Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Tune90

    Tune90 Utánpótlás-írogató

    A halászlébe egyáltalán nem kell paradicsom, savanyú lesz tőle. / A halon kívül sok hagyma, só, paprika, víz/ A bajaiba gyufatészta.
     
  2. WCinas

    WCinas Járnitanuló

    Na meg egy kis vörösbor , bár a mai elvadult receptek alapján akár eper vagy bármilyen bor is lehet :D
     
    peter1022 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. PapaMangó

    PapaMangó Járnitanuló

    Csatlakozom hozzád. Egyáltalán nem foglalkozom vele....
     
    peter1022, mucus252, jobbágy1 és 3 más kedveli ezt.
  4. péterfaijánosné

    péterfaijánosné Utánpótlás-írogató

    Nem csinálja mindenki. Nekem öt szomszédom és én sem csinálom. Olvasgattam a leírást, beszélgettem egyik szomszédommal - aki elkezdte a gyümölcsöt termelni, de abba is hagyta. Be se megyek erre a területre. Remélem, ebből nem lesz hátrányom.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.12.22
  5. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Tüzet, de abból tízet (vagy vizet). :D
     
    peter1022, Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Szia! Örülök,h tetszik neked, Legyen sok örömöd benne. Én is elkezdtem, de két nap után abba is hagytam. nekem nem éri meg. Elismerésem azoknak,akik csinálják. Sok sikert!
     
  7. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Igen, én is beleestem a csapdába, de csak három kör erejéig. Lett két ambarellám.
    Engem viszont jól becsapott.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Merilin :)
    Ha szépen megkérlek nem néznéd meg az idézőkönyvedben, hogy mikor köszönthetjük a játékban a tűzhalat? (az előzetes eventnaptárban nem találom az idejét és kíváncsi lennék rá)
    Köszönöm a válaszodat előre is.
     
  9. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Pénteken érkezik a csípős állat fejlesztéseivel együtt.

    Még valami: a kalendárium jelenlegi soránál érdemes lehet különösen figyelni a nyitásokkal. Egyrészt nem elfejteni nyitni, egy erősebb koszorút várok most, valamint a piros-fehér zokninál én megállnám, hogy egyből kinyissam éjfélkor. :)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen a hasznos infókat :)
    A tenyésztésnél igazad volt, én tévedtem. A hüllőknek is lehet tojáshéj a fenekén :D Erre nem gondoltam :oops:
     
  11. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Azt gondolom, hogy nagyon sokan elsőre visszarettentek a hibáktól, aztán pedig attól, hogy mit is csináljak ahhoz, hogy...
    Feltehetőleg sokan vannak, akik szívesen csinálnák, csak az ismeretlen elbizonytalanítja őket, no meg a hozzászólások negatív tartalma.
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, én azt furcsállom, hogy sokan eleve, már a Völgy játékba kerülése előtt, pusztán az ismertető alapján fogalmaztak meg "na ez nekem nem kell" típusú véleményeket. Divat tényleges ismeret nélkül megfogalmazni markáns véleményt valamiről; nem csak itt, hanem általában...
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kíváncsian várom, hogy eventekben lesz e Atp... a könnyebb haladás és a kedv meghozásának érdekében;)
     
  14. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Sziasztok!

    Szerintem csak abban az esetben lehetne negatív az új terület megítélése ha oly módon befolyásolná a játékot, hogy mondjuk az eventeket nem lehetne megcsinálni nélküle. Vagy ha igazságtalanul nagy előnyhöz juttatná azokat a játékosokat akik kiváltották.
    Én még nagyon messze vagyok a 2500 csillag megszerzésétől. Gondolom elsősorban azoknak a játékosoknak akartak egy kis izgalmat vinni a gazdálkodásba akik már magas szinteken állnak és rengeteg készletük van (csillagból, aranybanánból stb.).
    Nem szabad elfelejteni, hogy ez csak egy játék amit addig kell csinálni amíg örömet okoz. Időre és kitartásra van ahhoz szükség, hogy lépésről lépésre haladva elérjük céljainkat. Én is türelmetlen voltam a játék elején de azóta beláttam, hogy az eredmények jönni fognak szépen lassan. És persze nem érdemes másokhoz hasonlítani magunkat hiszen nem mindenki tud egyforma időt tölteni a gép előtt, nem mindenki költ rá pénzt, egyszerűen nem egyformán játszunk.

    Mindenkinek örömteli játékot kívánok!
     
    nrg18, T.Annie23, PZoli64 és 26 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm, hogy leírtad a véleményedet, nagyon egyezik az enyémmel. Ha megengedsz írok mellé egy nagyon személyes megjegyzést. Ha nem jön be a Völgy valószínűleg már nem olvasnád az írásaimat itt. Erősen gondolkodtam rajta, hogy befásítom a farmomat és hetente egyszer lépek csak be aratni, de ez az érzés mostanában elmúlt, mert élvezem, hogy agyalhatok a völgy kihívásain.
    Szia!
    Az este már nem volt energiám, hogy érdemben válaszoljak a figyelmeztetésedre. Feltételezem, hogy valami azonnal induló nyereményre gondoltál amikor leírtad ezeket. Ezek a bónuszok léteznek a kamrapolcra kerülő variációban is. Én megbízom az ismertetőt író kedves moderátorunkban, és szinte biztos vagyok benne, hogy nem hagyta volna ki, hogy jelezze, ha ketyegnének ezek. Minden esetre óvatosnak kell lenni a nyitással aztán meglátjuk mit kapunk. A különleges akciók csevegőjében már éjfél körül olvashatjuk egy kedves gazdatárs nyitásának eredményét, most érdemes lesz mindenképpen olvasni. Ajánlani tudom mindenkinek aki nem akar esetleg bukni rajta :)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.12.22
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    stb_farmer, csimbokarc, peter1022 és 5 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)

    Én várom péntekre a gazdakörijével együtt, még van helyem a gazdakörben egy újabbnakxD:cry:xD
    A sárga és a narancs fejlesztésű medúzának különösen tudok örülni, hiszen van pár rózsám is belőle, úgyhogy nagyon hasznosnak tűnik számomraxD:cry:xD
     
    PZoli64, stb_farmer, peter1022 és 4 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Együtt fognak beúszni;) Most, hogy van hova tenni a felesleges ólakat... mindenképpen kell egy csomag belőlük;)
     
    stb_farmer és peter1022 kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szóval azért veszed , hogy bedobd ? Jól hangzik , de ha tenyésztek , és építek ebből ólakat , az nem jobb ?
     
    stb_farmer, peter1022, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha sok felesleges pénzed van amit a játékba bele tudsz rakni és kevés a pajtádban az állat, és szupertáp, no meg a barkács amit elhasználsz az építkezéshez akkor jobb az ha veszel csomagot és nem tenyésztesz, különben amit írtál az is jó...(tenyésztés és építkezés) xD
    Ellenkező esetben csak a hulladék felhasználására alkalmas és pénzköltésre is.
    Előnye még az is, hogy a játék készítőit plusz bevételhez juttatod és ez is fontos szempont.
     
    stb_farmer, PalMa és HéricsBáró kedveli ezt.