Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mert akkor volna egy cél megint , felpörögne a malom , volna haszna a turbómalomnak , többől lehetne tenyésteni , havi +2 állatot lehetne tenyészteni , 3x annyi szupertáp fogyna , virágfestések füstölnének el az ólnullázásoknál , stb .

    Mikor tenyésszük a gyopári állatokat ?
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem győztél meg, fenntartom, hogy a jelenlegi mennyiség is túl sok.
    Mutass nekem egy rendszeresen játszó gazdát, akinek nincs kihasználva a malma folyamatosan...
    A Gyopárosra pedig egyáltalán nem biztos, hogy jönnek állatok... Lehet új erdőterület (az biztosan lesz, van három lezárt átjáró a jelenlegi terület alsó és jobb szélén). Jöhetnek műhelyek, vendéglők, bármi.
     
    padre65, szekulagábor, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Izginek hangzanak a több dolgok a gyopárra . :inlove:

    De , ha abból indulunk ki , hogy az jön ami még nem volt , akkor mik jöhetnek méééég ? Olvastam , hogy szerinted semmire nem jó a zöld üzemanyag , szóval , elméleti szintem mire lehetne használni ?
    Mondjuk egy víztárolóba + zöld üzemanyag = zöld csepp ? És akkor magunk gyárhatnánk , és a mamutok felejtősek lesznek ?

    Elméleti szinten , hátha igaz lehetne , vagy nem , de talán .
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Pontosítok: jelenleg nem derül ki, mi értelme van ekkora mennyiségben gyártani és tárolni az üzemanyagot. Nyilván lesz értelme, csak még nem tudjuk, mi.
    Egyelőre nem úgy tűnik, hogy a Gyopárvölgyből bármi is a farmra jönne. Addig pedig az egésznek semmi célja sincs.
     
    padre65, szekulagábor, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Amíg nem derül ki , addig gyártom , míg lehet .

    Mit fogunk tenyészteni januárba ? Szerinted ?
     
  6. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Mit tenyésztünk decemberben?
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A holiday eventben lesz esőfelhő , és mit fog adni ? :inlove:
     
    juliannakoczkas és peter1022 kedveli ezt.
  8. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    A sok kérdésed az nem pletyka. Hozz pletykát, vagy ne kérdezgess. Komolyan ez már sok.
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hó végén lesz a party pörgetés legújabb nyereménye . Nem vagy kíváncsi mire fog hatni , vagy ládát ad e ?
    Lesz hózzá felhő , amire rá lehet tenni a kipörgetett dekorokat ?
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A kérdésed teljesen jogos
    Íme Meilin válasza a hasonló kérdésre: Így szólt a jóslat: "Füstös, ködös a kép ... nagyon vibrál...
    De azért szökellve érkeztem hozzátok, próbálom ízekre bontani nektek az információkat, hogy minél frissebb, melegebb tudnivalókat adhassak át nektek arról a témáról, amelyiknek a tojáshéj még a fenekén csücsül.... "

    ***************************************************************************************
    Azt nem tudom, hogy mit tenyésztünk, viszont felröpi lesz valami jegyeket fogunk gyűjteni, talán belépőjegyeket(?) de hoztam pár képet hozzá:

    [​IMG]

    Az elmaradhatatlan kosarak, sajnos most nem árulnak el túl sokat magáról a tenyésztés tárgyáról:

    [​IMG]

    És az elmaradhatatlan matrica is:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.22
  11. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Ha kíváncsi vagyok mi a válasz?
     
    juliannakoczkas és peter1022 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez az event már volt : Alice esésországban , és nem tenyésztős volt . Most tenyésztős lesz ?
     
    juliannakoczkas és peter1022 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A német játékosok szerint igen és Phoebe jóváhagyta,illetve nem javította ki
    Tenyésztési esemény

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Egyébként pedig nézd meg az eventkosarat, tele van luxus lötyivel és szupertáppal.
    [​IMG]
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jól hangzik . Akkor ez mit is jelenthet ?
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Mit jelenthet ez?
    Vagy tenyésztéssel kapjuk a felröppenőket az eventben, vagy ez lesz a térképes tenyésztő event. Majd kiderül, ha Merilin ráér velünk és a pletykákkal is foglalkozni. Vagy elolvassuk a hivatalos ismertetőben.
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért a 2 elérhető felhő az nem rossz;) S reméljük jön még majd más is...:music:
     
    peter1022 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. röpcsi1

    röpcsi1 Törekvő

    Szép reggelt! Nem tudtok valamit a malom előfizetésről? Megszünt? Köszönöm.
     
    peter1022 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A dekor és a két felhő beetetés. A Gyopárvölgy működésében, koncepciójában semmi sincs, ami arra utalna, hogy a farm tudná a völgyet bármilyen formában hasznosítani. Fordítva igen, farmos cuccokat kell felhasználnunk a völgyben. Ha ezt továbbgondoljuk, akkor számomra úgy tűnik, hogy hosszú távon a farm lesz az alárendeltje a völgynek - és ez cseppet sem tetszik.
     
    nrg18, padre65, Anulu73 és 15 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igazad lehet... de én azért várnék még dolgokat a farm nyereségeként!:music:
     
    padre65, peter1022, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mindenki azt várja - illetve várta volna...
     
    padre65, PalMa, peter1022 és 5 más kedveli ezt.