Mindig csak akkor jelenkezem, amikor dühös vagyok.... mostanában elég gyakran :(
    Nagy elánnal kezdtem el az eventet, aztán nem sokkal azt követően pár óráig nem volt elérhető a farm :( (Igazán meghosszabbíthatnák pár órával, vagy 24 órával kárpótlásul! Vagy kaphatnánk 1-2 üdítőt mindegyikből :)! Na ez csak álom :( :( :(
    Vetettem, arattam becsületesen az üdítőket még sem sikerült megszereznem :( :( :( Ezért hát bukta az egész...!
    Tényleg kezd elegem lenni az eventekből!
    Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült megcsinálnia! Sajnos nekem nem, mert a hűtőszekrények érését nem tudom gyorsítani :( :( :(
    Szép napot, jó gazdálkodást :)
     
    mucus253, jutka190226, Pihepehely és 3 más kedveli ezt.
  8. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Aktív író

    Sziasztok!
    A felhőhöz 2 szénsavas üdítő kellene, 1 db lesz meg 1/2 12-kor. Azt hiszem, ennyi idegeskedés után én is elengedem a játékot. Nincs ennek így értelme! Sajnálom, mert évek óta játszom vele, de majd lesz valami más...
     
    inanna11, Menitala, Aandi és 5 más kedveli ezt.
  9. Animama1954

    Animama1954 Utánpótlás-írogató

    sziasztok én is csalódott vagyok a kompenzációnak semmi köze az eventhez pedig ezért nemsikerül befejezni nekem is zöld limonádé van 13 kell 15 kb 7óra kellene még miért nem inkább hosszabbitanák meg az eventett mikor órákat veszítettünk hogy nemtudtunk belépni ez nagyon nemjó nemfogom tudni megcsinálni az önök hibái miatt gratulálok
     
    ljanika6, inanna11 és mucus253 kedveli ezt.
  10. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    Sziasztok! Nekem is jól esne, ha mondjuk meghosszabítanák estig az eventet :( Olvasgattam a kompenzációról, lett abból valami?
     
    ljanika6, inanna11 és Borzas.Kata kedveli ezt.
  11. kovacstne

    kovacstne Fórum császára


    Megérkezett a döntés a kompenzációról, a 2021. június 25-i játékbéli problémák miatt!



    A kompenzációt mindenki csak egy alkalommal tudja igényelni, a játékban található hírek felületen.
    Az átvétel menete az eddig megszokottak szerint lesz: hírek felületen megjelenik egy plakát.
    A "Kérem" gombra kattintva lehet átvenni a csomagot.


    Mikortól tudjuk igényelni?

    Kezdés: 2021. június 30. (szerda) 14:00 órától

    Meddig lehet igénybe venni?

    Vége: 2021. július 4. (vasárnap) 23:59:59 óráig

    A határidőre figyeljetek oda, aki lekési, utólag semmilyen módon nem tudja igénybe venni.


    A kompenzációs csomag tartalma:
    - 1 db 12 órás munkáskupon
    - 5 db party pörgetés
    - 1 db "Piccolo" titokzatos láda



    Nincs eventidő hosszabbítás a Vadbanán strandklub eseményben!
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, maszilva és 2 más kedveli ezt.
  12. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Azt hiszem,ha nem lett volna ilyen kánikula,akkor biztosan jobban aludtam volna éjszaka,de mivel fenn voltam még hajnalban is
    le tudtam aratni a limonádét:p:p:p így mai plussz aratással meg van az utolsó kitehető:)
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nekem is sikerült befejezni,de már nagyon unalmasak az ilyen fajta eventek! Kitalálhatnának már valami izgalmasabb,érdekesebb eventeket.Ha úgy nézem évek óta nem fejlődik ilyen téren a játék.Nagyon hiányoltam pl. a foci VB.-is.Sokan szerettük.Na meg ezek a hiba miatti kompenzációk!!!xD
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Még nyitogatom a hűtőtáskákat;) sok kicsi sokra megy alapon;)
     
    Hagymácska55 és Pandapoc♥ kedveli ezt.
  15. muksika

    muksika Fórumlakó

    Limonádéra van szükségem. Tudok valahol vásárolni FA-ért, vagy egyéb módon? Már csak ez kell a befejezéshez, a többi elem meg van.
     
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Fentebbi hozzászólásokban részletezve volt a téma , mert másnak is akadt ilyen kérdése.
     
  17. muksika

    muksika Fórumlakó

    Két oldalnyit visszaolvastam (erre volt időm most) de nem találtam erre választ. Köszönöm a segítséged.
     
    inanna11 kedveli ezt.
  18. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Pedig az előző oldalon is ott a válasz egy hozzászólásban. Itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/vadbanán-strandklub-eventcsevegő.21306/page-11#post-1208590
    Az előzmény, hasonló témájú pedig itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/vadbanán-strandklub-eventcsevegő.21306/page-10#post-1208274
    Ez pedig az eventismertetőben minden emeleténél szerepel a leírásban: "Természetesen farmaranyért lehetőségünk van bármelyik mezőt kiváltani."
     
    muksika kedveli ezt.
  19. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Egy limonádém még lesz, kettő hiányzik az utolsó kitehetőhöz. Persze, kiváltható FA-ért, ez még rendben is lenne, és meg is tenném, ha arányosan lehetne. De mindegy mennyi hiányzik, akkor is 150 Fa? Na azt azért már nem! Akkor mi a csudának gyűjtögettem eddig? Ez finoman szólva is szemétség. De mindegy, ha ők így, akkor én pedig pénz, vagyis Fa költés helyett, inkább úgy teszek, mint a Jégvarázs Legyen hó dalának paródiájában. :)
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  20. Kaszakő47

    Kaszakő47 Járnitanuló

    Köszönöm szépen, a papír jó ötlet!
     
    Domos52 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.