Visszajelzés Valentin-nap - 2022. február - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 9.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Én a felső sort nyitom először, és mormolom magamba...Pld: liba, elefánt, kalóz, pocok utána nyitom a második sort, és ahol kell az elefánt az már az agyacskámban van és beváltom;) mivel mint 1 vudu mágus mondom magamban az első sortxDkicsit dilis módszer de bevált eddig...még jó, hogy a párom nem lát, mert így is azt mondta már 1 párszor ezt a játékot csak te játszod egyedülxDmost még ha látna, hogy beszélek magamba biztosan gondolná ennek az agyára ment a farmxDde ez van, ez így a jó, ezért járok ide...
     
    Fuhur, maszilva, gőzmalom és 26 más kedveli ezt.
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem vagy egyedül, aki hangosan beszél önmagával! ;) Idegen, ha hallaná, akkor igen , gondolná, hogy dilis az illető, de mi , farmosok tudjuk, hogy nem vagyunk azok, csak épp farmozunk!:)
     
    Fuhur, maszilva, gőzmalom és 19 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Amúgy is jó egy normális emberrel beszélgetni,azért szoktam én is magamban motyogni.xDAz event kész,még a boltból van mit kiváltani, ezért ma még vetegetek.xD
     
    Fuhur, maszilva, gőzmalom és 17 más kedveli ezt.
  4. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Én befejeztem mind a 3 farmon, és nem is kártyázok tovább. Nekem egy kicsit időrabló, amit lehetett mindent kivettem. Azt hiszem, hogy inkább a nullázás fárasztott ki az ólakkal az egyik farmon, és a gondolat, hogy a másikon is kellene, egy kissé megrémít. Az event könnyű volt, kicsit később tudtam kezdeni, de sima menet volt. Most a felröpi is elég mindenkinek szerintem. A memorizálás nekem is hangos alámondással megy, lusta voltam papirozni, és a 35+6 igy is összejött. Ha meg egy két pont lemaradt , hát, nem hiányzik a boltban. Jó játékot aki még csinálja, aki meg nem, annak jó pihenést.
    A titkosokból lett egy narancs dobozhal, nagyon cuki, és a bahán is előbujt egy kefevirág fa.
     
    maszilva, PalMa, Zsike49 és 16 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Event letudva, bolt kivásárolva :) és minden megy tovább...nálam a Narancssárga dáliával xD
     
    Fuhur, gőzmalom, PalMa és 14 más kedveli ezt.
  6. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Még egy kör növény és befejezem az eventet. Amit nagyon sajnálok hogy az érmékkel már nem tudok mit csinálni, mert nincs mit kivenni. Ezt főleg azért sajnálom, mert volt pár olyan event ahol gazdag volt a kínálat de kötött volt hogy mennyi érmét kapunk ezért sok szuper dolog bent marad. A következő ilyen jellegű eventnél összhangban kellene hozni.
     
    PalMa, Zsike49, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  7. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    Sziaztok felhöcske beüzemelve kész:)
     
    Fuhur, Zsike49, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Ezt a hozzászólásod nem értem, elmagyaráznád kérlek? Nem értem hogyan kötődik ez ehhez az eventhez. Itt nem jön felröpi ólakból. Vagy közben a hétvégi, tenyésztős eventhez termeltél állatokat?
    A titkos nyitásodhoz gratulálok, a narancs dobozhalat imádom, jó, hogy neked is van, a kefevirág egyszer majd lesz nekem is. :
     
    PalMa, fakír1020, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  9. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Eventet tegnap befejeztem. A tarajos sülre nem nagyon hajtottam, hiszen volt már 4, de a virágfestés jól jött. Így van már 3, remélem lesz még 1 valamikor. Bár nem hiszem, hogy mindenem meg lesz az ól nullázáshoz, volt amikor nem játszottam, így nincs meg minden felhőm:(. De addig is őrletem a tápokat szorgalmasan.
    Kitartást mindenkinek, aki még nem végzett. :)
    És azért a valentin napi naptár utolsó ajándékáról is essen szó: ennél a sárga és narancs hangyaólnál 10 party pörgetésnek is jobban örültem volna, ennél azért értékesebb ólak is vannak már játékban (és itt nem feltétlenül rózsa ólra, vagy a legújabb ólakra gondoltam):(
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.22
    maszilva, GA-BI-O-Farm, edina242 és 8 más kedveli ezt.
  10. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia.
    Tudom, hogy ez a mondat nem ehhez az eventhez tartozik, de nem is ez a fontos. Csak jelezni akartam, hogy miért voltam kevésbé motivált a memória játékok lejátszásában, a lényeg a hozzászólás többi része. Bocsi. Viszont itt kevés az állatom, és kellene az a nullázás.:):)
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  11. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 35 játékon vagyok túl, a hétvége nagyjából kimaradt a "család-event" miatt! De most belehúzok, úgy hogy ma meglesz a felhő biztosan. Aztán lassan, de biztosan meglesz a többi is. Jó lenne az a virágfestés, nekem még sose volt, sajna az ajándékból kimaradtam, mivel akkor épp elutaztam. Na de majd most:) Mindenesetre elkezdtem a nagyüzemi tápgyártást, minden eshetőségre felkészülve:)
    Amúgy 35+6 az esetek többségében, viszont sikerült már több is, de ahhoz nem elég a figyelem, szerencse is kell. És volt egy +5 is, figyelmetlenségem miatt.
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, Zsike49 és 3 más kedveli ezt.
  12. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Miközben még ezen event memóriajátékait játszátok vagy már ezt kipipálva mással foglalatoskodtok, jusson eszetekbe, hogy mostmár este 10-ig egytápos tenyésztési lehetőség van, avagy bekészítési lehetőség a hétvégi tenyésztős eventhez! :)
     
    GA-BI-O-Farm, PalMa, Amira09 és 10 más kedveli ezt.
  13. -Pancsi2000-

    -Pancsi2000- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Lehetne háttérképet csinálni a Valentin eventből?
     
    fakír1020 kedveli ezt.
  14. kovalcsik.anett

    kovalcsik.anett Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Kaphatok tippeket, hogy ezeket az eventeket, hogy tudjátok ilyen gyorsan befejezni? Használok vizet, trágyát, répás-almás csatnit, szupertrágyát is amíg volt és folyamatosan betakatítok, amikor kész a növény és egyből újra is vetem. Sajnos még így is csak 19 játékon vagyok túl.
     
    fakír1020 és Samborg kedveli ezt.
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia!Aki gyorsabban halad nálad annak vannak egyéb bónuszai/100-200%-os növénybetakarítási/.Van amikor nekem sem sikerül a pörgetésekből beszerezni.A másik dolog,ha van bónuszom komfortba vetek,kevesebb zöld trágya kell és még megszóróm kacsa katával is,na és persze fehérártatlanság és társa a karácsonyi süti menjen a rekeszbe vetés előtt!!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.22
    GA-BI-O-Farm, PalMa, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  16. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia Mindenki! Jelentem kész vagyok( a szemem is );)
    56 játékot játszottam, 39,94 -es átlaggal, amit elfogadhatónak tartok!
    mindjárt befejezem a másik farmomon is az talán egy kicsit jobb lesz!:D
    A még küzdőknek sok sikert!:inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A számaidból arra következtetek, hogy 2x2-es földeken termelsz... A csatni 1x1-es földeken hatékony; így azt használj. Ha nincsenek munkásaid, és nem akarsz kézzel aratni-vetni 202 kis kockát, akkor komfort talajban termelj. Az arany rekeszekbe tegyél karácsonyi sütit és fehér ártatlanságot, és szupertrágyázz. Ekkor az érésidő ugyanannyi, mint a sima földön. A Kacsa Kata szupertrágya pedig földenként 6 plusz növényt ad.
    Ha gyorsan akarsz végezni, akkor keréken pörgetett terménybónuszokra van szükséged. Kaphatsz ilyeneket a Bónuszládából is, azok viszont rekeszesek. Egyszerre aktiváld a bónuszaidat, és szupertrágyázva, normál földön haladj.
     
  18. kovalcsik.anett

    kovalcsik.anett Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen a segítséget! :)
     
    PalMa, Kuzdern és fakír1020 kedveli ezt.
  19. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Jöttem jelenteni, itt is kész vagyok!:D
    63 játék után az átlagom 40,46 , ez tényleg jobb lett mint a másik!:inlove:
    A boltot rendesen kifosztottam.
    Most pajta töltögetés következik.
    Mindenkinek sok sikert!:D
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  20. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Toma!!!!!!!!!Jujjjjjjjjjj most vettem észre,hogy meg van 5db virágfestésem csak nem tudom hogy kell állatokkal nullázni.A felhőm biztosan meg van mert összesen 2 felhőm hiányos.Mielőtt megetetem az állatokat akkor kell aktiválni a felhőt és a virágfestéseket?Melyik felhő és mi kell még hozzá?Az event régen kész és sok puszi mindenkinek Valentin nap alkalmából.
     
    GA-BI-O-Farm, PalMa, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.