Visszajelzés Valentin-nap event csevegője - 2023. február

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 8.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Mind!

    Ez a kedvenc minijátékom, így kicsit gyorsítottam a séta tempón. Most 906 játéknál járok, s 2 db Piccolo és 2 db újabb típusú neon ólas láda mellett maradt 27 érmém (ha jól emlékszem, akkor, ez kb. 720 érmés költést jelent). Még fogok játszani, de már nem sokat.

    Piccolót mindig legalább tízesével bontok, így azt még gyűjtöm. A Neon ólak ládája II. 4 darabja szalamandrát, teknőst, pockot, anakondát adott.

    Kellemes mindennapokat kívánok mindannyiótoknak!
     
    Anulu73, zagimichna, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  2. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    sziasztok szeretném a segítségeteket kérni, nálam nem működik a játék nem tudomkirakni a virágokat, egyszerűen nem marad ott már nem tudom mit csináljak
     
  3. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    felhősor megvan, de nem találom :( visszaléptem 7-8 oldalt, de nincs...
     
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Új pályát kezdtél?
    A kis zöld madárka elem a kezdő hely, oda kell vinni azt a virágos tálcát amit kinéztél, annak azt az egyik elemét kell hozzá illeszteni, akkor az lent marad - majd a másik elemet a tálcáról még forgathatod, igazíthatod.
    Ha kész vagy, akkor kattintással a helyére rögzíted.
    Következhet egy másik tálca azon eleme, ami illeszthető a már a felületen virágzó részhez. Ugyanúgy igazgathatod, majd rögzítheted kedves szerint.

    Ha a felületen már vannak virágok, akkor a lehetséges jobb oldali kínálatból kell választanod. Illeszteni majd rögzítheted.
    Ha van cseréd, akkor cserélheted a kínálatot.
    Ha már nincs cseréd, akkor csak a jobb oldali látható elemekkel lehet játszani, ültetni.

    Ha más a problémád, akkor hozz képet esetleg, hogy azt megnézve tudjon segíteni, aki épp jelen van itt a csevegőben.
     
    stb_farmer, Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Használd az összes felhő kategória kiválasztásánál a kereső felületről - nagyító ikont igénybevéve - a felhő nevét beírva.
    Nem kell hozzá paszulypatrónus, és rátalál a rendszer.

    Most a 2. vagy 3. oldalon volt található a Valentin-nap felhősor.
     
  6. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    köszönöm, így megtaláltam :)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Sziasztok, aki nem látta volna:

    BÓNUSZKÓD: VALENTINESFEB23
    • 10x Luxus bájital
    • 10x Szupertáp
    A kódot farmonként egyszer lehet beváltani február 15. (szerda) 23:59-ig.
     
    maszilva, -kaktuszable-, Li27 és 7 más kedveli ezt.
  8. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Itt a vége fuss el véle.:D
    Bíztam benne, hogy egy kicsivel jobban fogja adni a csillagos érmét, de végül elértem a célom.
    A felhőig igyekeztem gyorsan eljutni. A gyorsítóknak köszönhetően maradt még pár ezer darab növényem.
    Ettől kezdve csak a fő farmon termeltem vízzel és trágyával.

    A végeredmény 1.103 virágtálca és 1.338 csillagos érme.
    Kiváltottam a két piccolot, a két-két neon ólak ládáját, a bónuszládákat, a party pöriket és
    1 db 1 órás Farmmunkár kupunt.

    Esősorban a csillagos érmékre hajtottam. Cserélgettem. Ha nem adott több csillagos érmés ládát,
    akkor néha még leraktam egy-két nekem hasznos ládát. De legtöbbször bezártam és léptem tovább
    a következő pályára.

    Aki végzett annak gratulálok, a többieknek további jó játékot.
     
  9. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Tegnap befejeztem én is az eventet.
    927 játékból lett 841 érem. Mellette kaptam még 96 csillagot, 150 luxus báj-t, 121 FP-t, 99 SZtápot, 243 KKSztrágyát és 112 KKturbót. A tapasztalatokat nem írtam össze, mert azok nem érdekeltek.Igyekeztem maximálisan kihasználni a lehetőségeket, a legtöbb csillag 41 volt (csak néhány alkalommal fordult elő). Az első foltos játékot sokkal jobban élveztem, mert jobban jöttek az érmes anyagok. Ilyen arányokkal többet nem fogok ennyi játékot lejátszani, bőven elég lett volna a 475 játék, abból már meglett a + 2 láda. Nem sok mindent kaptam az afeletti plusz munkáért.
    Másik két farmon a családban:
    618 játékból 509 érem lett
    ill. 508 játékból 403 érem
    Azt gondolom így olvasva a te leírásodat, hogy én azzal rontottam el, hogy kiraktam a teljes területet arra törekedve, hogy minél több csillagos érmét rakjak össze, de így több virágtálcát raktam le, mint amennyi érmet össze tudtam szedni. Legközelebb tuti a te módszereddel játszom.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.23
  10. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Nagyon mérges vagyok magamra, az utolsó aratásnál 1 órakor szénát akartam vissza vetni arra gondolva, hogy amíg eldominózom addig az is beérik. Erre megszokásból, figyelmetlenségből az eventnövényt vetettem vissza. Gondoltam nem baj még menthető a helyzet, még van annyi idő, hogy beérjen és lejátsszam. Hamar aktiváltam a gyorsító felhőmet, megszórtam mindennel ami kell, csak a rekeszt nem ellenőriztem, elfelejtettem, hogy ott a szupertrágya gyorsítókat reggel lecseréltem. Így az event növényem minden jóval megszórva és feláldozva fél 3-ra készen lesz, de minek!!!
    Felrrrrrrobbbbbbbanokkkkkk!!!:wuerg::mad:>:(:cry:
     
  11. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Robbanjunk együtt!

    Nekem mindenem bent maradt, egyszerűen elnéztem a befejezési időt. Összekevertem a Valentin naptárral az ikont. Ilyenre még nem volt példa, azt hittem velem nem történhet meg ilyen szarvas hiba. Két piccoló, az összes kupon elszállt 14,00-kor. Vígasztalhatom magam, hogy ez csak egy játék, de...
     
  12. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Nem jutottam messzire ebben az eventben, mert több nap nem voltam most farmon. De még a végét is elbénáztam. Szépen lejátszottam az utolsó játékokat, majd elfelejtettem bemenni a boltba elkölteni a csillagos érméket.... pedig volt 68 db :-(
    13:59-kot kaptam észbe, már késő volt... Így jártam, majd reggel beváltják "szuper" árfolyamon (292 TP és 162 BTP és 467 CSP) - így jár, aki nem figyelmes az event végén... kicsit bosszant, h így elbénáztam :cry:
     
  13. babar.bandesz

    babar.bandesz Járnitanuló

    Sziasztok!
    Sajnos mostanában nem igen tudom befejezni az eventeket mert mindig valamelyik unokára vigyázni kell.
    De az unokák fontosabbak, na és jól esik egy kis ajándék is amit meg tudok mellettük csinálni.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  14. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Úgy látom hárman is elbénáztuk a végét, bár ez egy cseppet sem vigasztal. Ezért sem nyomtam "tetszik"-et, mert nem tetszik, sőt...:(
     
    szpiró61 kedveli ezt.
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Valentin -nap event véget ért, a csevegő is bezárta kapuit.

    Reméljük, hogy mindenki sikeresen "dominózott" a csodaszép virágokkal.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.