Visszajelzés Vadvilág csodái - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nálam eddig is is.
    Az 1 táp, sem a tp nem villanyoz fel, de a tenyésztés miatt biztosan nekikezdek.
    Lehet ezt a táp izét most is elszámolták a ládában, mint anno a holdasnál, elsőre lett a Teliholdas láda 1-1 valamivel, sokat morgolódtunk, aztán hamarosan rá jött a Holdfényes(?) láda, ami 50-100 terményt vagy mást is adott.
    Majd valami lesz ezzel is :)
     
    Sali~*.*, Fatther, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  2. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    Nem tudom miért, de én valami különlegest vártam ettől az eventtől, így aztán kicsit koppantam. Mint majdnem mindig, most is a grafikusok viszik a pálmát:inlove: Azért nekiállok amikor lesz boom és, ha szórakoztat, /lesz ugra-bugraxD/ végig is csinálom, mert még mindig szeretek tenyészteni:inlove: A tenyésztésekhez szükséges alapállatok megvannak, jut még a piacra is bőven:D
    Aki nem szeret tenyészteni, vagy kevés szupertápja van, szerintem nyugodtan kihagyhatja szinte semmit nem veszít. Lehet piacozni a kaméleon, méh, béka horror áron fog menni:D
    Mindenkinek sikeres tenyésztést és jó szórakozást kívánok!
     
  3. dzsozef1

    dzsozef1 Járnitanuló

    Azt hiszem , szükség lenne egy olyan eventre, régebben volt több is, melyből feltölteni is tudsz.az utóbbi években -így a 92.szinten elmondhatom-egyre inkább csak az újab és újabb rendelések vanak, talányos tenyészetekre stb.egyes cikkek ára a piacon az egekbe szökik, mert csak kiválasztott kvesek tudják megvenni, vagy megtermelni, pl a mézgagolyó, nahát az bicskanyitogató.....
    lehetne szupertrágyát,szupertápot, csp-t feltölteni...jót tenne a játéknak, játékkedvnek
     
    borosgazda720, maszilva, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    900? Miért? Hol olvasol ilyet?
    Max 500 kell, de abból visszaad a feladat 105 darabot. És ha szerencsés vagy, véletlenszerűen kaphatsz plusz jelvényeket is.

    Szó nincs 900 szupertápról!
     
  5. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Köszönöm :) szívesen tanulok :)
     
    almáspite48, Sali~*.*, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  6. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Veregesd vállon is Magad, mert,bizony, én sem tudtam, hogy a patrónus nem arat.
    A" jó pap holtig tanul", ha nem írod, 7 év után sem tudom.
     
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Az a jó az egészben, hogy nem kell variálni ismét a farmot, marad majd 1 hétig még minden a régiben :) Úgy szeretem az ilyet, s ez olyan nyugis. :) S már majdnem 1 hete tart.
    Viszont, ha a következő hónapban is kemény tenyésztéses event lesz, (~ 500 táppal)akkor nem árt most takarékoskodni. Mert azért ez nem tűnik annyira ütős eventnek, hogy foggal-körömmel harcolni kéne érte.
    Nem tudom.... csak hangosan gondolkodom. Mondjuk 1 neonosodás ütősebb lenne.
     
  8. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Mert puhatestűek kategória még nincs. De lehet, hogy felveszik a polipot, kagylót, tengeri uborkát, stb... Akkor majd lesz!
     
    -Csiki-, bamargo52, Ditti58 és 8 más kedveli ezt.
  9. Sagittarius1959

    Sagittarius1959 Járnitanuló

    ...igen, talán felveszik majd a telefonkagylót és lesz savanyú uborka is :)
     
  10. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Most látom van 1000 faanyag is :) jutalomként. Addig mindenképpen el kell menjek, mert 2 farmos házam még nem teljes. Ezzel a mennyiséggel 1 fokot léphetek, így már majd csak 2 állatférőhelyért kell "barkácsolnom". Minden házam csurig lenne. De jó is lenne ! :)
     
  11. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Tényleg jó, ezután már csak 15 000 decka köll.
     
  12. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Nekem is jobban tetszene :p:p:p Csak csendesen
     
  13. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sziasztok.Volna egy kérdésem,hogy jutunk az Egészséges csemege bónuszhoz.Köszi aki válaszol.
     
    Sali~*.* és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  14. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, az éléskamra polcáról. o_Oo_Oo_O Amennyiben az eventet elkezded , először a 7. szinten kapod. Utána pedig a 14. -nél. :):):)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
    szekulagábor, Akela, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Nem olyan életveszélyes ez az event, mint ahogy első látszatra tűnik. Igaz a nyeremények is ehhez igazodóan nem olyan eget verőek, de mivel ez is a játék része, és van hozz állatom bőven, amiből lesz jelvényem is, akkor meg miért ne adjam be, amikor így is, úgy is tenyésztek Boomkor?! ;)
    Az event teljesítésével (ha jól számoltam, ugyan CASIO számológéppel, de ennek is az van a hátán, hogy Made in China xD) kapunk 1.505 ezer TP-t, 565.700 CSP-t, 105 szupertápot, egy csomó Kacsa Katát stb.
    Ellenben azt az Egészséges csemege nevű nasit nem értem, mi a francnak találták ki. Az olyan ajándék, hogy adom is, meg nem is, mivel arany rekeszt igényel. Ezért nem fogom az egész farmra kiható Húsvéti lekvárt kidobni, főleg lejárat előtt, hogy a csemegét élvezhessem, mert a másik rekeszben meg a rózsaszín zselé lesz. Vagy akkor azt kell állandóan ki-be pakolni. Megint a pazarlás! Nem értem, miért nem lehetett megoldani a Maja maszkhoz hasonlóan, hogy csak felül, a rúna sávon jelenjen meg?! :oops:
    Felhasználva és kiegészítve az Enciklopédia vonatkozó részét, segédletként hoztam az állatfajtánkénti pajtaértékeket a jelenlegi állat-állományra. Sajnos csak képként tudom, mert még nem tanultam meg, hogy Excelt hogyan kell hozni a fórumra. xDxDxD
    Pedig az nem lenne rossz, mert akkor mindenki be tudná írni, hogy neki miből mennyi van, és aszerint lehetne
    összeállítani a beadandókat. :)
    http://www.kephost.com/images/2018/01/10/Allatok-besorolasapajtaerteke12583da9555cb179.png

    Sikeres tenyésztést, és hatalmas bakugrásokat kívánok Boomkor mindnyájunknak! :inlove::inlove::inlove:.:inlove::inlove::inlove:.:inlove::inlove::inlove:
    UI. Elefánt pajtaértéke javítva 188-ról 488-ra. Elnézést a hibáért.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    A 6ezres fejlesztés után annyi kell? Már nem emlékszem... :)
    Ami nekem most kell ahhoz 6ezer kell. Van 5ezer valamennyi. Akkor majd már csak 14ezer valamennyi kell :D
    Az az ezer is több a semminél:) Ne lombozz le :D
    Ez az utolsó ólas.
    De képzeld el, hogy ez után még 1 szint és az összes állatos(farmos, bahásért annyira nem küzdök) raktáram kész. Azért az nem semmi, 32 ólhely 4db 2x2n. A terményesek fullon vannak.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én téglát szeretnék... Deszkával már nem tudok fejleszteni:music:
     
    meszimarsi, Sali~*.*, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. 12 ezer kell a következő fejlesztéshez. Nekem is fáj a fogam arra az 1000 db-ra.:)
    Közben megálmodtam hogy mit fogok csinálni, meg is nyugodott a lelkem.:) Csak a felhőig fogok elmenni, az első 16 feladatot csinálom meg. Ehhez 345 sz.táp kell, ennyit megér, de egy darabbal többet nem fogok tenyészteni csak a kötelezőket. Amit tenyésztésből kapok azokat beadom (persze ha netalántántán arany állatot adna, azt nem fogom beadni, az marad kakaskánál :D) A többit kipótolom sima állatokból.
     
  19. pilcsi64

    pilcsi64 Fórum ismerője

    sziasztok , szia Beko !
    csak egy kérdés , ami igazából nem kapcsolódik az eventhez : az event ismertetőben van egy link , ahol kategóriánként vannak feltüntetve az állatok és ott a fóka farmosként van feltüntetve de a játékban Bahás . ez miért van ?
    update : sőt az oroszlán is :)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Jó meglátás, köszönjük, hogy jelezted.
    Beko jelenleg nem elérhető, de amint lehetősége lesz javítja majd a "nyomdahibát" .
    :)
     
    almáspite48, Fenyvesi1010, Cyra65 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.