Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Kedves Merilin.

    A kismacska a "sima" vagy a bérletes oldalon lesz jutalomként?
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem tudom, lehet, nekem a szomszéd ajándékozás ládáján jár az agyam és az jutott az eszembe, hogy most kimaradt a gazdaköri feladatok jutalmai közül a ládás válogatások ládája. Ennek biztos, hogy van oka, érzésem szerint a szomszéd ajándékok közé kerülhet be esetleg... Mi a véleményed róla?
     
    peter1022 és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mi maradt ki , és hol ? :D:inlove:
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :cry::cry: Leírtam olvasd el :cry::cry: Bár lehet, hogy rosszul fogalmaztam.:oops::music:
    A titokólas (párducos gazdaköri feladatsorból a ládás válogatások ládája nem volt benne a jutalmak között ez hiányzott, pedig az utóbbi időben minden titokállatos gköriben szerepelt a gazdakörben. Nekem személy szerint hiányzott és vártam, hogy most is kapunk, de tévedtem mert nem volt.:cry::cry:
    Abban reménykedem, hogy most megkapjuk a szomszéd ajiban, mint küldhető ládát. Erről kérdeztem a véleményedet...

    Ezt várnám most:

    Ládás válogatások ládája[​IMG]1 pöttyös ernyőgomba, 1 végtelen kincskeresés (+),
    1 élőholt kincs, 1 pocok légyfogó,
    1 Virágos dallamok (+)
    - Ládás válogatás 2019.09.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.22
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó ötlet lenne;) Bár a piccoló mint küldhető dolog is tetszik;) De a válogatásos láda is jó lenne;) - legalább szaporodhatnának a gombáim és dallamaim;) Viszont ha jól értettem Merilint akkor megérős dekor most nem lesz:music:
    A sötét kiárusítás tömör lesz és megérős?:music:
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A pocok légyfogó még mindig a legjobb dekor ? :inlove:
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem nem, az csak a 3. legjobb. Jobb nála a virágos dallamok és a pöttyös ernyőgomba is. (így ebben a sorrendben következnek a tp mennyiségük alapján), amiket ezekből a ládákból kaphatunk.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.22
    jutka190226, peter1022, PapaMangó és 3 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha a ládaválogatás ládáit nézzük akkor így van;)
    De közbe jön még a kicsobbanó öröm is... - kicsit megelőzve a pockot;)
    Ha most jó lesz a megérzésed, és tényleg válogatás láda lesz küldhető... akkor az rendesen átalakítja majd a csere értékeket:music:
     
    jutka190226, peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A Pocok légyfogót (és a vele egyértékű Élőholt kincset és a nem cserélhető Hóemberdobozt) még megelőzik a pluszos tulajdonságukat elvesztett Fényfesztivál és Kicsobbanó öröm dekorok.
    Virágos dallamok szint x 145
    Pöttyös ernyőgomba szint x 140
    Fényfesztivál szint x 125
    Kicsobbanó öröm szint x 125
    Élőholt kincs szint x 100
    Hóemberdoboz szint x 100
    Pocok légyfogó szint x 200 (de ez 1x2-es, tehát 1x1-re vetítve ez is szint x 100)

    Az érésidejük 18-22 óra, tehát gyakorlatilag naponta egyszer arathatók (esetleg ha ezekhez igazítjuk a dekorgyorsító felhőket, akkor valószínűleg lehet két naponta 3-szor is aratni; de ez nem az én játékom)
     
    tarkacica47, zsoxxya, Sali~*.* és 19 más kedveli ezt.
  11. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Az idézőkönyvemben találtam egy képet, nézzétek csak:

    [​IMG]

    Kedvem támadt síelni, persze csakis társasággal, a farmos barátaimmal! :music:
     
    Sali~*.*, -vadocka70-, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Húúú ez jónak tűnik;) Köszönöm!
    Köszönöm a kiegészítést, valahogy úgy érzem a dekorjainknak több helye lesz:music:
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Köszi a kiegészítést, de az általad felsorolt dekorok sajnos nem bonthatók ki a a ládás válogatások ládájából, egyébként igazad van :) Szerintem Jancsikának a válogatás ládájából kérdezte és az én válaszom, is erre irányult.
    Sajnos én nem tudok síelni, így leülök a pálya szélére és kíváncsian várom a folytatását a síelésnek :)

    Bővülni fog a pálya amit a képen látunk?
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.22
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A sí felvonó magasról indul;) Vajon mikortól lehet birtokba venni?
    Eszembe jutott egy elmebeteg ötlet... :oops:
    Muszáj leírnom:wuerg: Bocsánat előre is!
    Remélem nem csúcsszinten lévő gazok beadásával jutunk el a sífelvonóval a sí pályára... :music: Mert ha így lenne... én is a pálya szélén fogok ülni sokáig:wuerg:
     
    jutka190226, peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudhatom, Jancsika mire gondolt, és azt sem, hogy Te mire gondolsz. Csak azt látom, amit leírtok, és még az előzmény ismeretében is általánosnak ítéltem meg a kérdést. És erre a leírt kérdésre adott válaszod volt pontatlan; azt egészítettem ki.
    (És még bele sem írtam a Kösz a segítséget és Forró életelixír dekorokat... :D)
     
    zamenik, zsoxxya, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Sífelvonó és drótkötélpálya látható a képen ha kinagyítjuk. Hát érdekes a kép nem mondom, majd megtudjuk a rendeltetését is, ha Merilin elárulja nekünk.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Így kinagyítva tovább gondoltam:wuerg: Remélem a kabinok csak dekorációt jelentenek... mert ha ránk szabadítanak több területet... Hát izé.... hogy is mondjam... -lehet nem kellene ezen tovább gondolkoznom:oops:
     
    jutka190226, peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Mi van akkor, ha a tárolókat akaszthatjuk rá? El tudnám képzelni, hogy számszaki korlát nélkül fellógathatjuk rá az összes raktárházat, azok lennének a kabinok?
     
    PZoli64, Hahacska, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes;)
    Merilin... közel járunk?:music:
     
    jutka190226, peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem szeretnék ünneprontó lenni, de azt hiszem ez egy decemberi event /esemény képe lesz ahol síelni fogunk, de olyan jól esik álmodozni, hogy inkább ezt teszem ..
     
    jutka190226, peter1022, -kidmama- és 2 más kedveli ezt.