Visszajelzés Valentin nap 2018 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    A Valentin napi naptár sorvégi ajándéka 48 órás+1 terménybónusz ,ezzel sima ügy lesz a növénymenyiség ,aztán lehet pajtát töltögetni felröpi gyűjtés közben.Kellemest a hasznossal...:)
     
  2. zsellér552

    zsellér552 Utánpótlás-írogató

    Igen, közben én is rájöttem a nehézségekre. Na, az nem az, hogy az első felében nem lesz ott mind a 8 karakter, hanem az, hogy van pár, de azt csak egy második fordításnál látod. Pl. 5-6 ot fordítod és a 6-os megegyezik mondjuk a 3-assal. Akkor +1 lépésed van, mert utána nyilván leszeded a 3-ast és 6-ost.De ha a példánál maradva az 5-ös (a próba első lapja) egyezik meg, akkor nyilván a párját szedem le, ha már ismerem. Ekkor nincs plusz lépés.
    De kérdés, hogy megér-e ennyit a +1 érme (+6 vagy +7?), vagy az egyszerű megoldással végigmegy az ember. Párosával megnézi a 16-ot, majd leszedi a párokat. Fix 16 lépés, fix +6 érme. A lényeg úgyis a jegyzetelés. Fejből megjegyezni senki nem fogja.
     
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Én reggel kinyitottam a ládát, azóta termelem a rövid érésűeket, már majd kiesik a szememxDOlvasom a taktikákat, majd lesz valahogyxDSzemüveggel sem látokxDSőt agyam sincs hogy megjegyezzem a párokat.Majd tapogatok mint tót a hajnaltxD
     
  4. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Nagy a kisértés nálam is,hogy kinyitsam,isteni árak vannak most nálam a rövid érésűeknél,egy zsák csp jöhetne....és nem is olyan sok az az eventgaz mennyiség;)Remélem a cicád túlélte a tesztelést.xD
     
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Mici itt horpaszt az ölemben a 7 kilójával, de mindjárt kiteszem a hóraxDHúú mikor végig gyalogol a klavinxDEgyütt várjuk a Valentin napot, szerelem vanxD
     
  6. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Rackó holnapi ajándéka, egy aratógép 4órára, ez kezdésre jó lesz! Ezt se babrálom, csak ha "elstartoltam" elkezdem az eventet. Felszaporítom a növényt délután, addig ameddig az idő megfelelő! Lesz másnapra valamennyi, éjszakára vetek valamilyen közepes érésidejű növényt. A folytatás pedig reggel lesz, az eventnövényt vetem estig, éjszakára megint az előzőeknek megfelelőt ismétlem meg. De lehet, hogy más növénnyel, ez attól is függ, hogy adja a röpit az első éjszakára vetett növény. Sok sikert és röpit kívánok mindenkinek! Most egy kis időre, OFF line leszek, hogy ne legyek OFF!!:D;)
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen, egyszerű és ajánlható a módszer, de azért nem én lennék, ha nem tennék hozzá néhány megjegyzést.
    Először is, nem kell 16 lépés, mert csak 7 kártyapárt kell az elején felfordítani, a nyolcadikat felesleges. A nyolcadik vagy egy pár, ami megmarad a végén, vagy két különböző karakter, aminek a párjáról már tudjuk, hol van. Így tuti 15 lépés.
    Kevesebb viszont csak akkor lehet, ha valamelyik leosztásban egy-egy pár egymás mellé esik, vagyis az első hét próbálkozásból véletlenül párt fordítunk fel.
    Azzal a módszerrel dolgozni, amit én írtam, valamivel nagyobb odafigyelést igényel (de ha jegyzetelünk közben, akkor mindegy), viszont többször sikerülhet kevesebb próbálkozásból megcsinálni. Mindenkinek el kell döntenie, mit szeretne. A Te módszered is jó lehet, lehet azt is választani, az - nem számolom ki, pontosan mennyi, de - közel 100%-ban biztos 15 kísérlet; és még legfeljebb két hiba is belefér.
    A 15 próbálkozáshoz 35+6 érme tartozik, 20 játékból ez 820 csillagos érme. Mindenki kiszámolhatja - attól függően, mit szeretne kivenni a boltból -, hogy számít-e egy-két plusz darab vagy nem.
     
  8. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia Bipné!
    Neked a Zerge,de nekem meg abból és fácánból van több és oroszlán,csiga, zsiráf, homár,orrszarvú 1 sincs.:p Akkor inkább nem az lett volna a jobb,ha Mi választjuk ki,hogy mit is kérünk?:music:Minden játékosnak nem tudnak a kedvébe járni.
    Én ezt könnyen megoldom,mert nincs,akkor majd lesz,de ha nem lesz,akkor sem tudok mit tenni.;)

    Szia Tamás!
    A kezdésnél a követkző olvasható: Az eventhez szükséges szint: 3. (farm és bahama)
    Az event besorolása: Könnyű!

    Majd lentebb az olvasható,hogy a gyűszűvirág csak farmon ültethető. Itt már nem említed ismibe,hogy bahama azért,mert röpi ott is jöhet csak Gombás és Esőerdő nem játszik akkor vagy hogyan értelmezzem ezt?:music:
    A másik kérdésem,hogy pár pillanatra mutassa-e játékok elején,hogy mi és hol?:music:Ha mutatná pár pillanatra,akkor gyerekjáték lenne Cavinton nélkül is,mert azt még nem szedek és nem óhajtok egyenlőre.:p
    Amúgy érthető,áttekinthető és szuper jó ismertető ez is,mint Beko-é szokott lenni.xDxDxD
     
  9. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Én is tűkön ülve várom Valentin napot,mert hátha eljön a leánykori szerelmem.xDxD
     
  10. zsellér552

    zsellér552 Utánpótlás-írogató

    Leteszteltem néhány legrosszabbnak tűnő állást (az általad is leírt módszer szerint eljárva) és nagy bizonyossággal állíthatom, hogy 14 próbálkozásból minden állást meg lehet csinálni. Csak eléggé oda kell figyelni.
    Az egyszerű módszert meg azért említettem valamivel előbb, mert ott meg szinte egyáltalán nem kell figyelni. És ugye 15 lépés vagy 16, teljesen mindegy.
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Nagyon szerettem ezt a fajta játékot.) Remélem azóta nem sokat romlott a memóriám, de a biztonság kedvéért előkészítek pár papírt és ceruzát. :D Csak másfél területen fogok ültetni, mert látom a boltot megint limitálták. Nekem ez olyan mint néha az üzletekben: csak 10 db-t vehetsz, erre beáll a sorba az anyós, após, unokahúg és az összes létező rokonság. :D Itt most nem lehet beállni a többieknek, ezért elkecmergek a felhőig, elvásárolom az összegyűjtött érméket és bezárom a boltot. :D
    Sok sikert mindenkinek, ma korán feküdjetek le hogy pihent legyen a memóriátok, különben a gyógyszerész jár jól aki eladja a Cavintont. :D;)
     
  12. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Sziazstok!

    Mi az a 8 karakter - sehol sem találom az event kiírásban
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia.
    Karakter egyezés esetén azonos figurákat kell keresnünk.
    [​IMG]
    Tehát 2 krokodilt, vagy két valami más ábrát amin valami azonos ábra van. Ebből kell 8 db-t.
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Türelemmel. Fontos, hogy csak frissítés után arass, event indulás után.
    Nem kell láss és nem is kell megjegyezni. Okos telóra kell bízni a dolgokat.
    De csak akkor, ha érdekel a 20 lövésből szerezhető 100-150 érme . Ha nem érdekel akkor össze vissza kell kattintgatni, hátha a 21nél a gép feladja.

    Én nem fogom erőltetni az agyam. Lesz 700 érmém. Kb 500 érme az a cucc, ami érdekel. A többi nem érdekes.
     
    gyuluska, kissme6, -Fülemüle-70 és 14 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én fogom erőltetni mert szeretem az ilyen játékokat, de azért idekészítek egy papírt is nehogy befuccsoljak. :D Nekem 900 érme kellene ahhoz hogy elégedett legyek. :D
     
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Arra volt már válasz, hogy 1 képet egy pillanatig látunk, vagy annál tovább?:music:
    (mert az szerintem nem mindegy)
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Szerintem mindegy mert nem időre megy. Gondolom 2-3 mp-ig fogja mutatni mint a legtöbb memóriás, addig meg kell jegyezned és vagy felírod egy papírra ahogy meg tudod jegyezni és majd vissza is tudod olvasni magadnak, vagy simán megjegyzed.
     
  18. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia! Ó,Kedves!
    Ez olyan szívhez szóló hsz és ájuldozom azon,hogy nálad a lakat és a szíved is nyitva.:pSokáig azét ne várakozzál,mert kifutsz az időből és nem fogod szíved párját időben megtalálni.:DKelj fel és ne ülj el,mint Tera néni tyúkja!xDxDxD
    Amúgy,ez nem a párkereső oldal!:inlove: Hmm, hmm,......!:music: Vagy mégis Párkereső oldal lett 1 hétre?
    :music::inlove:xDxD
     
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Magam sem értem, hogy a hivatalos tájékoztatóban ezt miért emelték ki, gond nem lehet belőle, de igazából bahamára max a bahamás malom kapcsolódik, más miatt nincs szükség.

    Nem, nem mutatja, teljesen vakon kell nekiugrani a találgatásnak.

    Na köszi, hogy Bekohoz hasonlítasz...
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia! Semeddig nem látjuk a képet. Tamás írta valahol, előkeresem. :)
    ******************************************
    Már nem is kell, mert írta most is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.