Visszajelzés Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Értelek, és örülök, hogy örülsz.:) Csak az a sok energia, idő ne lenne! Mert a javak azért vannak, hogy használjuk. Csak az idő........;)
     
    HéricsBáró, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. Paya76

    Paya76 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Kicsit szomorú vagyok lejátszottam 146 játékot, fogalmam sincs mennyi ládát bontottam ki, de piccoló ládám nem lett.
    Sebaj a társas minijátékot azért még szeretem!
    Mindenkinek szép estét!
     
  3. palnezso

    palnezso Utánpótlás-írogató

    Ön nyert! Torgyán József életnagyságú fotóját postafordultával elküldjük.
    Semmi nem változott.
    Kb. 20 percig takarított. Újraindítottam a gépet. Letölthető kliens 1.2.8. Elindít. Fő terület, malac megnyom. Feljön a valentin napi oldal. Irány a bolt. Képernyő elsötétül, majd nagy fehérség, középen valami hibaüzenet, amit azonnal leszed. Valami kliens problémát jelez.
    Próba kettő. Farmerama, elindít, fő terület, malac megnyom. Fel sem jön a valentin napi oldal! nagy feketeség, majd nagy fehérség, hibaüzenet nincs.
    Én ideges. Anyám még nem ordít. Én lassan igen.
    További teendő, mit tehetek még?
     
    vihence, JUCUS és Leho69 kedveli ezt.
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szakember felkeresése, aki segíteni / tanácsokat tud adni.
     
    maszilva és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. palnezso

    palnezso Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, akkor az most este nem fog menni. További szép estét és kitartást hozzánk! Üdvözlettel: A lány.
     
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok palnezso Anya és Leánya!
    Ha van olyan okostelefonotok, ahol Edge vagy Puffin böngészőn el tudjátok indítani a játékot, azt javaslom, hogy váltsátok be a boltban legalább azokat a csillagos érméket és Trivia pontokat, amiket sikerült eddig megszerezni, hogy legalább az eddig befektetett munka ne vesszen kárba.
    Egyet még meg lehetne próbálni, hogy teljesen letörlitek a gépről a Letöltő mappából, a Vezérlőpultnál ill. alkalmazásoknál és még a Lomtárból is a meglévő klienst, majd újból feltelepítitek.
    Ha ez sem segít, akkor meg kell nézetni szakemberrel.
     
    mamszi5107, szellorozsa, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  7. -kriszta71-

    -kriszta71- Aktív író

    Sziasztok! Most nyitottam 45 romantika ládát és lett 1 db piccolo ládám!:D:D
     
    tandem6, BölcsCsibe, Matold és 3 más kedveli ezt.
  8. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Kérlek ne haragudj, tudom, hogy neked bosszantó, idegesítő, de én nagyon röhögtem. Remélem megjavul!!!! Malac megnyomxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.21
    fahejascukorka, vihence és Kuzdern kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Reggel játszottam még egy picikét .

    25 db Romantikus láda

    [​IMG]

    Kibontva ezek lettek

    [​IMG] [​IMG]
     
    Kuzdern, szellorozsa, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  10. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Sziasztok!

    183 ládát nyitottam. Lett belőle 112 II, 64 III, és 7 IV.
    A 7 IV-esből lett 1 mozaik talányos tenyészet, és 6 Song Gao talányos fa
    A II és III ládákból összesen 204 kacsakata, 170 szupertáp, 455 szupertrágya, 9 party pöri, 34 luxus bájital, és 52 zokni
    Ahogy magamat és a szerencsémet ismerem, a talányos fákból is csak tüzifa lesz.
    Nem akarom dicsérni, de nem is lehet. >:(:mad:>:(:mad::(
     
    Kuzdern, BriGitta75, Fuhur és még 1 ember kedveli ezt.
  11. maszilva

    maszilva Aktív író


    Szia!

    Köszönöm a Kvíztárat! Most is hatalmas segítség volt! Köszönöm még egyszer a segítőkész munkádat! :)
     
    Wolf[Black] kedveli ezt.
  12. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok. :)
    Jöttem én is rontani a statisztikát:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] A piccolo ládából Varázskalap lett.

    A többi láda nyitása:
    560 db Szupertrágya
    202 db Szupertáp
    180 db K.K Szupertrágyája
    52 db K.K. Turbótrágyája
    56 db Luxus bájital
    30 db Farmpengő
    12 db Party pörgetés
    1 db Bónuszláda

    Ettől nagyobb bajom sose legyen, még jó hogy nem voltak elvárásaim. :music: A TOP-os ládanyitogatásomtól jobb. Ott 10 piccoloból 6db (!) Kincskeresés lett, meg 4 akármi , amire nem is emlékszem. xD:cry:

    Szép napot mindenkinek! :)
     
    Kuzdern, tandem6, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  13. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Nulláról indulva(6 év kihagyás) nem hittem volna hogy sikerül végig vinnem ezt az eventet,de sikerült.Meglett a felhő mindhárom kitehetőjével.Bontottam jó pár ládát,de elégedett vagyok azzal amiket adott.Ha karnevál csak fele annyi felröpit adott volna mint ez,akkor az a felhő is meglenne.Ami meglepett az az hogy a játék simán gördülékenyen működött,működik.
     
    Fätum kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Beállok a sorba, hozok eredményeket.
    Rászántam a dupla eventre kb. 30-40 party pörgetést, lett egy 100% és egy +1 bónuszom. Aktiváltam még egy 200%-os teljes bevételi bónuszt, és a hatóidejük alatt csak komforton termeltem, így kb. 300-300 szupertrágya és KK ment el erre az eventre. A boltokat kifosztottam, lejátszottam 158 játékot. Nagyon időigényes volt, főleg amikor kérdőjeles mezőt is érintettem.
    A bolti két Piccolo adott egy Virágos dallamokat és egy Jack-et. A pályán, a boltban és a ládákban volt összesen 10 bónuszláda; két korábbit hozzácsapva 12-t bontottam 4-esével, és mindenfajta termésbónuszból lett egy-egy db (így a teljes bevételi is visszajött); ezzel elégedett voltam.
    Itt vannak a ládabontások eredményei (214 db II-es, 98 db III-as és 8 db IV-es Romantika láda lett az összesen 320-ból):
    [​IMG]
    (Ugyan nem az eventhez tartozik, de kibontottam a 20 party pörgetéses ládát, amit egy ajándékkóddal kapott dekor adott. Lett belőle 36 db. Először négyesével bontottam, mint a bónuszládákat, lett belőle 8+4+7 db. Utána 6-ot bontottam egyesével, egy 10-es után ötször dobott 1-et. Az utolsó kettőt egyben bontottam, lett 2 db. Tehát egyszer megszánt egy 10-essel, de a többi csak 1-2 volt. Na, ezt überelje valaki...)
     
    mamszi5107, Kuzdern, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika:)
    Gratulálok az eredményedhez is és virágfestéshez is.
    Idézem Tomát ezt tőle jegyzeteltem ki: "
    4 Virágfestés dekor elegendő a nullperchez bármely óllal, ha mellé tudunk tenni még tetszőlegesen 20%-nyi bónuszt a következők közül: Valentin-napi cserép 10%, sajtgolyó vagy tojáspuncs 5%, Húsvét 2012 felhő 5%, Szárnyas ovi felhő 5%, Karneválkirálynő felhő 10%. Nem kell más, se víz, se szupertáp, se neonos felhő vagy dekorok..." Tehát tudsz az ólakkal nullázni, sok sikret és sok-sok tápot hozzá :D
    Na most mivel tudom, hogy neked megvan a húsvét2012 felhőd igen ez így pont jó..
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.21
  16. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Nekem összesen 203 db Romantika I. ládám volt.
    Ezeket 10-vel bonottam, és ezek lettek belőle: 117 db II., 71 db III. és 15 db IV.
    A 15 db Romantikaláda IV-ből csak titokólak és titokfák lettek, de bánatos azért nem vagyok. A két kivehető Piccolóból nekem Varázskalap (+) és Ingrid tanítványa (+) lett.
     
    Kuzdern, szellorozsa, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  17. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :)Én is befutottam így a vége felé :D Nem csináltam leltárt (sose szoktam, bár lehet ezen a rossz szokásomon változtatni kéne) és nem gyűjtögettem a ládákat sem. Folyamatosan nyitogattam ki a ládákat, mert az oldalam folyton kifúrta a kíváncsiság xD Szóval: jónéhány romantika I. ládát kibontottam és lett jó néhány II. és III is. IV-es az viszont alig, talán 4 vagy 5. Pikoló láda ezekből 1 db lett és a boltból váltottam ki a 2db -ot. Ezekben volt egy pocoklégyfogó 1-1 varázskalap.
    Jó kis event volt, klassza nyereményekkel.
     
    ulmo12, mamszi5107, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  18. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Összesen 310db ládát bontottam, most 131 db-ot: 4 db IV-es láda, 3 titokfa, 1 titokól, egy darab Piccoló sem.

    De nem panaszkodom, sok más jót viszont adott az event, csak ne lett volna ilyen lassú :(
     
    mamszi5107, szellorozsa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove:
    Nekem se lett plussz piccolóm,de nagyon sok ajándékot lehetett a ládákból kapni:p
    Ki tudtam váltani még egy kör kitehetőt annyi csillagos érmém lett :D
    Aki kész annak gratula, aki még paklizik sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    mamszi5107, Kuzdern, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..én is bontottam még 82 romantikus ládát.:)

    47 db. II.------ 28 stáp...8 FP...30 sztrágya...24 Kacakata...8 Lbájital
    34 db. III------56 stáp...120 strágy...1 bónuszláda...10 partip...80 kkata
    1 db. IV.-------1 fidzsi tiki talányos

    A két pikkolóból amit adott az event ----gyepek...multitaszking lett.
    Jó lett volna FA. fa:music:;).
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.