Visszajelzés Vadvilág csodái - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. durnieva

    durnieva Fórummogul

    keresem keresem de nem találom mikor lesz Boom és szupertáp vásár? válaszolna valaki köszönöm
     
    Éva0315 és Gio kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, azért nem találod mert még nincs róla hivatalos. Gondolom pénteken fog indulni ahogy szokott.
     
  3. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Amíg nincs róla hivatalos infó addig nem is fogod megtalálni a fórumon!
    Kövesd figyelemmel a hivatalos híreket. Még nem volt olyan tenyésztős event amihez ne kaptunk volna boom-ot és szupertáp vásárlási lehetőséget. A régebbi tapasztalatok alapján a legtöbb esetben NEM az event indulásának napján teszik be ezeket az akciókat, hanem hétvége felé. Péntek délután volt eddig a megszokott menetrend, bízzunk benne, hogy most is úgy lesz.
     
  4. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Elég vadregényes volt a mai napom, rengeteg ügyet kellett intéznem, egyetlen pihenő napomon. Ma vizsgáztam kresz-ből is, kezdhettek rettegni! Jobban teszitek, ha a farmról ki sem mozdultok. :)
    Ami az eventet illeti, nem vadregényes. Unalmasra sikerült. Baromi sok munka, és ennek ellenére nem éri meg. A felhőről megoszlanak a vélemények, nekem sem éri meg, hogy ennyit pazaroljak erre. A táp tekintetében 1 tyúktápot fogok kapni. Állandóan. Persze, azért csinálgatom, de nem teljes gőzzel. Ha esetleg (-ha esetleg.....- talán....- előfordulna....-adná az isten....) lenne egy nagyobb ugrásom(nem a fizikai felmérőre kell gondolni, és a távolugrásomra, mert ott lenne... hanem a babykkel kapcsolatban), ami kellene a feladatsorba, vagy nagyobb előreugrást biztosítana, akkor természetesen oda tenném inkább, mint az eventbe.

    Mindenkinek jó eventezést!!
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, gratulálok a vizsgához, de ajjjaj, most elkezdtem rettegni, mert egy kakas nem szokott szétnézni ha átmegy az úton, csak megy mint az eszetlen. :D Majd egy zászlóval fogok integetni ha át akarok menni .
    Az event nem vadregényes hanem sz. tápért megismerheted az összes farmos állatot. :D
     
  6. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Esetleg egy aranykakas??? - boom-ban bármi megtörténhet :)
     
    meszimarsi, HéricsBáró, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha egyszer a kakas tenyészthető lesz, akkor nagyon bízok benne hogy tele lesz a kertecském arannyal. :D
     
  8. janijanix9

    janijanix9 Járnitanuló

    Ha jól számolom,500-105 sztáp leverése a malomban/ha néha mást is keverünk/cirka 3/4 év.Ezért kapunk 16000tp-t.Na meg egy tápot.Hmmm.
     
    Zuhi, Sali~*.* és vazulneni8 kedveli ezt.
  9. -picike40-

    -picike40- Haladó

    Akkor elvárható lenne az "aranykakas80" névváltoztatás!
     
    szekulagábor, meszimarsi, csio70 és 4 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Elolvastam értelmeztem, és éppen belefér. Bár az utolsó beadás már nekem sem fog beleférni. Azt nem mondhatnám, hogy tetszik, azt sem hogy utálatos. Olyan semmilyen event ez. Íme értékelve pontokban.

    Event neveDátumÉrtékeMegjegyzés
    TOP20172017.11.15-10dacból befejezve
    Csak tejshake!2017.11.23-4jobb híján elvégezve
    Kockázatos2017.11.300kockáztatva befejezve
    Csúcskérdés2017.12.06-2tériszonytól kihagyva
    Zoknitöltés2017.12.141Unaloműző robot
    Karácsonyeste2017.12.213Csakis az FA miatt
    Újévi buli2017.12.292Annyira nem buli
    Hiúz rejteke2018.01.045Végre valami!
    Vadvilág csodái2018.01.111Éppen elmegy
    Összes-4
    A jutalom oldal nem viszonylag, hanem egyértelműen gyér. Az 500 sztáp sem mondható kevésnek, de van némi visszaforgatás. Aztán amúgyis tenyésztgetnénk. Bizonyos szinteken pedig kész idegháború lesz.
    2,2 milliós pajtaérték nagyon elrugaszkodott, mondhatnám rabolónak is. Ez az event csak arra lesz jó, hogy a boom hangulatát rontsa. Mert tudjuk, hogy az event nélküli boomok jók voltak, az eventesek meg nagyon nagyon...
    Szóval, ennyi erről az eventről, mert már túl sokat írtam róla, a minőségéhez képest.
     
    rudcsi24, -Csiki-, Éva0315 és 27 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én se vagyok elájulva a felhőtől, csak az szól a mentségére hogy 20 órás és sok kicsi TP sokra megy.
    Jaa és 3 tápot kapsz naponta mert 3 ládát ad. :D
     
    Éva0315, Fatther, almáspite48 és 15 más kedveli ezt.
  12. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok!
    Holnap este 18-tól lesz -e boom egy kevés ideig ?
     
    Éva0315, alpha58, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sokan írjátok, hogy nem megérősek a nyeremények, ezért nem érdemes tenyészteni. Lehet. Én viszont ezt fordítva nézem. Mivel nem veszek szupertápot, a tenyésztési céljaimat úgy alakítom, hogy a kevés tápot a lehető legjobban használjam fel. A keverések nekem valahogy sohasem jönnek be - időnként kísérletezek egy kicsit, csak hogy újra meg újra szembesüljek a kudarccal -, ezért a legjobb kihasználása a számomra a szupertápnak az, ha a Baby Boom-mal kombinált tenyésztős event van. Vagyis az eventnyereményt bónusznak, afféle mellékjövedelemnek tekintem a tenyészállatok mellett, ami ebből a szempontból nézve színtiszta nyereség.
    Szerintem tehát ennek az eventnek sok a pozitívuma:
    - A felhő a farmos életem végéig termeli a bónuszokat ingyen; jócskán vannak ennél sokkalta rosszabbak is.
    - Ugyanakkor semmi olyat nem ad, ami miatt ne lehetne jó szívvel kihagyni az egész eventet.
    - Az ilyen jelvényes eventek csak kismértékben korlátozzák a tenyésztendő állatok körét, főleg emlős és madár tekintetében - lehet tehát az eventtől független célokra fókuszálni.

    Persze a beadandó állatok/tenyészállatok mennyisége nem kevés, üres pajtával nehéz lesz. Ha valaki a most kitenyésztett állatokat szánja bedobálni az eventbe, akkor mindenképpen érdemes megvárni a Boom-ot, és kizárólag alapállatokat tenyészteni, mert 4 magasabb szintű állat pajtaértéke magasabb, mint az eggyel magasabb állaté, vagyis magasabb szintű tenyésztésekkel jelentősen csökkenhet is a rendelkezésünkre álló pajtaérték, míg a négy alapállat esetében - még a legrosszabb forgatókönyvet feltételezve is - csakis nőhet.
    Másik tanács, hogy a piacon az alapállat CSP/pajtaérték viszonya jellemzően sokkal magasabb, mint a tenyésztett társaié. Vagyis az eventbe beadni általában a magasabb szintűt éri meg, az alapállatot meg érdemesebb eladni - így csak a piaccal is jelentősen növelhető a pajtánk értéke.
     
    SzilvaG, Éva0315, Fatther és 30 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Prof. Uram. Látom már megy lefele a görbe. :D:D:D
     
    Fatther, szekulagábor, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  15. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Valami ilyesmit akartam írni. S még azt is, hogy Nagyapám egyik okos mondása volt(parasztember, kb. 50 évvel ezelőtt-ma is aktuális), mindig azt a lovat ütik, amelyik legjobban húz. Szóval kedves Mindenki! Az event leírások már-már olyanok, hogy egy óvodás is megértené, ha felolvasnák neki. Már csak az nincs benne, hogy Zsu belép a farmokra, elindítja az eventet, majd bagolyban személyre szabott tanácsokkal, buksi simogatással útjára bocsátja a kedves farmereket, majd éjszakára telefonos lelki, kapálási ültetési segélyszolgálatot vállal.... Ne komolytalankodjunk már, kérem!:(
     
    Éva0315, Suesette, Fatther és 23 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Én értem, amit írsz, de a négy lábamon megszámolom, hogy hányan vagyunk még így.
    Egyszerűen:
    • tenyészd azt, ami olcsó és sok van belőle, hogy legyen jelvényed olcsón.
    • Add be azt, aminek pajtaérték/Csp ára a legnagyobb.
    • Add el azt, aminek PÉ/CSP kicsi és vegyél helyette a fentiből.
    Magyarul: tenyéssz és kereskedj! (Ha ügyes vagy Te leszel a TenyÉsz).

    A görbe már csak ilyen! Felfele nemigen görbül semmi.
    Ja és most a grafikusok megleptek egy csomó akasztófával is:

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
    Éva0315, Suesette, Fatther és 23 más kedveli ezt.
  17. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szia, ne haragudj, de ne játszunk már hibakeresőset! Ez eventes topic. A GYIK az egy másik hely......... Van még hiba topic, általános kérdések és a többi. Nem értem, mi ütött belétek, hogy beugortok ide kötekedni.....Aki képen látta már a fókát és az oroszlánt, illetve kijárta a 4. általánost, az egészen biztosan tudja, hogy nem farmos állatok. A holnap kezdődő eseményről, annak legkedvezőbb, legpraktikusabb, leginkább pajtát, tápot és minden más egyebet kímélő megoldásairól, segítségről kellene beszélgetni.
     
    Suesette, szekulagábor, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  18. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Szia,nem vadászom a hibákat, de egy elírást találtam: az elefánt nem 188, hanem 488. Egyelőre csak az emlősöket néztem, hogy a meglévő táblázatomat kiegészítsem. Köszönöm, hogy közzé tetted.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
    Gio, revaa és genka53 kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia , igazad van, de.... én se veszek sz.tápot mert még maradt a királynőből, viszont nem szeretem elherdálni olyan eventre ami nekem nem éri meg és most úgy döntöttem hogy 30 sz.trágyáért nem fogok beadni egy csomó állatot. Van pár nyeremény amit én is sajnálok hogy kimarad, de kell tudni nemet is mondani . Nehéz nemet mondani, de egy kis gyakorlással megy az is.;)
     
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor most nem kukorékolsz egy hétig, hanem bégetsz? Neeeem,... neeeem!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.