Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Köszönöm szépen, Merilin!
    Sajnos engem a való világ elszólított a nap hátralevő részére, így a segítséged az én számomra későn jött, de remélem, legalább mások tudtak ihletet meríteni belőle...

     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    milanzs, peter1022, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szépen lassan tisztul a kép..:music: Ha még egy hónapig csepegtetik a részleteket.... :oops: Úgy járhatunk mint a viccben nyuszika a kölcsönkérni kívánt porszívóval:wuerg:
     
    milanzs, peter1022, vihence és 5 más kedveli ezt.
  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Hogy járt a nyuszika? Én ezt nem ismerem!
     
    peter1022 kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Felszívta a porszívó az információt. :D
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    peter1022 kedveli ezt.
  7. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Nem látni,te látod????
     
    peter1022 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    És a "szök"-öt pedig elvitte a siccne ????!!!!xD:cry:xD szökk/elve? Szerintem ez egy mozgást jelző szó és nem tenyésztési katagóriára utalt vele Merilin :)
    Ha elolvastad amit írtam ott van a szövegben az emlős kategória is két másikkal, csak álcáztam egy zárójellel :D
    Idézet az előző hozzászólásomból: " A három kategória megvan, tele is raktam a terepet, remélem jól választottam :D (emlős, madár, ízeltlábú)"
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most hogy megtudtuk az idei tenyésztést , mit fogunk tenyészteni januárban ?
    És mi lesz a januári szülinapi eventben ?
     
    peter1022 és PapaMangó kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Elvitte a siccnexDxDxD Ez a hét legjobb írása:inlove: Köszönöm!
    Én üresen hagytam a kupit...:wuerg: remélem event alatt is lesznek spórolós napok;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is ingadoztam a berakjam? ne rakjam? között, de aztán úgy gondoltam mit vesztek vele és feltöltöttötem.
    Ismerve magamat tudom, hogy úgy sem tudnám kivárni amíg hétvége lesz és hozzácsapják az egy tápost is a többi csomaghoz.
    Maximum lesz pár elsőszintű tenyészállatom amiből a szezonok is kérnek :)
     
    peter1022 és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A lengyelek arról beszélgetnek , hogy nem tudni ki kezdte , vagy mi , vagy a lengyelek , de valaki az biztos és étvitte a hírt , és ott aki nem vitte át , az megtalálta , és újra visszavitte az eredetihet . És mivel elvitte vissza , ott megbeszéltték , aztán ment még oda vissza .

    Na , én átvállalok 10%-ot , kalap kabát . xD Most , hogy ezt megtudtuk , itt van 1 hónap ezelőtt a rendes első kép . :inlove:

    Na , akkor kezdjük újra :D Ki mit gondol erről , és mi lesz ez ? xD
     
    peter1022 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem ne kezdjük elölről az egészet, legalábbis velem nem fogod. Nekem ez már így is túl sok ami itt volt és ami még jönni fog hozzá. Nem férsz a bőrödbe unatkozol? Ha újra kezded én kiszállok a pletykákból és találgathatsz kettesben hármasban valaki mással.

    Előzmények: három jósdában is egyszerre jelentették meg a jósok az induló képet ami teljesen azonos volt. Szerintem friss BP-s képanyag volt. Pontosan ez amit mutattál Te is.
     
    peter1022, vihence, Borzas.Kata és 4 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    áááááá már olyan sok tiszta részletet láttunk... ne kezdjük előről;)
    Itt minden hasznosítható;) A pajta meg még annál is több dolgot el tud nyelni;) Jó lesz az valamikor;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Gondoltam kikutathatnánk , hol ment el . De ha ez jó ez így , akkor minden szipi szuper lesz . :inlove:
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Előttünk áll az év legvarázslatosabb hónapja. :inlove::inlove:
    Alig tudunk róla valamit:music: Nekem a friss pletykák hiányoznak:inlove:, nem az odaégetett régiek felmelegítve, kommentár és segítség nélkül.
     
    peter1022, genka53, Borzas.Kata és 2 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    peter1022, maszilva és achmed1122 kedveli ezt.
  18. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Én nem vagyok benne biztos. :oops: Repülésről nem volt szó.:music:

    Mondjuk azután, hogy ennyire csúsznak, lassan már semmiben. :D De inkább jöjjön később, mint félkészen és bugosan.:)
     
    peter1022, vihence és genka53 kedveli ezt.
  19. PapaMangó

    PapaMangó Járnitanuló

    Ne haragudj, de tényleg fárasztó vagy, h finoman fogalmazzak...
     
    edina242, peter1022, zsoxxya és 4 más kedveli ezt.
  20. jucica66

    jucica66 Fórum-zöldfülű

    Főleg kontraproduktív....
     
    peter1022, zsoxxya és Borzas.Kata kedveli ezt.