Visszajelzés Valter nagy tervei - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 12.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Felhőig csinálom bár megint egy híg..s ....Olyan nem lesz soha a felhőn ami ér is valamit?
     
    osztrak12 és Fatther kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A felhő 24 óránként ad egy Felszereléses láda II. amibe ezek vannak . :inlove:
    • 1 Szupertrágya
    • 1 Kacsa Kata szupertrágyája
    • 1 Kacsa Kata turbótrágyája
    • 1 Szupertáp
    • 1 Farmpengő
    • 1 Csillag
    • 1 Aranybanán
    • 1 Party pörgetés
    Ha eleget gyűjtesz , és party pöri van benne , akkor segíthet a következő eventben :p
    Meg 3 barkácscuccot ami 1 év alatt 1095 db :inlove:
     
    szekulagábor, Gio, -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  3. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Ládák kb semmit nem érnek.. Aratókupon lehetne már felhőn. Az se érdekelne ha 1 hét amíg kész lesz.. Ja igen akkor ki venne aratómunkásokat... tehát ilyenre nem is számítók
     
  4. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Szerencsére mocsári ciprusom van. Már nem is emlékszem, hol lehetett megszerezni. Igazából csak piacra termeltem.
    A FA sem motivál már. A gyárfejlesztéseket talán még áldozat nélkül kiszedhetem.
    Mivel azonban a közelmúltban végleg beadta a kulcsot a régi telefonom, vettem egy újat, és ezen simán tudok farmozni. Bár a Pannikat valószínűleg nem tudom hurcolni (kissé körülményes), a napközbeni aratás bárhonnan megoldható. Ezt azért kihasználom. ;)
    Aztán ahogy esik...xD

    A "Játékóra felhősor" ad kupont, hetente 1 db 3 órásat. Én tele vagyok 3 órás kuponokkal. Időnként (a többivel együtt) 1-2 hónapra megspórolom a munkások árát.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.2.19
    zsütter, maszilva, szekulagábor és 21 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt meg itt ezeket nyitottam ma reggel :inlove:Szerintem sokat érnek :pDe van még 1 - 2 db amit még tartogatok jobb időkre xD
     
    Dedike86, Lillapilla73, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Tévedsz van olyan láda ami ér valamit.
    [​IMG]
    Heti szinten ez így kb 250db Felszerelés láda II.
    PP majd kuponá alakul ;)
     
    csio70, zsütter, Khirra és 17 más kedveli ezt.
  7. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Ezek mind haszontalan dolgok...számomra semmi plusszt nem adnak..

    Sajnos ez nagyon régi event lehetett mert ilyenem nincs és így már soha nem is lesz :(
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.2.19
    MamaMeseKertje és Enyémkájé kedveli ezt.
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    A pletyik pontosak voltak:) Lehet kapalni... De pozitivum, hogy kicentizve is, de legalabb vegigviheto hokuszpokusz nelkuk is. Mar elvileg az eventgaz, a felropi mar mas kerdes lesz. 1 ponim van, mocsari ciprus egy sem, ugyhogy ebbe most belevagok, aztan meglatjuk.

    Ezzel azert vitatkoznek. Eleg sok ladabol potyog a party pori, szupertragya, stb. Nekem kb ami azokbol jon eleg ahhoz hogy kenyelmesen eljatszadozzak. Aratokupon keves jon, az teny, nagy ritkan azert az is leesik, de a tobbibol jon eleg. Hogy mast ne mondjak, szupertapot nem vettem durvan jo feleve, es megis megcsinaltam a tenyesztos eventeket is.
     
    csio70, maszilva, szekulagábor és 18 más kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) amikor nem eventbe termelem a növényt, akkor a gazdakörihez. Utóbbihoz van olyan, ahol egyetlen beadáshoz is 100 ezer fölötti növényt kér :wuerg: és cserébe kapok egy Tiki fát, meg egy Afrikai ezüstöt (meg persze CSP-t és TP-t, meg egy csillagot) o_O itt az eventben meg ~45 ezer növényért kaphatok 100 ajándékot, köztük olyat is, aminek örülök, és szívesen fogadom majd napi szintem az újabb Felszerelés láda II-t a felhőből :D Ha valamiért mégsem jutnék el a végéig, és nem szerezném meg a Mocsárciprust, akkor se dőlne össze a világ. Én is elvagyok bármilyen új fa vagy állat nélkül, de ha meg lehet szerezni, akkor szívesen eljátszom még a minijátékkal is :) Szerencsére nem jelent problémát, hogy napi 4x be tudjak lépni (munkáskuponjaim vannak még bőven), és remélem a 80 db minijáték is inkább szórakoztató lesz, mint teher :)
     
    Lillapilla73, maszilva, SzilvaG és 17 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha ráérek , kiszámolom mennyi táp alapanyagot spóroltam , meg szupertápot , hogy megkaphassam ezeket :p
     
    spagetti24, -kesudió-, Gio és 8 más kedveli ezt.
  11. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Ez a tendencia már a szülinapi lufiknál megkezdődött, így nincs ebben semmi meglepő.
    A Bálint-napi tyúkocskából, kecskéből, a rózsaszín állatokból most lehet csinálni egy állatfarmot, ha valaki akar ilyesmit.
    Értéke már úgysem lesz. :)
    Direkt jó ez így, talán 5 aranyért be tudjuk majd valamikor szerezni a májusfa és a csibe fejlesztéseit is. :)
     
    Lillapilla73, Gio, Kukackukac és 8 más kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Úgy legyen!
    Teljesüljön a kívánságod!
    Még én mindig gondolkodom :)
     
  13. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nagyon sok dolog visszatér a játékba, nézd meg pl. a mostani Retro jutalmazó tárgyak vásárát. A felhőre való kitehetők közül az egyiket biztosan vásároltam (lehet, hogy a többit is, nem emlékszem), az viszont biztos, hogy azóta bőven behozta az árát.
     
    -Fülemüle-70, genka53, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok, Szia Márti !

    A mocsári ciprust 2018-ban a Farmexpress alatt lehetett megszerezni, nekem is van egy, de jól jön hozzá még egy.

    Nekem is jönnek a kuponok a felhőről, ha éppen nincsenek munkásaim, előkapom őket.
     
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    46400 gaz. Megérteném, ha 2 perces lenne.
    Ez könnyen kimaradhat, teljesen. Ja, és a kirakós! Úgy nem kell bele ahogy van.
    Azt nem mondom, hogy bárki kitalálta, mert már a főniciaiak is játszottak ilyet.
     
    csigamaj, csio70, Zsu065 és 12 más kedveli ezt.
  16. xemil

    xemil Utánpótlás-írogató

    Cipelném Én, ha akár 1 db is lenne!:cry::cry::cry:
     
    -Fülemüle-70 és genka53 kedveli ezt.
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !

    Nem hiszem, hogy 40 Panninál is ilyen lelkes lennél.
    Hajnalban vagy késő este, 40 kocka növényt leszedni, földeket törölni, Pannikat kirakni, aratni, Pannikat beszedni, földeket visszarakni, beültetni.
    Három területen nagyon jó móka.
     
    osztrak12, -W-595-, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    15 órától karbantartás FIGYELJ mit ültetsz!
     
    Gio, -W-595-, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Aki 40 PP cipel... egy átlagos eventnél.... Az megérdemli a munkát;)
    Mostanában még az eventgaz is ontja a felreppenőt;)
     
    xemil, osztrak12, -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) hosszú érésű növénynél érdemes kevesebb Pannival próbálkozni ;) Nekem például már 10 Pannival is 1:1-ben adja a gyékény a felröpit, amikor sok felröpi szükséges, így a többit ki sem rakom. Mostanában pedig annyi felröpi jön alapban is, hogy event közben már nem is kell előszedni. Persze jó hogy vannak, időnként szükség lehet rájuk :)
     
    osztrak12, Gio, -Fülemüle-70 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.