Visszajelzés Vadvilág csodái - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. joc91

    joc91 Junior szaki

    Gratulálok !
     
    Ditti58, Fenyvesi1010, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem. :D
    A sz.tápot szerettem volna kiszámolni de most elment tőle a kedvem. :D:D
     
    meszimarsi, Sali~*.*, Maszatka47 és 11 más kedveli ezt.
  3. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    Mit jelent a taktikában az apró tenyésztés? Egyszerre ne inditsunk 4-5nél többet, de lehet folyamatosan csinálni, vagy ne végezzünk egy napon ha meg van a szupitáp akkor se?:oops:
     
    Sali~*.*, Fenyvesi1010 és Swordfish kedveli ezt.
  4. Eső-Cseppke

    Eső-Cseppke Junior szaki

    Sziasztok!Hát egy újabb semmire való event. Én ezért a pajtámat nem nyitom ki, nem még a csábításra szolgáló szerelemfészkeket! Hatalmas csalódás. Akkora beharangozás meg felfújás övezte ezt újfent, hogy már szánalmas. Aki belevág, sok sikert és nagy ugrásokat!
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Azt jelenti hogy egy fajtából (pl. halból ) ne rakjál be rögtön 25 db-t, hanem csak 15-20 db-t, mert a másik állatok tenyésztéséből is kaphatsz halas jelvényt és akkor sz.tápot tudsz spórolni.
     
    majoranna65, Ditti58, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  6. -Juco-

    -Juco- Fórum-zöldfülű

    Bahás állatot nem lehet beadni, mert nem világos - vagy én vagyok sötét...
     
    mebajah kedveli ezt.
  7. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Mivel jelvényeket nem csak a saját kategóriájában ad a tenyésztés, ezért könnyen lehet, hogy pl. az emlősök tenyésztése alkalmával kapsz mondjuk egy hüllő jelvényt is! Így a hüllőkből már csak 24-et kell tenyésztened és nem 25-öt. Spóroltál 2db szupertápot. Tehát ne tenyéssz egyszerre egy kategóriából 25-öt mert összességében sok tápot megspórolhatsz a végén, ha apránként tenyésztesz! :)
     
    csopke1, -bobe55-, Ditti58 és 19 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem csak azt lehet beadni a feladatba, ami tenyészthető, hanem az emlősökhöz pl. szarvast, vagy borzot is. Bármilyen állatot, ami abba a kategóriába tartozik.
    Sajnos a kategóriákat hivatalosan "tenyésztési kategóriának" kell nevezni szerencsétlen csiga miatt, aki az ízeltlábúak közé került (tenyésztési szempontból).
     
  10. hoember18

    hoember18 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A legnagyobb kosárban szerepel a tenyésztő robot. Ezzel még nem találkoztam, mit tud?
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, igen, rosszul fogalmaztam. Beadni be lehet a kategórián belül, csak tenyészteni nem lehet mindegyiket.
    Közben alkut kötöttem magammal és csak a felhőig megyek. Este majd kiszámolom hogy úgy mennyi az annyi.
     
    almáspite48, Ditti58, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  12. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    Köszi....
     
    Sali~*.*, Maszatka47 és ildiko44 kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Az aratáshoz hasonlóan 1 kattintással takaríthatod be a tenyésztést, nem kell egyesével
    Javítás: Mégsem ezt tudja a robot :wuerg: lásd Beko magyarázatát :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
    Sali~*.*, Maszatka47, Swordfish és 5 más kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A tenyésztő robot a farmmunkások egyik "csoportja".
    Ennek segítségével tudsz több egyforma tenyésztést gyorsan betenni a tenyészterepre, ezeket bájitallal ellátni.
    Hasznos, ha sokat tenyészt valaki.
    A munkáskupon és a havi munkás előfizetés tartalmazza ezt a segédmunkást is.
    A tenyésztés aratásához is aratógép kell. Az megy tenyésztőrobot nélkül is. Sőt, tenyésztőrobottal nem tudsz tenyésztést aratni.
    A bepakoláshoz kell(het) a robot.
     
  15. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Számolt vár valaki utána, hogy az összes állat kosara (2390 Ft) ad-e annyi jelvényt, hogy átszámítva olcsóbb mint annyi szupertáp ára, amennyibe a tenyésztés kerülne? 6x15 jelvény=90, ami 180 szupertápnak felel meg és még ott vannak hozzá a tenyésztett állatok (6x25 db) + 100 db szupertáp is.
     
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Köszi, ezt nem tudtam :)
     
  17. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Már megint mi ez a **** felhő 345 szupertápért? Min 500.000 tp elvárható lenne.... Most sem értem miért nem egyből 1000 szupertápot kérnek... Gáz,de hát mit is várunk.
     
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Tudod hol tudsz erről megbizonyosodni?
    Menj be a tenyészterepre és nézd meg, hogy hol milyen kinézete van a munkagépnek!
    Kiválasztás fülön van a tenyésztőrobot jele.
    Áttekintés fülön (ahol aratni lehet) pedig az aratógép jele.

    Ha eddig nem tudtad, akkor most kihúzom magam, hogy sikerült megtanítanom neked valamit. 8) :inlove:

    Ezeknek a manusoknak lelke van ám. Nem mindegy, milyen melót adsz nekik.xD
     
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Sziasztok.Most olvastam végig a leírást.Nekem tetszik az event. 250 tenyésztés kell,ha a Baby Bumm alatt kezdünk hozzá, szerintem /reménykedem/ meg lesznek azok az állatok, amennyi CSP értékűt kérnek.Legfeljebb sima állattal pótoljuk.Szuper tápom 690 gyűlt össze, elégnek kell lenni,még egy kis + tenyészetre is.
     
    Ditti58, meszimarsi, Cyra65 és 12 más kedveli ezt.
  20. dzsozef1

    dzsozef1 Járnitanuló

    Csatlakozom, 900 táp az kegyetlenül ok..ez nem éri meg..na meg nincs is annyim
     
    Eső-Cseppke és kovacstne kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.