Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Egy új képet találtam az idézőkönyvemben... akár még segítségünkre is lehet! :)

    [​IMG]
     
  2. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szép napot.
    Kedves Varázsló!
    Kérdeznék valamit megpróbálom burkoltan, hogy ha lehetséges válaszolni tudj.
    Pár napja írtad, hogy egy bizonyos cucc legyengítése vagy elhagyása miatt leálltál a rá való előkészületekkel. Azóta is gondban vagyok mert mint egyik farm társunk írta lehetséges, hogy a 3 ráfos ládáról van szó....nos, erre én alaposan rá készültem tizenéves farmos pályafutásom alatt először és utoljára, nem tervezem többször. Mióta azt a bizonyos hsz-t elhintetted itt én is leálltam az előkészüléssel mert potyára nem akarok ténykedni. Pedig ha még sem erről a ládáról lenne szó és maradna változtatás nélkül, kéne még finomítanom a dógokon....lehetne sejtetni, hogy valóban erre céloztál írásodban vagy sem?
    Ha nem erről volt szó, ebéd után iszom 1 pikoló sert.xD
    Válaszod köszönöm!:)
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    [​IMG] A húsvét szigetek másik rejtélye a szobrok mellett a rongorongo táblák.

    A fára itt a tippem: [​IMG] Podocarpus_latifolius vagy gyűjtőnéven a sárgafa
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.23
    maszilva, Kuzdern, zagimichna és 5 más kedveli ezt.
  4. BernulaTami

    BernulaTami Aktív író

    Nagyon csinos!! - köszi szépen! :):):)
     
    alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Én úgy értelmeztem, hogy az új dekor lesz gyengébb mint várnánk:music: Persze nem vagyok varázsló....
     
    lovardatanya kedveli ezt.
  6. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szia.
    Szerinted az új dekorhoz milyen nagy előkészület, hajrá kell amit hirtelen abbahagy az ember ha megtudja, hogy változik? Mert a új kisparcellák regelését igen, azt abba lehet hagyni mivel az egyenesen munka.
     
  7. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Bevallom elakadtam.
    A rongorongo táblák nem egy fajta fából készültek hanem több féle fából. Kimondottan az óceán által partra sodort különböző uszadék fákból készültek. Így a képben én csak annyit látok, hogy a húsvét szigetekre mutat mint az előző. A Húsvét szigeteken azonosított őshonos fák, amiknek anyagukban nincs közük a rongorongo táblákhoz azok, a toromiro fa, vagy a mézpálma, valamint még páfrányok.
    De az is lehet, hogy a játék készítői kitaláltak egy fantázia fát a rongorongofát, ezért kaptuk a képet az egyik tábláról.
    :)
    Ui: Ha az írást kell megfejteni a táblán, azt csak jó pénzért, mert az még senkinek nem ment!
    :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.23
    genka53, maszilva, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az előkészület attól függ hányas szinttől lehet küldeni a dekort... 3? 5? akkor nincs gáz... de ha pl 20...25... akkor azért ott kell hozzá idő...
    Én ilyenkor előveszem a régen regisztrált kisfarmokat és a kezdő bankiajánlattal használom ki az akciót. - Persze ha megérős...
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én azt hiszem kényelmesen hátra dőlök és nem leszek már kíváncsi.... Megvárom a hivatalost és megtudom a fák nevét xD:cry:xD
     
  10. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Ne agyalj!
    :D
    A Szent Ilona oliva (olajfa) jön a szigetre és a Toromiro a farmra.
    Az életben az egyik így (toromiro)néz ki, a másik meg úgy, pont mint a képeken amiket hoztál róluk a napokban!
    :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.23
    Lillapilla73, genka53, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A neve igazából mindegy is;) A tulajdonságai a lényegesek és a hozzájuk érkező gazdakör:music:
     
  12. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Nézzük meg, mi vár ránk a héten, miután már tudjuk, mi a két új csemeténk neve... :)

    A hét második felére láttam felvillanni jegyeket a városi malom használatához.
    Hét vége felé picit megturbózhatjuk a farmon néhány dolgunkat: a tapasztalatunkat, a malmot, a terményes ólakat... egy rövidke szuper akcióban lehet részünk! :music:

    Láttam még lehetőséget a szívecskés ház használatához szükséges dolog beszerzésére is, illetve az állatbabák is meglátogathatnak bennünket.
    A hét zárására ismét egy rövidke villanást láttam a városi kerék körül...
     
    PZoli64, maszilva, -vadocka70- és 6 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin!
    Köszönjük a visszajelzést a titokfákra.
    A szuper akciónak örülök.
    A villogás még nem az új dekor érkezését jelzi ugye? Még az előzőből is csak 1 darabot sikerült pörgetnem, valahogy nem volt hozzá szerencsém, de majd lesz előbb utóbb :)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Esetleg valami igazán izgalmas nem tűnt fel a lapokon? Akár akcióval egybekötve... valami újdonság:music:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    juliannakoczkas és PalMa kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Merilin!
    Köszönöm a jóslatod! :)
    Ez azt jelenti, hogy a szuper akciót a következő tenyésztősre készülvén ki tudjuk használni? Mármint, láttál erről megfelelő információkat? Megerősíti, azt, amit a csevegő előző oldalán taglaltak gazdatársaim?
    Válaszod igazán köszönöm!

    Szerintem hal, madár, emlős ezen link alapján: https://board-hu.farmerama.com/threads/tenyészterep-működése-tenyésztés-összefoglalása.2113/

    De én a kékes árnyalatokkal bajban vagyok.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.23
  18. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Két rövidke akció lesz... nem surran ilyen gyorsan újabb dekor felénk.

    Jók a sejtéseid! :)
     
    Kuzdern, maszilva, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hiba az Alpokban élő ügyfeleknél

    Jelenleg nem tudja használni a Sweet Exchange szolgáltatást az ügyfelek rendeléseinek visszaállítására.

    A problémát jelentették, és jelenleg is foglalkoznak vele
     
    -Holdfeny-. és PapaMangó kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Merilin!
    Ezt találtam félálomban:
    Szép álom, nem szeretnék felébredni belőle :inlove: Jól gondolom azt, hogy szabadon nyitható új bónuszunk lesz?
    [​IMG]
    *************************************************************************************************************************

    Keresgélünk?

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG] [​IMG][​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG][​IMG]
    Ez lesz az új helyszín?

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    juliannakoczkas, Kuzdern, maszilva és 6 más kedveli ezt.